YTRMTorimbia SOCIMI SA
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $156,35 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €140,32 Mn | €135,26 Mn | €135,68 Mn | €144,81 Mn | €132,43 Mn | €131,72 Mn | €146,19 Mn | €145,35 Mn | €210,56 Mn | €78,33 Mn | €85,74 Mn | €87,04 Mn | €91,57 Mn | €68,35 Mn | €69,54 Mn | €64,67 Mn | €66,53 Mn | €32,16 Mn | €32,07 Mn | €30,49 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €5,39 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €89,87 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €50,45 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €83,72 Mn | €86,25 Mn | €86,77 Mn | €87,51 Mn | €89,17 Mn | €93,31 Mn | €90,02 Mn | €90,41 Mn | €95,30 Mn | €66,83 Mn | €62,89 Mn | €67,02 Mn | €66,20 Mn | €40,79 Mn | €32,10 Mn | €30,30 Mn | €32,14 Mn | €542.328 | €0,00 | €0,00 |
| Net Borç† | €78,33 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €14,08 Mn | €13,22 Mn | €11,81 Mn | €22,21 Mn | €7,90 Mn | €5,60 Mn | €8,75 Mn | €10,16 Mn | €49,42 Mn | €6,47 Mn | €6,51 Mn | €7,34 Mn | €5,09 Mn | €6,77 Mn | €6,64 Mn | €4,54 Mn | €4,21 Mn | €4,22 Mn | €4,91 Mn | €4,80 Mn |
| Brüt Kâr | €10,01 Mn | €6,61 Mn | €5,38 Mn | €18,52 Mn | €4,15 Mn | — | €4,69 Mn | €6,12 Mn | — | €2,77 Mn | €3,67 Mn | €4,68 Mn | €4,13 Mn | €6,16 Mn | €4,71 Mn | €2,74 Mn | €2,19 Mn | €2,93 Mn | €3,07 Mn | €3,02 Mn |
| FAVÖK | €8,83 Mn | €8,87 Mn | €7,84 Mn | €17,65 Mn | €4,03 Mn | €1,80 Mn | €3,52 Mn | €4,78 Mn | €47,72 Mn | €1,38 Mn | €4,97 Mn | €2,66 Mn | €1,69 Mn | €3,37 Mn | €3,53 Mn | €1,75 Mn | €2,31 Mn | €2,13 Mn | €3,45 Mn | €3,44 Mn |
| Net Kâr | €14,62 Mn | €8,04 Mn | €6,77 Mn | €12,67 Mn | €4,47 Mn | -€11,92 Mn | €4,82 Mn | €4,25 Mn | €47,13 Mn | -€9,35 Mn | €564.449 | -€4,64 Mn | -€221.748 | -€9,88 Mn | €2,29 Mn | €464.820 | €1,04 Mn | €1,12 Mn | €1,88 Mn | €1,88 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 3,00 | 1,65 | 1,39 | 2,60 | 0,92 | -2,42 | 0,99 | 0,88 | 9,82 | -1,78 | 0,11 | — | — | -1,83 | — | — | — | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €7,11 Mn | €6,63 Mn | €7,31 Mn | €9,65 Mn | €2,25 Mn | — | — | -€12,39 Mn | -€448.000 | €2,73 Mn | €1,72 Mn | €7,10 Mn | -€30,79 Mn | -€7,17 Mn | -€3,85 Mn | -€230.090 | -€34,70 Mn | — | €2,37 Mn | €2,71 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€12.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 59,7% | 63,8% | 63,9% | 60,4% | 67,3% | 70,8% | 61,6% | 62,2% | 45,3% | 85,3% | 73,4% | 77,0% | 72,3% | 59,7% | 46,2% | 46,9% | 48,3% | 1,7% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,10 | 0,10 | 0,09 | 0,15 | 0,06 | 0,04 | 0,06 | 0,07 | 0,23 | 0,08 | 0,08 | 0,08 | 0,06 | 0,10 | 0,10 | 0,07 | 0,06 | 0,13 | 0,15 | 0,16 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,28 | 0,26 | 0,23 | 0,44 | 0,16 | 0,11 | 0,17 | 0,20 | 0,98 | 0,13 | 0,13 | 0,15 | 0,10 | 0,13 | 0,13 | 0,09 | 0,08 | 0,08 | 0,10 | 0,10 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 71,1% | 50,0% | 45,5% | 83,4% | 52,5% | — | 53,6% | 60,3% | — | 42,8% | 56,3% | 63,7% | 81,1% | 91,0% | 70,9% | 60,3% | 52,0% | 69,5% | 62,5% | 62,9% |
| FAVÖK Marjı | 62,7% | 67,1% | 66,4% | 79,5% | 50,9% | 32,2% | 40,3% | 47,0% | 96,6% | 21,4% | 76,4% | 36,3% | 33,2% | 49,8% | 53,1% | 38,5% | 54,7% | 50,6% | 70,3% | 71,8% |
| Net Kâr Marjı | 103,9% | 60,8% | 57,3% | 57,0% | 56,6% | -212,8% | 55,1% | 41,8% | 95,4% | -144,4% | 8,7% | -63,2% | -4,4% | -146,0% | 34,5% | 10,2% | 24,8% | 26,6% | 38,2% | 39,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 50,5% | 50,2% | 61,9% | 43,5% | 28,4% | — | — | -122,0% | -0,9% | 42,2% | 26,4% | 96,7% | -604,9% | -105,9% | -58,0% | -5,1% | -823,3% | — | 48,4% | 56,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.