DANHOS/13Concentradora Fibra Danhos SA de CV
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar MXN · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,67 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar MXN · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||
| Toplam Varlıklar | MX$ 80,15 Mr | MX$ 75,63 Mr | MX$ 72,15 Mr | MX$ 69,50 Mr | MX$ 68,04 Mr | MX$ 67,12 Mr | MX$ 65,45 Mr | MX$ 65,05 Mr | MX$ 63,99 Mr | MX$ 58,25 Mr | MX$ 49,19 Mr | MX$ 44,46 Mr | MX$ 39,25 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | MX$ 491,81 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | MX$ 13,49 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | MX$ 66,66 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | MX$ 10,85 Mr | MX$ 9,35 Mr | MX$ 8,00 Mr | MX$ 6,07 Mr | MX$ 5,74 Mr | MX$ 5,64 Mr | MX$ 5,65 Mr | MX$ 6,50 Mr | MX$ 6,45 Mr | MX$ 3,97 Mr | MX$ 0,00 | MX$ 0,00 | MX$ 0,00 |
| Net Borç† | MX$ 10,36 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar MXN · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||
| Ciro | MX$ 7,55 Mr | MX$ 6,89 Mr | MX$ 6,22 Mr | MX$ 5,54 Mr | MX$ 4,77 Mr | MX$ 4,64 Mr | MX$ 5,84 Mr | MX$ 5,23 Mr | MX$ 4,25 Mr | MX$ 3,19 Mr | MX$ 2,36 Mr | MX$ 1,87 Mr | MX$ 356,04 Mn |
| Brüt Kâr | MX$ 5,24 Mr | MX$ 4,73 Mr | MX$ 3,53 Mr | MX$ 3,31 Mr | MX$ 3,22 Mr | MX$ 3,71 Mr | MX$ 4,51 Mr | MX$ 4,05 Mr | MX$ 3,61 Mr | MX$ 2,64 Mr | MX$ 1,95 Mr | MX$ 1,50 Mr | MX$ 349,66 Mn |
| FAVÖK | MX$ 5,01 Mr | MX$ 4,53 Mr | MX$ 3,36 Mr | MX$ 3,17 Mr | MX$ 3,08 Mr | MX$ 2,99 Mr | MX$ 3,56 Mr | MX$ 3,21 Mr | MX$ 2,80 Mr | MX$ 2,00 Mr | MX$ 1,45 Mr | MX$ 1,25 Mr | — |
| Net Kâr | MX$ 5,03 Mr | MX$ 4,20 Mr | MX$ 3,31 Mr | MX$ 2,84 Mr | MX$ 2,80 Mr | MX$ 2,64 Mr | MX$ 4,09 Mr | MX$ 3,89 Mr | MX$ 5,17 Mr | MX$ 5,87 Mr | MX$ 2,70 Mr | MX$ 1,61 Mr | MX$ 402,82 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 3,14 | 2,65 | 2,02 | 1,85 | 1,81 | 1,70 | 2,76 | 2,59 | 3,40 | 3,82 | 1,88 | 1,97 | 0,49 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar MXN · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | MX$ 4,89 Mr | MX$ 4,32 Mr | MX$ 3,94 Mr | MX$ 3,75 Mr | MX$ 3,06 Mr | MX$ 2,49 Mr | MX$ 3,70 Mr | MX$ 3,34 Mr | MX$ 3,11 Mr | MX$ 3,14 Mr | MX$ 2,49 Mr | MX$ 4,59 Mr | -MX$ 2,90 Mr |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -MX$ 20,96 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar MXN · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar MXN · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||
| Borç / Aktif | 13,5% | 12,4% | 11,1% | 8,7% | 8,4% | 8,4% | 8,6% | 10,0% | 10,1% | 6,8% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar MXN · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,09 | 0,09 | 0,09 | 0,08 | 0,07 | 0,07 | 0,09 | 0,08 | 0,07 | 0,05 | 0,05 | 0,04 | 0,01 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,11 | 0,10 | 0,09 | 0,08 | 0,07 | 0,07 | 0,09 | 0,08 | 0,06 | 0,05 | 0,04 | 0,03 | 0,01 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar MXN · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 69,4% | 68,6% | 56,8% | 59,9% | 67,5% | 80,0% | 77,1% | 77,5% | 85,0% | 82,9% | 82,4% | 80,3% | 98,2% |
| FAVÖK Marjı | 66,3% | 65,8% | 54,0% | 57,3% | 64,6% | 64,4% | 60,9% | 61,4% | 65,8% | 62,7% | 61,5% | 66,9% | — |
| Net Kâr Marjı | 66,6% | 61,0% | 53,2% | 51,3% | 58,8% | 57,0% | 70,0% | 74,4% | 121,6% | 184,3% | 114,3% | 85,8% | 113,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 64,7% | 62,8% | 63,4% | 67,7% | 64,3% | 53,7% | 63,3% | 63,9% | 73,3% | 98,6% | 105,2% | 245,0% | -814,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Grupo Mexico S.A.B. de C.V. Class B | 241,95 | -%0,33 | |
| America Movil SAB de CV Class B | 20,10 | +%0,55 | |
| Wal-Mart de Mexico SAB de CV | 48,17 | -%0,06 | |
| Grupo Financiero Banorte SAB de CV Class O | 193,34 | +%0,41 | |
| Fomento Economico Mexicano SAB de CV Units Cons. Of 5 ShsB | 166,00 | %0,00 | |
| Industrias Penoles SAB de CV | 917,54 | -%0,79 | |
| Arca Continental SAB de CV | 206,92 | -%0,16 |