HCITYPromotora de Hoteles Norte 19, S.A.B. De C.V.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar MXN · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $120,54 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar MXN · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | MX$ 13,47 Mr | MX$ 13,71 Mr | MX$ 14,11 Mr | MX$ 14,11 Mr | MX$ 14,67 Mr | MX$ 15,63 Mr | MX$ 15,66 Mr | MX$ 13,96 Mr | MX$ 12,03 Mr | MX$ 11,41 Mr | MX$ 10,52 Mr | MX$ 10,09 Mr | MX$ 7,56 Mr | MX$ 5,45 Mr | MX$ 4,62 Mr | MX$ 4,10 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | MX$ 538,25 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | MX$ 5,54 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | MX$ 7,93 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | MX$ 4,39 Mr | MX$ 4,41 Mr | MX$ 4,60 Mr | MX$ 5,75 Mr | MX$ 6,31 Mr | MX$ 6,96 Mr | MX$ 5,84 Mr | MX$ 4,30 Mr | MX$ 2,73 Mr | MX$ 2,58 Mr | MX$ 2,16 Mr | MX$ 1,89 Mr | MX$ 2,07 Mr | MX$ 1,70 Mr | MX$ 1,10 Mr | MX$ 736,61 Mn |
| Net Borç† | MX$ 3,85 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar MXN · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||
| Ciro | MX$ 4,23 Mr | MX$ 4,00 Mr | MX$ 3,54 Mr | MX$ 3,18 Mr | MX$ 2,27 Mr | MX$ 1,48 Mr | MX$ 3,15 Mr | MX$ 2,89 Mr | MX$ 2,51 Mr | MX$ 2,04 Mr | MX$ 1,72 Mr | MX$ 1,41 Mr | MX$ 1,10 Mr | MX$ 932,20 Mn | MX$ 715,05 Mn | MX$ 603,35 Mn |
| Brüt Kâr | MX$ 1,10 Mr | MX$ 969,28 Mn | MX$ 1,07 Mr | MX$ 953,54 Mn | MX$ 370,33 Mn | -MX$ 196,96 Mn | MX$ 1,05 Mr | MX$ 1,11 Mr | MX$ 938,52 Mn | MX$ 721,07 Mn | MX$ 619,47 Mn | MX$ 485,70 Mn | MX$ 370,59 Mn | MX$ 285,35 Mn | MX$ 197,48 Mn | MX$ 188,42 Mn |
| FAVÖK | MX$ 873,44 Mn | MX$ 986,08 Mn | MX$ 1,05 Mr | MX$ 966,11 Mn | MX$ 455,64 Mn | -MX$ 36,83 Mn | MX$ 1,01 Mr | MX$ 1,01 Mr | MX$ 858,98 Mn | MX$ 663,35 Mn | MX$ 576,41 Mn | MX$ 452,44 Mn | MX$ 341,11 Mn | MX$ 267,44 Mn | MX$ 176,16 Mn | MX$ 168,09 Mn |
| Net Kâr | -MX$ 295,00 Mn | MX$ 2,66 Mn | -MX$ 20,85 Mn | MX$ 35,07 Mn | -MX$ 396,35 Mn | -MX$ 1,11 Mr | MX$ 127,68 Mn | MX$ 278,34 Mn | MX$ 268,40 Mn | MX$ 255,64 Mn | MX$ 177,51 Mn | MX$ 125,04 Mn | MX$ 72,58 Mn | MX$ 23,99 Mn | MX$ 21,50 Mn | MX$ 9,74 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,80 | 0,01 | -0,05 | 0,09 | -1,03 | -2,99 | 0,34 | 0,75 | 0,71 | 0,66 | 0,46 | 0,42 | 0,31 | 0,08 | 0,07 | 0,03 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar MXN · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | MX$ 234,68 Mn | -MX$ 356,70 Mn | -MX$ 140,23 Mn | MX$ 241,39 Mn | -MX$ 61,97 Mn | -MX$ 1,02 Mr | -MX$ 1,45 Mr | -MX$ 1,86 Mr | -MX$ 875,05 Mn | -MX$ 743,16 Mn | -MX$ 925,54 Mn | -MX$ 812,85 Mn | -MX$ 826,42 Mn | -MX$ 582,60 Mn | -MX$ 700,72 Mn | -MX$ 305,34 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -MX$ 239,25 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar MXN · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar MXN · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 32,6% | 32,2% | 32,6% | 40,8% | 43,0% | 44,6% | 37,3% | 30,8% | 22,7% | 22,6% | 20,5% | 18,7% | 27,5% | 31,2% | 23,8% | 17,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar MXN · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,31 | 0,29 | 0,25 | 0,23 | 0,16 | 0,09 | 0,20 | 0,21 | 0,21 | 0,18 | 0,16 | 0,14 | 0,15 | 0,17 | 0,15 | 0,15 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,53 | 0,50 | 0,45 | 0,40 | 0,29 | 0,19 | 0,40 | 0,36 | 0,32 | 0,26 | 0,22 | 0,18 | 0,14 | 0,12 | 0,09 | 0,08 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar MXN · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 26,1% | 24,2% | 30,3% | 30,0% | 16,3% | -13,3% | 33,4% | 38,4% | 37,4% | 35,4% | 36,1% | 34,4% | 33,6% | 30,6% | 27,6% | 31,2% |
| FAVÖK Marjı | 20,7% | 24,6% | 29,5% | 30,4% | 20,0% | -2,5% | 31,9% | 35,0% | 34,2% | 32,6% | 33,5% | 32,0% | 30,9% | 28,7% | 24,6% | 27,9% |
| Net Kâr Marjı | -7,0% | 0,1% | -0,6% | 1,1% | -17,4% | -75,1% | 4,1% | 9,6% | 10,7% | 12,5% | 10,3% | 8,9% | 6,6% | 2,6% | 3,0% | 1,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 5,6% | -8,9% | -4,0% | 7,6% | -2,7% | -68,7% | -46,0% | -64,4% | -34,9% | -36,5% | -53,9% | -57,5% | -74,9% | -62,5% | -98,0% | -50,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Grupo Mexico S.A.B. de C.V. Class B | 244,94 | +%0,90 | |
| America Movil SAB de CV Class B | 19,90 | -%0,45 | |
| Wal-Mart de Mexico SAB de CV | 47,04 | -%2,41 | |
| Grupo Financiero Banorte SAB de CV Class O | 196,56 | +%2,08 | |
| Fomento Economico Mexicano SAB de CV Units Cons. Of 5 ShsB | 172,00 | +%3,61 | |
| Industrias Penoles SAB de CV | 896,51 | -%3,06 | |
| Arca Continental SAB de CV | 204,07 | -%1,54 |