FHIPO/14Fideicomiso Irrevocable F/2061
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar MXN · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $320,74 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar MXN · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||
| Toplam Varlıklar | MX$ 15,20 Mr | MX$ 14,46 Mr | MX$ 15,15 Mr | MX$ 16,51 Mr | MX$ 16,32 Mr | MX$ 23,52 Mr | MX$ 26,93 Mr | MX$ 27,98 Mr | MX$ 24,78 Mr | MX$ 21,33 Mr | MX$ 10,47 Mr | MX$ 8,31 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | MX$ 3,48 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | MX$ 6,06 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | MX$ 9,14 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | MX$ 5,95 Mr | MX$ 4,76 Mr | MX$ 5,15 Mr | MX$ 6,40 Mr | MX$ 6,33 Mr | MX$ 13,29 Mr | MX$ 16,63 Mr | MX$ 17,25 Mr | MX$ 13,63 Mr | MX$ 9,38 Mr | MX$ 1,73 Mr | MX$ 0,00 |
| Net Borç† | MX$ 2,48 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar MXN · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||
| Ciro | MX$ 1,27 Mr | MX$ 1,32 Mr | MX$ 1,37 Mr | MX$ 1,39 Mr | MX$ 1,74 Mr | MX$ 2,47 Mr | MX$ 2,65 Mr | MX$ 2,47 Mr | MX$ 2,13 Mr | MX$ 1,65 Mr | MX$ 952,96 Mn | MX$ 66,02 Mn |
| Brüt Kâr | MX$ 1,16 Mr | MX$ 1,20 Mr | MX$ 1,36 Mr | MX$ 1,33 Mr | MX$ 1,48 Mr | MX$ 1,88 Mr | MX$ 2,33 Mr | MX$ 2,15 Mr | MX$ 1,81 Mr | MX$ 1,34 Mr | MX$ 766,46 Mn | MX$ 57,37 Mn |
| FAVÖK | MX$ 797,30 Mn | MX$ 1,12 Mr | MX$ 1,43 Mr | MX$ 1,44 Mr | MX$ 1,71 Mr | MX$ 1,97 Mr | MX$ 2,23 Mr | MX$ 2,54 Mr | MX$ 2,15 Mr | MX$ 1,42 Mr | MX$ 853,25 Mn | MX$ 55,52 Mn |
| Net Kâr | MX$ 65,53 Mn | MX$ 513,83 Mn | MX$ 764,03 Mn | MX$ 923,44 Mn | MX$ 763,85 Mn | MX$ 185,28 Mn | MX$ 280,73 Mn | MX$ 973,92 Mn | MX$ 942,14 Mn | MX$ 972,63 Mn | MX$ 758,11 Mn | MX$ 55,52 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,18 | 1,37 | 2,03 | 2,40 | 1,97 | 0,46 | 0,73 | 2,33 | 2,09 | 2,25 | 2,20 | 0,54 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar MXN · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | MX$ 2,00 Mr | MX$ 325,17 Mn | -MX$ 1,16 Mr | MX$ 1,02 Mr | -MX$ 240,51 Mn | -MX$ 135,57 Mn | MX$ 1,01 Mr | MX$ 674,39 Mn | MX$ 1,18 Mr | -MX$ 2,26 Mr | MX$ 554,30 Mn | MX$ 6,02 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -MX$ 11,34 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar MXN · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar MXN · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||
| Borç / Aktif | 39,2% | 32,9% | 34,0% | 38,7% | 38,8% | 56,5% | 61,8% | 61,6% | 55,0% | 44,0% | 16,5% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar MXN · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,08 | 0,09 | 0,09 | 0,08 | 0,11 | 0,11 | 0,10 | 0,09 | 0,09 | 0,08 | 0,09 | 0,01 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,14 | 0,14 | 0,15 | 0,15 | 0,19 | 0,27 | 0,29 | 0,27 | 0,23 | 0,18 | 0,10 | 0,01 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar MXN · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 91,3% | 90,8% | 99,8% | 95,8% | 85,0% | 75,9% | 88,0% | 87,2% | 84,8% | 81,0% | 80,4% | 86,9% |
| FAVÖK Marjı | 62,9% | 85,0% | 104,7% | 103,6% | 98,0% | 79,7% | 84,1% | 102,8% | 101,0% | 85,8% | 89,5% | 84,1% |
| Net Kâr Marjı | 5,2% | 38,8% | 55,9% | 66,4% | 43,8% | 7,5% | 10,6% | 39,4% | 44,2% | 58,9% | 79,6% | 84,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 157,8% | 24,6% | -84,8% | 73,5% | -13,8% | -5,5% | 38,3% | 27,3% | 55,5% | -136,8% | 58,2% | 9,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Grupo Mexico S.A.B. de C.V. Class B | 242,53 | +%0,40 | |
| America Movil SAB de CV Class B | 19,61 | +%0,05 | |
| Wal-Mart de Mexico SAB de CV | 47,70 | +%0,10 | |
| Grupo Financiero Banorte SAB de CV Class O | 192,90 | -%0,45 | |
| Fomento Economico Mexicano SAB de CV Units Cons. Of 5 ShsB | 166,00 | +%0,61 | |
| Industrias Penoles SAB de CV | 936,78 | +%1,36 | |
| Arca Continental SAB de CV | 205,04 | +%1,58 |