CONVER/AConvertidora Industrial SAB de CV Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar MXN · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $12,99 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar MXN · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | MX$ 2,48 Mr | MX$ 2,22 Mr | MX$ 1,96 Mr | MX$ 2,10 Mr | MX$ 1,99 Mr | MX$ 1,90 Mr | MX$ 1,96 Mr | MX$ 1,85 Mr | MX$ 1,85 Mr | MX$ 1,77 Mr | MX$ 1,66 Mr | MX$ 1,59 Mr | MX$ 1,46 Mr | MX$ 1,30 Mr | MX$ 1,31 Mr | MX$ 1,20 Mr | MX$ 1,14 Mr | MX$ 1,03 Mr | MX$ 927,18 Mn | MX$ 828,35 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | MX$ 48,66 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | MX$ 1,68 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | MX$ 801,54 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | MX$ 782,21 Mn | MX$ 519,38 Mn | MX$ 545,50 Mn | MX$ 769,54 Mn | MX$ 738,08 Mn | MX$ 756,36 Mn | MX$ 679,30 Mn | MX$ 612,43 Mn | MX$ 422,65 Mn | MX$ 466,55 Mn | MX$ 497,82 Mn | MX$ 507,91 Mn | MX$ 523,40 Mn | MX$ 395,61 Mn | MX$ 356,15 Mn | MX$ 303,75 Mn | MX$ 298,59 Mn | MX$ 280,42 Mn | MX$ 232,75 Mn | MX$ 186,75 Mn |
| Net Borç† | MX$ 733,55 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar MXN · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | MX$ 1,79 Mr | MX$ 1,59 Mr | MX$ 1,49 Mr | MX$ 1,68 Mr | MX$ 2,07 Mr | MX$ 1,59 Mr | MX$ 1,39 Mr | MX$ 1,49 Mr | MX$ 1,37 Mr | MX$ 1,18 Mr | MX$ 1,08 Mr | MX$ 1,02 Mr | MX$ 882,77 Mn | MX$ 872,79 Mn | MX$ 955,94 Mn | MX$ 871,11 Mn | MX$ 814,57 Mn | MX$ 762,95 Mn | MX$ 679,43 Mn | MX$ 641,75 Mn |
| Brüt Kâr | MX$ 386,71 Mn | MX$ 332,13 Mn | MX$ 315,22 Mn | MX$ 357,14 Mn | MX$ 536,00 Mn | MX$ 415,72 Mn | MX$ 303,15 Mn | MX$ 313,58 Mn | MX$ 290,15 Mn | MX$ 232,51 Mn | MX$ 222,87 Mn | MX$ 210,82 Mn | MX$ 154,38 Mn | MX$ 149,28 Mn | MX$ 234,11 Mn | MX$ 208,66 Mn | MX$ 208,91 Mn | MX$ 195,66 Mn | MX$ 185,98 Mn | MX$ 171,33 Mn |
| FAVÖK | MX$ 212,61 Mn | MX$ 185,54 Mn | MX$ 189,11 Mn | MX$ 215,06 Mn | MX$ 358,36 Mn | MX$ 278,55 Mn | MX$ 203,67 Mn | MX$ 159,18 Mn | MX$ 147,97 Mn | MX$ 118,66 Mn | MX$ 108,31 Mn | MX$ 91,06 Mn | MX$ 59,08 Mn | MX$ 68,85 Mn | MX$ 137,37 Mn | MX$ 134,40 Mn | MX$ 137,85 Mn | MX$ 122,59 Mn | MX$ 110,70 Mn | MX$ 94,06 Mn |
| Net Kâr | MX$ 4,74 Mn | -MX$ 4,19 Mn | -MX$ 28,82 Mn | -MX$ 3,58 Mn | MX$ 101,13 Mn | MX$ 23,05 Mn | -MX$ 9,27 Mn | MX$ 7,23 Mn | MX$ 9,84 Mn | MX$ 25,37 Mn | MX$ 15,72 Mn | MX$ 15,00 Mn | MX$ 22,32 Mn | MX$ 11,78 Mn | MX$ 32,00 Mn | MX$ 48,73 Mn | MX$ 51,30 Mn | MX$ 23,45 Mn | MX$ 36,56 Mn | MX$ 41,53 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,06 | -0,05 | -0,36 | -0,04 | 1,26 | 0,29 | -0,12 | 0,09 | 0,12 | 0,32 | 0,20 | 0,19 | 0,28 | 0,15 | 0,40 | 0,61 | — | — | — | 0,75 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | MX$ 0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar MXN · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -MX$ 203,46 Mn | MX$ 43,97 Mn | MX$ 11,34 Mn | MX$ 47,12 Mn | MX$ 27,93 Mn | MX$ 41,45 Mn | MX$ 98,92 Mn | MX$ 77,42 Mn | MX$ 36,00 Mn | MX$ 15,31 Mn | MX$ 71,73 Mn | -MX$ 40,70 Mn | -MX$ 128,02 Mn | -MX$ 47,50 Mn | -MX$ 54,03 Mn | -MX$ 8,71 Mn | -MX$ 3,98 Mn | -MX$ 43,83 Mn | MX$ 5,17 Mn | MX$ 1,30 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -MX$ 115,83 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar MXN · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar MXN · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 31,5% | 23,4% | 27,8% | 36,7% | 37,0% | 39,7% | 34,7% | 33,2% | 22,8% | 26,3% | 30,1% | 31,9% | 35,7% | 30,4% | 27,3% | 25,4% | 26,2% | 27,1% | 25,1% | 22,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar MXN · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,72 | 0,71 | 0,76 | 0,80 | 1,04 | 0,83 | 0,71 | 0,81 | 0,74 | 0,67 | 0,65 | 0,64 | 0,60 | 0,67 | 0,73 | 0,73 | 0,72 | 0,74 | 0,73 | 0,77 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,23 | 1,98 | 1,86 | 2,10 | 2,59 | 1,98 | 1,73 | 1,86 | 1,71 | 1,48 | 1,34 | 1,27 | 1,10 | 1,09 | 1,19 | 1,09 | 1,02 | 0,95 | 0,85 | 0,80 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar MXN · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 21,6% | 20,9% | 21,1% | 21,2% | 25,9% | 26,2% | 21,8% | 21,0% | 21,2% | 19,6% | 20,7% | 20,7% | 17,5% | 17,1% | 24,5% | 24,0% | 25,6% | 25,6% | 27,4% | 26,7% |
| FAVÖK Marjı | 11,9% | 11,7% | 12,7% | 12,8% | 17,3% | 17,5% | 14,7% | 10,7% | 10,8% | 10,0% | 10,0% | 9,0% | 6,7% | 7,9% | 14,4% | 15,4% | 16,9% | 16,1% | 16,3% | 14,7% |
| Net Kâr Marjı | 0,3% | -0,3% | -1,9% | -0,2% | 4,9% | 1,5% | -0,7% | 0,5% | 0,7% | 2,1% | 1,5% | 1,5% | 2,5% | 1,3% | 3,3% | 5,6% | 6,3% | 3,1% | 5,4% | 6,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -11,4% | 2,8% | 0,8% | 2,8% | 1,3% | 2,6% | 7,1% | 5,2% | 2,6% | 1,3% | 6,7% | -4,0% | -14,5% | -5,4% | -5,7% | -1,0% | -0,5% | -5,7% | 0,8% | 0,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Grupo Mexico S.A.B. de C.V. Class B | 242,01 | -%0,30 | |
| America Movil SAB de CV Class B | 20,14 | +%0,75 | |
| Wal-Mart de Mexico SAB de CV | 47,91 | -%0,60 | |
| Grupo Financiero Banorte SAB de CV Class O | 193,34 | +%0,41 | |
| Fomento Economico Mexicano SAB de CV Units Cons. Of 5 ShsB | 172,00 | +%3,61 | |
| Industrias Penoles SAB de CV | 908,06 | -%1,81 | |
| Arca Continental SAB de CV | 206,30 | -%0,46 |