FSHOP/13Fibra Shop Portafolios Inmobiliarios SAPI de CV
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar MXN · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $466,84 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar MXN · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | MX$ 32,23 Mr | MX$ 31,06 Mr | MX$ 27,37 Mr | MX$ 26,07 Mr | MX$ 21,43 Mr | MX$ 19,96 Mr | MX$ 20,73 Mr | MX$ 19,36 Mr | MX$ 18,17 Mr | MX$ 12,73 Mr | MX$ 12,14 Mr | MX$ 8,99 Mr | MX$ 6,30 Mr | — |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | MX$ 468,29 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | MX$ 13,10 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | MX$ 19,13 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | MX$ 12,38 Mr | MX$ 12,27 Mr | MX$ 11,69 Mr | MX$ 11,94 Mr | MX$ 9,32 Mr | MX$ 8,52 Mr | MX$ 8,11 Mr | MX$ 7,86 Mr | MX$ 6,54 Mr | MX$ 3,44 Mr | MX$ 2,96 Mr | MX$ 2,15 Mr | MX$ 0,00 | — |
| Net Borç† | MX$ 11,91 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar MXN · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||
| Ciro | MX$ 2,59 Mr | MX$ 2,42 Mr | MX$ 2,25 Mr | MX$ 1,67 Mr | MX$ 1,43 Mr | MX$ 1,81 Mr | MX$ 2,06 Mr | MX$ 1,40 Mr | MX$ 1,19 Mr | MX$ 1,05 Mr | MX$ 912,62 Mn | MX$ 633,76 Mn | MX$ 184,09 Mn | MX$ 4,00 Mr |
| Brüt Kâr | MX$ 2,26 Mr | MX$ 2,12 Mr | MX$ 1,92 Mr | MX$ 1,41 Mr | MX$ 1,19 Mr | MX$ 1,59 Mr | MX$ 1,80 Mr | MX$ 1,34 Mr | MX$ 1,12 Mr | — | — | — | — | MX$ 3,79 Mr |
| FAVÖK | MX$ 1,80 Mr | MX$ 1,80 Mr | MX$ 1,66 Mr | MX$ 1,24 Mr | MX$ 1,05 Mr | MX$ 1,39 Mr | MX$ 1,67 Mr | MX$ 891,04 Mn | MX$ 794,88 Mn | MX$ 524,93 Mn | MX$ 482,20 Mn | — | — | — |
| Net Kâr | MX$ 1,86 Mr | MX$ 1,75 Mr | MX$ 1,47 Mr | MX$ 1,56 Mr | MX$ 985,91 Mn | -MX$ 1,44 Mr | MX$ 1,86 Mr | MX$ 1,04 Mr | MX$ 1,61 Mr | MX$ 731,30 Mn | MX$ 855,29 Mn | MX$ 413,79 Mn | MX$ 188,62 Mn | MX$ 2,52 Mr |
| Hisse Başı Kâr | 2,75 | 2,58 | 3,07 | 3,18 | 1,98 | -2,90 | 3,65 | 2,03 | 3,19 | 1,51 | 1,87 | 1,15 | 0,53 | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar MXN · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | MX$ 620,99 Mn | MX$ 495,02 Mn | MX$ 180,40 Mn | MX$ 365,94 Mn | MX$ 320,51 Mn | -MX$ 16,10 Mn | MX$ 414,36 Mn | MX$ 785,56 Mn | MX$ 263,82 Mn | MX$ 521,47 Mn | MX$ 657,45 Mn | MX$ 671,06 Mn | -MX$ 474,07 Mn | — |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -MX$ 17,95 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar MXN · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar MXN · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||
| Borç / Aktif | 38,4% | 39,5% | 42,7% | 45,8% | 43,5% | 42,7% | 39,1% | 40,6% | 36,0% | 27,0% | 24,4% | 23,9% | 0,0% | — |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar MXN · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,08 | 0,08 | 0,08 | 0,06 | 0,07 | 0,09 | 0,10 | 0,07 | 0,07 | 0,08 | 0,08 | 0,07 | 0,03 | — |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,14 | 0,13 | 0,12 | 0,09 | 0,07 | 0,09 | 0,11 | 0,07 | 0,06 | 0,05 | 0,05 | 0,03 | 0,01 | 0,21 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar MXN · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 87,1% | 87,5% | 85,2% | 84,6% | 83,2% | 87,7% | 87,4% | 96,1% | 94,3% | — | — | — | — | 94,7% |
| FAVÖK Marjı | 69,4% | 74,3% | 73,8% | 74,4% | 73,7% | 76,8% | 80,9% | 63,8% | 66,8% | 50,0% | 52,8% | — | — | — |
| Net Kâr Marjı | 71,9% | 72,2% | 65,3% | 93,6% | 69,1% | -79,6% | 90,4% | 74,3% | 135,3% | 69,6% | 93,7% | 65,3% | 102,5% | 63,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 24,0% | 20,5% | 8,0% | 21,9% | 22,5% | -0,9% | 20,1% | 56,3% | 22,2% | 49,7% | 72,0% | 105,9% | -257,5% | — |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Grupo Mexico S.A.B. de C.V. Class B | 244,94 | +%0,90 | |
| America Movil SAB de CV Class B | 19,90 | -%0,45 | |
| Wal-Mart de Mexico SAB de CV | 47,04 | -%2,41 | |
| Grupo Financiero Banorte SAB de CV Class O | 196,56 | +%2,08 | |
| Fomento Economico Mexicano SAB de CV Units Cons. Of 5 ShsB | 172,00 | +%3,61 | |
| Industrias Penoles SAB de CV | 896,51 | -%3,06 | |
| Arca Continental SAB de CV | 204,07 | -%1,54 |