CIE/BCorporacion Interamericana de Entretenimiento SA de CV Class B
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar MXN · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,04 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar MXN · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | MX$ 19,33 Mr | MX$ 14,16 Mr | MX$ 14,09 Mr | MX$ 13,71 Mr | MX$ 12,35 Mr | MX$ 11,28 Mr | MX$ 11,65 Mr | MX$ 11,37 Mr | MX$ 11,66 Mr | MX$ 11,55 Mr | MX$ 10,67 Mr | MX$ 8,51 Mr | MX$ 6,98 Mr | MX$ 8,70 Mr | MX$ 14,40 Mr | MX$ 15,45 Mr | MX$ 16,17 Mr | MX$ 15,89 Mr | MX$ 16,98 Mr | MX$ 16,57 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | MX$ 7,44 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | MX$ 7,58 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | MX$ 11,74 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | MX$ 334,86 Mn | MX$ 229,18 Mn | MX$ 1,67 Mr | MX$ 151,57 Mn | MX$ 1,05 Mr | MX$ 4,40 Mr | MX$ 3,97 Mr | MX$ 2,40 Mr | MX$ 2,27 Mr | MX$ 2,48 Mr | MX$ 2,30 Mr | MX$ 1,48 Mr | MX$ 1,29 Mr | MX$ 2,28 Mr | MX$ 6,19 Mr | MX$ 6,81 Mr | MX$ 7,03 Mr | MX$ 6,30 Mr | MX$ 6,24 Mr | MX$ 6,62 Mr |
| Net Borç† | -MX$ 7,11 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar MXN · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | MX$ 5,45 Mr | MX$ 4,71 Mr | MX$ 4,90 Mr | MX$ 4,01 Mr | MX$ 4,53 Mr | MX$ 1,51 Mr | MX$ 11,71 Mr | MX$ 12,58 Mr | MX$ 9,95 Mr | MX$ 9,86 Mr | MX$ 8,89 Mr | MX$ 6,36 Mr | MX$ 7,26 Mr | MX$ 6,48 Mr | MX$ 6,79 Mr | MX$ 10,19 Mr | MX$ 9,47 Mr | MX$ 9,72 Mr | MX$ 10,19 Mr | MX$ 10,27 Mr |
| Brüt Kâr | MX$ 971,38 Mn | MX$ 957,35 Mn | MX$ 1,04 Mr | MX$ 933,40 Mn | MX$ 1,17 Mr | -MX$ 422,37 Mn | MX$ 2,38 Mr | MX$ 2,13 Mr | MX$ 1,94 Mr | MX$ 1,85 Mr | MX$ 1,57 Mr | MX$ 776,53 Mn | MX$ 1,06 Mr | MX$ 1,04 Mr | MX$ 1,28 Mr | MX$ 2,46 Mr | MX$ 2,29 Mr | MX$ 2,47 Mr | MX$ 3,14 Mr | MX$ 3,54 Mr |
| FAVÖK | MX$ 649,84 Mn | MX$ 675,93 Mn | MX$ 796,81 Mn | MX$ 702,90 Mn | MX$ 525,06 Mn | -MX$ 564,82 Mn | MX$ 2,37 Mr | MX$ 2,02 Mr | MX$ 1,54 Mr | MX$ 1,49 Mr | MX$ 1,26 Mr | MX$ 673,39 Mn | MX$ 844,90 Mn | MX$ 736,61 Mn | MX$ 971,52 Mn | MX$ 1,96 Mr | MX$ 1,65 Mr | MX$ 1,75 Mr | MX$ 1,88 Mr | MX$ 2,13 Mr |
| Net Kâr | MX$ 11,13 Mr | MX$ 1,49 Mr | MX$ 1,21 Mr | MX$ 1,37 Mr | MX$ 5,77 Mr | -MX$ 1,56 Mr | -MX$ 259,48 Mn | MX$ 129,18 Mn | -MX$ 120,55 Mn | MX$ 159,36 Mn | MX$ 563,96 Mn | MX$ 36,49 Mn | MX$ 156,40 Mn | MX$ 70,36 Mn | -MX$ 164,26 Mn | -MX$ 166,78 Mn | -MX$ 811,00 Mn | -MX$ 848,19 Mn | -MX$ 569,23 Mn | -MX$ 84,42 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 19,91 | 2,66 | 2,17 | 2,46 | 10,32 | -2,79 | -0,46 | 0,23 | -0,22 | 0,28 | 1,01 | 0,07 | 0,28 | 0,13 | -0,29 | — | -1,78 | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar MXN · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | MX$ 1,05 Mr | MX$ 276,87 Mn | MX$ 966,09 Mn | MX$ 600,63 Mn | -MX$ 2,10 Mr | MX$ 68,22 Mn | MX$ 419,35 Mn | MX$ 452,16 Mn | MX$ 2,07 Mr | MX$ 1,19 Mr | MX$ 467,12 Mn | MX$ 286,45 Mn | -MX$ 283,56 Mn | -MX$ 507,67 Mn | MX$ 1,22 Mr | MX$ 129,96 Mn | -MX$ 1,25 Mr | -MX$ 525,92 Mn | MX$ 256,59 Mn | MX$ 119,22 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -MX$ 195,77 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar MXN · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar MXN · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 1,7% | 1,6% | 11,8% | 1,1% | 8,5% | 39,0% | 34,1% | 21,1% | 19,5% | 21,5% | 21,5% | 17,4% | 18,4% | 26,3% | 43,0% | 44,1% | 43,5% | 39,6% | 36,8% | 40,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar MXN · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,28 | 0,33 | 0,35 | 0,29 | 0,37 | 0,13 | 1,01 | 1,11 | 0,85 | 0,85 | 0,83 | 0,75 | 1,04 | 0,75 | 0,47 | 0,66 | 0,59 | 0,61 | 0,60 | 0,62 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,46 | 0,40 | 0,42 | 0,34 | 0,39 | 0,13 | 1,00 | 1,07 | 0,85 | 0,84 | 0,76 | 0,54 | 0,62 | 0,55 | 0,58 | 0,87 | 0,81 | 0,83 | 0,87 | 0,87 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar MXN · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 17,8% | 20,3% | 21,2% | 23,3% | 25,7% | -27,9% | 20,3% | 16,9% | 19,5% | 18,8% | 17,6% | 12,2% | 14,7% | 16,0% | 18,8% | 24,1% | 24,2% | 25,4% | 30,9% | 34,5% |
| FAVÖK Marjı | 11,9% | 14,4% | 16,3% | 17,5% | 11,6% | -37,3% | 20,2% | 16,1% | 15,5% | 15,1% | 14,1% | 10,6% | 11,6% | 11,4% | 14,3% | 19,3% | 17,5% | 18,0% | 18,4% | 20,7% |
| Net Kâr Marjı | 204,4% | 31,6% | 24,7% | 34,3% | 127,4% | -103,1% | -2,2% | 1,0% | -1,2% | 1,6% | 6,3% | 0,6% | 2,2% | 1,1% | -2,4% | -1,6% | -8,6% | -8,7% | -5,6% | -0,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 19,4% | 5,9% | 19,7% | 15,0% | -46,3% | 4,5% | 3,6% | 3,6% | 20,8% | 12,0% | 5,3% | 4,5% | -3,9% | -7,8% | 18,0% | 1,3% | -13,2% | -5,4% | 2,5% | 1,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Grupo Mexico S.A.B. de C.V. Class B | 244,73 | +%1,31 | |
| America Movil SAB de CV Class B | 19,91 | +%1,58 | |
| Wal-Mart de Mexico SAB de CV | 48,02 | +%0,78 | |
| Grupo Financiero Banorte SAB de CV Class O | 193,03 | -%0,38 | |
| Fomento Economico Mexicano SAB de CV Units Cons. Of 5 ShsB | 166,00 | +%0,61 | |
| Industrias Penoles SAB de CV | 923,91 | -%0,04 | |
| Arca Continental SAB de CV | 207,17 | +%2,63 |