GPROFUTGrupo Profuturo SAB de CV
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar MXN · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,97 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar MXN · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | MX$ 159,60 Mr | MX$ 138,15 Mr | MX$ 124,04 Mr | MX$ 113,75 Mr | MX$ 99,90 Mr | MX$ 82,11 Mr | MX$ 69,04 Mr | MX$ 58,16 Mr | MX$ 49,77 Mr | MX$ 42,35 Mr | MX$ 39,45 Mr | MX$ 36,38 Mr | MX$ 31,29 Mr | MX$ 29,34 Mr | MX$ 25,17 Mr | MX$ 22,57 Mr | MX$ 20,50 Mr | MX$ 19,11 Mr | MX$ 18,42 Mr | MX$ 17,84 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | MX$ 2,78 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | MX$ 144,60 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | MX$ 15,00 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | MX$ 6,36 Mr | MX$ 5,00 Mr | MX$ 4,54 Mr | MX$ 4,31 Mr | MX$ 3,34 Mr | MX$ 3,32 Mr | MX$ 1,42 Mr | MX$ 1,14 Mr | MX$ 1,03 Mr | MX$ 1,07 Mr | MX$ 1,08 Mr | MX$ 1,07 Mr | MX$ 1,03 Mr | MX$ 1,04 Mr | MX$ 1,03 Mr | MX$ 1,05 Mr | MX$ 1,00 Mr | MX$ 1,00 Mr | MX$ 1,00 Mr | MX$ 1,00 Mr |
| Net Borç† | MX$ 3,58 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar MXN · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | MX$ 36,21 Mr | MX$ 27,76 Mr | MX$ 22,30 Mr | MX$ 19,98 Mr | MX$ 25,63 Mr | MX$ 17,56 Mr | MX$ 17,03 Mr | MX$ 13,30 Mr | MX$ 11,56 Mr | MX$ 7,94 Mr | MX$ 8,30 Mr | MX$ 7,81 Mr | MX$ 8,02 Mr | MX$ 6,57 Mr | MX$ 5,35 Mr | MX$ 4,52 Mr | MX$ 3,19 Mr | MX$ 2,68 Mr | MX$ 2,96 Mr | MX$ 4,20 Mr |
| Net Kâr | MX$ 4,07 Mr | MX$ 3,38 Mr | MX$ 2,65 Mr | MX$ 1,89 Mr | MX$ 3,14 Mr | MX$ 2,82 Mr | MX$ 2,36 Mr | MX$ 2,00 Mr | MX$ 1,80 Mr | MX$ 1,60 Mr | MX$ 1,40 Mr | MX$ 1,44 Mr | MX$ 1,13 Mr | MX$ 1,39 Mr | MX$ 906,52 Mn | MX$ 856,36 Mn | MX$ 843,78 Mn | MX$ 363,45 Mn | MX$ 323,40 Mn | MX$ 987,51 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 14,27 | 11,85 | 9,29 | 6,63 | 11,02 | 9,89 | 8,30 | 7,02 | 6,31 | 5,61 | 4,91 | 5,06 | 3,97 | 4,88 | 3,18 | 3,00 | 2,96 | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar MXN · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | MX$ 16,49 Mr | MX$ 10,57 Mr | MX$ 7,36 Mr | MX$ 9,89 Mr | MX$ 14,81 Mr | MX$ 10,36 Mr | MX$ 9,78 Mr | MX$ 7,06 Mr | MX$ 1,09 Mr | MX$ 1,28 Mr | MX$ 4,20 Mr | MX$ 1,46 Mr | MX$ 798,96 Mn | MX$ 981,18 Mn | MX$ 662,14 Mn | MX$ 23,56 Mn | -MX$ 320,98 Mn | -MX$ 741,90 Mn | MX$ 758,35 Mn | MX$ 389,05 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -MX$ 471,52 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar MXN · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar MXN · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 4,0% | 3,6% | 3,7% | 3,8% | 3,3% | 4,0% | 2,1% | 2,0% | 2,1% | 2,5% | 2,7% | 2,9% | 3,3% | 3,6% | 4,1% | 4,6% | 4,9% | 5,2% | 5,4% | 5,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar MXN · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,23 | 0,20 | 0,18 | 0,18 | 0,26 | 0,21 | 0,25 | 0,23 | 0,23 | 0,19 | 0,21 | 0,21 | 0,26 | 0,22 | 0,21 | 0,20 | 0,16 | 0,14 | 0,16 | 0,24 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,41 | 1,85 | 1,49 | 1,33 | 1,71 | 1,17 | 1,14 | 0,89 | 0,77 | 0,53 | 0,55 | 0,52 | 0,53 | 0,44 | 0,36 | 0,30 | 0,21 | 0,18 | 0,20 | 0,28 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar MXN · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Net Kâr Marjı | 11,2% | 12,2% | 11,9% | 9,5% | 12,3% | 16,1% | 13,9% | 15,0% | 15,6% | 20,1% | 16,9% | 18,5% | 14,1% | 21,2% | 16,9% | 18,9% | 26,5% | 13,6% | 10,9% | 23,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 45,6% | 38,1% | 33,0% | 49,5% | 57,8% | 59,0% | 57,4% | 53,1% | 9,4% | 16,1% | 50,6% | 18,6% | 10,0% | 14,9% | 12,4% | 0,5% | -10,1% | -27,7% | 25,6% | 9,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Grupo Mexico S.A.B. de C.V. Class B | 242,53 | +%0,40 | |
| America Movil SAB de CV Class B | 19,61 | +%0,05 | |
| Wal-Mart de Mexico SAB de CV | 47,70 | +%0,10 | |
| Grupo Financiero Banorte SAB de CV Class O | 192,90 | -%0,45 | |
| Fomento Economico Mexicano SAB de CV Units Cons. Of 5 ShsB | 166,00 | +%0,61 | |
| Industrias Penoles SAB de CV | 936,78 | +%1,36 | |
| Arca Continental SAB de CV | 205,04 | +%1,58 |