CADU/ACorpovael SA de CV Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar MXN · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $138,96 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar MXN · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | MX$ 11,59 Mr | MX$ 11,85 Mr | MX$ 11,30 Mr | MX$ 10,43 Mr | MX$ 10,13 Mr | MX$ 10,01 Mr | MX$ 10,01 Mr | MX$ 9,38 Mr | MX$ 7,63 Mr | MX$ 6,36 Mr | MX$ 5,54 Mr | MX$ 3,35 Mr | MX$ 2,83 Mr | MX$ 2,38 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | MX$ 411,86 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | MX$ 5,74 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | MX$ 5,85 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | MX$ 1,69 Mr | MX$ 2,15 Mr | MX$ 2,10 Mr | MX$ 3,16 Mr | MX$ 3,62 Mr | MX$ 3,60 Mr | MX$ 3,74 Mr | MX$ 3,36 Mr | MX$ 2,32 Mr | MX$ 1,98 Mr | MX$ 1,61 Mr | MX$ 1,51 Mr | MX$ 1,12 Mr | MX$ 913,16 Mn |
| Net Borç† | MX$ 1,28 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar MXN · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||
| Ciro | MX$ 5,07 Mr | MX$ 4,49 Mr | MX$ 4,51 Mr | MX$ 3,73 Mr | MX$ 2,78 Mr | MX$ 3,30 Mr | MX$ 4,30 Mr | MX$ 4,63 Mr | MX$ 4,51 Mr | MX$ 4,02 Mr | MX$ 3,52 Mr | MX$ 3,19 Mr | MX$ 2,61 Mr | MX$ 1,91 Mr |
| Brüt Kâr | MX$ 1,19 Mr | MX$ 1,19 Mr | MX$ 1,21 Mr | MX$ 937,06 Mn | MX$ 656,07 Mn | MX$ 747,96 Mn | MX$ 1,34 Mr | MX$ 1,45 Mr | MX$ 1,37 Mr | MX$ 1,15 Mr | MX$ 948,32 Mn | MX$ 790,32 Mn | MX$ 734,15 Mn | MX$ 573,25 Mn |
| FAVÖK | MX$ 482,91 Mn | MX$ 437,50 Mn | MX$ 531,30 Mn | MX$ 387,52 Mn | MX$ 111,12 Mn | MX$ 270,43 Mn | MX$ 901,29 Mn | MX$ 952,30 Mn | MX$ 938,79 Mn | MX$ 774,27 Mn | MX$ 629,88 Mn | MX$ 505,98 Mn | MX$ 470,08 Mn | MX$ 409,12 Mn |
| Net Kâr | MX$ 412,19 Mn | MX$ 232,03 Mn | MX$ 295,98 Mn | MX$ 258,96 Mn | -MX$ 103,64 Mn | MX$ 151,65 Mn | MX$ 515,61 Mn | MX$ 778,25 Mn | MX$ 710,98 Mn | MX$ 581,36 Mn | MX$ 428,01 Mn | MX$ 333,80 Mn | MX$ 290,87 Mn | MX$ 278,96 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,35 | 0,74 | 0,95 | 0,80 | -0,32 | 0,45 | 1,53 | 2,28 | 2,08 | 1,70 | 1,24 | 2,93 | 2,55 | 2,45 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar MXN · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | MX$ 600,29 Mn | MX$ 7,53 Mn | MX$ 1,01 Mr | MX$ 642,03 Mn | MX$ 641.000 | MX$ 490,44 Mn | MX$ 774.000 | -MX$ 522,74 Mn | MX$ 5,34 Mn | -MX$ 785,03 Mn | -MX$ 562,45 Mn | -MX$ 269,83 Mn | MX$ 169,23 Mn | -MX$ 10,34 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -MX$ 9,73 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar MXN · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar MXN · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||
| Borç / Aktif | 14,6% | 18,2% | 18,6% | 30,3% | 35,8% | 36,0% | 37,4% | 35,8% | 30,3% | 31,2% | 29,0% | 45,1% | 39,7% | 38,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar MXN · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,44 | 0,38 | 0,40 | 0,36 | 0,27 | 0,33 | 0,43 | 0,49 | 0,59 | 0,63 | 0,64 | 0,95 | 0,92 | 0,80 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,87 | 0,77 | 0,77 | 0,64 | 0,47 | 0,56 | 0,74 | 0,79 | 0,77 | 0,69 | 0,60 | 0,54 | 0,45 | 0,33 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar MXN · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 23,4% | 26,5% | 26,9% | 25,1% | 23,6% | 22,7% | 31,2% | 31,3% | 30,5% | 28,6% | 26,9% | 24,8% | 28,2% | 30,0% |
| FAVÖK Marjı | 9,5% | 9,7% | 11,8% | 10,4% | 4,0% | 8,2% | 20,9% | 20,6% | 20,8% | 19,3% | 17,9% | 15,9% | 18,0% | 21,4% |
| Net Kâr Marjı | 8,1% | 5,2% | 6,6% | 6,9% | -3,7% | 4,6% | 12,0% | 16,8% | 15,8% | 14,5% | 12,1% | 10,5% | 11,2% | 14,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 11,8% | 0,2% | 22,3% | 17,2% | 0,0% | 14,9% | 0,0% | -11,3% | 0,1% | -19,5% | -16,0% | -8,5% | 6,5% | -0,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Grupo Mexico S.A.B. de C.V. Class B | 242,53 | +%0,40 | |
| America Movil SAB de CV Class B | 19,61 | +%0,05 | |
| Wal-Mart de Mexico SAB de CV | 47,70 | +%0,10 | |
| Grupo Financiero Banorte SAB de CV Class O | 192,90 | -%0,45 | |
| Fomento Economico Mexicano SAB de CV Units Cons. Of 5 ShsB | 166,00 | +%0,61 | |
| Industrias Penoles SAB de CV | 936,78 | +%1,36 | |
| Arca Continental SAB de CV | 205,04 | +%1,58 |