ICH/BIndustrias CH SA de CV Class B
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar MXN · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $4,46 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar MXN · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | MX$ 79,94 Mr | MX$ 82,71 Mr | MX$ 76,01 Mr | MX$ 77,38 Mr | MX$ 67,37 Mr | MX$ 54,61 Mr | MX$ 53,08 Mr | MX$ 56,06 Mr | MX$ 52,54 Mr | MX$ 49,35 Mr | MX$ 39,97 Mr | MX$ 44,38 Mr | MX$ 41,01 Mr | MX$ 39,68 Mr | MX$ 38,07 Mr | MX$ 33,40 Mr | MX$ 32,35 Mr | MX$ 36,63 Mr | MX$ 28,41 Mr | MX$ 22,55 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | MX$ 31,15 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | MX$ 9,86 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | MX$ 70,08 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | MX$ 5,42 Mn | MX$ 6,19 Mn | MX$ 5,10 Mn | MX$ 5,85 Mn | MX$ 6,20 Mn | MX$ 6,02 Mn | MX$ 5,70 Mn | MX$ 5,94 Mn | MX$ 5,96 Mn | MX$ 860,52 Mn | MX$ 919,63 Mn | MX$ 4,45 Mn | MX$ 3,95 Mn | MX$ 3,92 Mn | MX$ 4,22 Mn | MX$ 3,73 Mn | MX$ 3,94 Mn | MX$ 12,86 Mn | MX$ 3,28 Mn | MX$ 3,29 Mn |
| Net Borç† | -MX$ 31,14 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar MXN · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | MX$ 32,99 Mr | MX$ 38,38 Mr | MX$ 46,65 Mr | MX$ 61,64 Mr | MX$ 62,02 Mr | MX$ 39,56 Mr | MX$ 37,77 Mr | MX$ 41,18 Mr | MX$ 33,21 Mr | MX$ 30,74 Mr | MX$ 28,64 Mr | MX$ 30,93 Mr | MX$ 27,65 Mr | MX$ 32,22 Mr | MX$ 32,41 Mr | MX$ 27,11 Mr | MX$ 22,17 Mr | MX$ 39,25 Mr | MX$ 27,49 Mr | MX$ 26,17 Mr |
| Brüt Kâr | MX$ 8,10 Mr | MX$ 9,07 Mr | MX$ 11,90 Mr | MX$ 17,09 Mr | MX$ 17,73 Mr | MX$ 7,38 Mr | MX$ 4,64 Mr | MX$ 6,14 Mr | MX$ 5,61 Mr | MX$ 5,60 Mr | MX$ 1,79 Mr | MX$ 2,25 Mr | MX$ 2,51 Mr | MX$ 3,99 Mr | MX$ 4,30 Mr | MX$ 4,52 Mr | MX$ 2,42 Mr | MX$ 6,39 Mr | MX$ 4,17 Mr | MX$ 4,82 Mr |
| FAVÖK | MX$ 6,09 Mr | MX$ 7,31 Mr | MX$ 10,46 Mr | MX$ 15,63 Mr | MX$ 16,57 Mr | MX$ 7,16 Mr | MX$ 4,13 Mr | MX$ 5,98 Mr | MX$ 5,70 Mr | MX$ 5,72 Mr | MX$ 1,42 Mr | MX$ 2,20 Mr | MX$ 2,40 Mr | MX$ 3,79 Mr | MX$ 4,20 Mr | MX$ 2,69 Mr | MX$ 1,06 Mr | MX$ 4,94 Mr | MX$ 3,23 Mr | MX$ 3,83 Mr |
| Net Kâr | MX$ 866,97 Mn | MX$ 9,39 Mr | MX$ 3,84 Mr | MX$ 7,44 Mr | MX$ 9,43 Mr | MX$ 2,60 Mr | -MX$ 1,01 Mr | MX$ 3,01 Mr | MX$ 1,54 Mr | MX$ 4,39 Mr | -MX$ 2,87 Mr | MX$ 652,79 Mn | MX$ 1,47 Mr | MX$ 1,80 Mr | MX$ 3,02 Mr | MX$ 524,80 Mn | -MX$ 651,88 Mn | MX$ 2,33 Mr | MX$ 1,71 Mr | MX$ 2,33 Mr |
| Hisse Başı Kâr | 2,14 | 22,92 | 9,39 | 18,14 | 28,66 | 6,25 | -2,42 | 7,14 | 3,61 | 10,32 | -6,74 | 1,52 | 3,36 | 4,12 | 6,91 | 1,20 | 2,56 | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar MXN · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | MX$ 208,53 Mn | MX$ 5,49 Mr | MX$ 3,09 Mr | MX$ 9,11 Mr | MX$ 8,86 Mr | MX$ 3,15 Mr | MX$ 1,08 Mr | MX$ 1,71 Mr | MX$ 936,96 Mn | MX$ 3,05 Mr | -MX$ 1,14 Mr | MX$ 598,47 Mn | -MX$ 1,08 Mr | MX$ 1,97 Mr | MX$ 2,65 Mr | MX$ 1,63 Mr | MX$ 1,46 Mr | MX$ 1,96 Mr | MX$ 2,44 Mr | MX$ 2,04 Mr |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -MX$ 3,01 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar MXN · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar MXN · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 1,7% | 2,3% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar MXN · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,41 | 0,46 | 0,61 | 0,80 | 0,92 | 0,72 | 0,71 | 0,73 | 0,63 | 0,62 | 0,72 | 0,70 | 0,67 | 0,81 | 0,85 | 0,81 | 0,69 | 1,07 | 0,97 | 1,16 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,47 | 0,55 | 0,67 | 0,88 | 0,88 | 0,56 | 0,54 | 0,59 | 0,47 | 0,44 | 0,41 | 0,44 | 0,39 | 0,46 | 0,46 | 0,39 | 0,32 | 0,56 | 0,39 | 0,37 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar MXN · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 24,5% | 23,6% | 25,5% | 27,7% | 28,6% | 18,7% | 12,3% | 14,9% | 16,9% | 18,2% | 6,3% | 7,3% | 9,1% | 12,4% | 13,3% | 16,7% | 10,9% | 16,3% | 15,2% | 18,4% |
| FAVÖK Marjı | 18,5% | 19,1% | 22,4% | 25,4% | 26,7% | 18,1% | 10,9% | 14,5% | 17,2% | 18,6% | 5,0% | 7,1% | 8,7% | 11,8% | 13,0% | 9,9% | 4,8% | 12,6% | 11,7% | 14,6% |
| Net Kâr Marjı | 2,6% | 24,5% | 8,2% | 12,1% | 15,2% | 6,6% | -2,7% | 7,3% | 4,6% | 14,3% | -10,0% | 2,1% | 5,3% | 5,6% | 9,3% | 1,9% | -2,9% | 5,9% | 6,2% | 8,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 0,6% | 14,3% | 6,6% | 14,8% | 14,3% | 8,0% | 2,9% | 4,2% | 2,8% | 9,9% | -4,0% | 1,9% | -3,9% | 6,1% | 8,2% | 6,0% | 6,6% | 5,0% | 8,9% | 7,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Grupo Mexico S.A.B. de C.V. Class B | 242,53 | +%0,40 | |
| America Movil SAB de CV Class B | 19,61 | +%0,05 | |
| Wal-Mart de Mexico SAB de CV | 47,70 | +%0,10 | |
| Grupo Financiero Banorte SAB de CV Class O | 192,90 | -%0,45 | |
| Fomento Economico Mexicano SAB de CV Units Cons. Of 5 ShsB | 166,00 | +%0,61 | |
| Industrias Penoles SAB de CV | 936,78 | +%1,36 | |
| Arca Continental SAB de CV | 205,04 | +%1,58 |