KOF/UBLCoca-Cola Femsa SAB de CV Units Cons of 5 Shs -L- + 3 Shs Series -B-
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar MXN · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $5,76 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar MXN · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | MX$ 314,54 Mr | MX$ 307,99 Mr | MX$ 273,52 Mr | MX$ 278,00 Mr | MX$ 271,57 Mr | MX$ 263,07 Mr | MX$ 257,84 Mr | MX$ 263,79 Mr | MX$ 285,68 Mr | MX$ 279,26 Mr | MX$ 210,25 Mr | MX$ 212,37 Mr | MX$ 216,66 Mr | MX$ 166,10 Mr | MX$ 141,74 Mr | MX$ 114,06 Mr | MX$ 110,66 Mr | MX$ 96,71 Mr | MX$ 87,18 Mr | MX$ 75,02 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | MX$ 28,43 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | MX$ 160,51 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | MX$ 154,03 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | MX$ 82,68 Mr | MX$ 76,88 Mr | MX$ 67,73 Mr | MX$ 80,80 Mr | MX$ 87,29 Mr | MX$ 88,78 Mr | MX$ 71,36 Mr | MX$ 81,81 Mr | MX$ 83,36 Mr | MX$ 88,91 Mr | MX$ 66,73 Mr | MX$ 66,03 Mr | MX$ 60,46 Mr | MX$ 29,91 Mr | MX$ 22,36 Mr | MX$ 17,35 Mr | MX$ 15,93 Mr | MX$ 18,57 Mr | MX$ 18,92 Mr | MX$ 19,35 Mr |
| Net Borç† | MX$ 54,11 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar MXN · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | MX$ 291,75 Mr | MX$ 279,79 Mr | MX$ 245,09 Mr | MX$ 226,74 Mr | MX$ 194,80 Mr | MX$ 183,62 Mr | MX$ 194,47 Mr | MX$ 182,34 Mr | MX$ 183,26 Mr | MX$ 177,72 Mr | MX$ 152,36 Mr | MX$ 147,30 Mr | MX$ 156,01 Mr | MX$ 147,74 Mr | MX$ 123,22 Mr | MX$ 103,46 Mr | MX$ 102,77 Mr | MX$ 82,98 Mr | MX$ 69,25 Mr | MX$ 57,74 Mr |
| Brüt Kâr | MX$ 131,52 Mr | MX$ 127,65 Mr | MX$ 111,44 Mr | MX$ 99,61 Mr | MX$ 87,27 Mr | MX$ 82,53 Mr | MX$ 88,12 Mr | MX$ 82,97 Mr | MX$ 82,88 Mr | MX$ 78,91 Mr | MX$ 71,74 Mr | MX$ 68,21 Mr | MX$ 72,98 Mr | MX$ 68,41 Mr | MX$ 56,05 Mr | MX$ 46,86 Mr | MX$ 46,78 Mr | MX$ 38,41 Mr | MX$ 33,07 Mr | MX$ 27,25 Mr |
| FAVÖK | MX$ 54,67 Mr | MX$ 52,64 Mr | MX$ 46,70 Mr | MX$ 41,81 Mr | MX$ 37,75 Mr | MX$ 37,78 Mr | MX$ 39,15 Mr | MX$ 35,39 Mr | MX$ 34,42 Mr | MX$ 32,08 Mr | MX$ 30,74 Mr | MX$ 28,75 Mr | MX$ 29,08 Mr | MX$ 27,88 Mr | MX$ 23,26 Mr | MX$ 20,04 Mr | MX$ 18,57 Mr | MX$ 16,29 Mr | MX$ 14,48 Mr | MX$ 12,71 Mr |
| Net Kâr | MX$ 23,84 Mr | MX$ 23,73 Mr | MX$ 19,54 Mr | MX$ 19,03 Mr | MX$ 15,71 Mr | MX$ 10,31 Mr | MX$ 12,10 Mr | MX$ 10,97 Mr | -MX$ 12,33 Mr | MX$ 10,07 Mr | MX$ 10,23 Mr | MX$ 10,54 Mr | MX$ 11,54 Mr | MX$ 13,33 Mr | MX$ 10,66 Mr | MX$ 9,80 Mr | MX$ 8,52 Mr | MX$ 5,60 Mr | MX$ 6,91 Mr | MX$ 4,88 Mr |
| Hisse Başı Kâr | 11,35 | 11,30 | 9,30 | 9,06 | 7,48 | 4,91 | 5,76 | 5,22 | -5,87 | 4,85 | 4,94 | 5,09 | 5,61 | 6,62 | 5,72 | 5,31 | 4,62 | 3,03 | 3,74 | 2,64 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar MXN · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | MX$ 6,50 Mr | MX$ 16,90 Mr | MX$ 21,41 Mr | MX$ 16,44 Mr | MX$ 19,68 Mr | MX$ 20,45 Mr | MX$ 17,39 Mr | MX$ 15,65 Mr | MX$ 19,79 Mr | MX$ 22,29 Mr | MX$ 12,37 Mr | MX$ 10,74 Mr | MX$ 9,81 Mr | MX$ 12,44 Mr | MX$ 6,06 Mr | MX$ 6,34 Mr | MX$ 9,33 Mr | MX$ 6,62 Mr | MX$ 6,09 Mr | MX$ 6,42 Mr |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -MX$ 23,79 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar MXN · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar MXN · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 26,3% | 25,0% | 24,8% | 29,1% | 32,1% | 33,7% | 27,7% | 31,0% | 29,2% | 31,8% | 31,7% | 31,1% | 27,9% | 18,0% | 15,8% | 15,2% | 14,4% | 19,2% | 21,7% | 25,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar MXN · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,93 | 0,91 | 0,90 | 0,82 | 0,72 | 0,70 | 0,75 | 0,69 | 0,64 | 0,64 | 0,72 | 0,69 | 0,72 | 0,89 | 0,87 | 0,91 | 0,93 | 0,86 | 0,79 | 0,77 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,89 | 1,82 | 1,59 | 1,47 | 1,26 | 1,19 | 1,26 | 1,18 | 1,19 | 1,15 | 0,99 | 0,96 | 1,01 | 0,96 | 0,80 | 0,67 | 0,67 | 0,54 | 0,45 | 0,37 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar MXN · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 45,1% | 45,6% | 45,5% | 43,9% | 44,8% | 44,9% | 45,3% | 45,5% | 45,2% | 44,4% | 47,1% | 46,3% | 46,8% | 46,3% | 45,5% | 45,3% | 45,5% | 46,3% | 47,8% | 47,2% |
| FAVÖK Marjı | 18,7% | 18,8% | 19,1% | 18,4% | 19,4% | 20,6% | 20,1% | 19,4% | 18,8% | 18,0% | 20,2% | 19,5% | 18,6% | 18,9% | 18,9% | 19,4% | 18,1% | 19,6% | 20,9% | 22,0% |
| Net Kâr Marjı | 8,2% | 8,5% | 8,0% | 8,4% | 8,1% | 5,6% | 6,2% | 6,0% | -6,7% | 5,7% | 6,7% | 7,2% | 7,4% | 9,0% | 8,7% | 9,5% | 8,3% | 6,7% | 10,0% | 8,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 2,2% | 6,0% | 8,7% | 7,2% | 10,1% | 11,1% | 8,9% | 8,6% | 10,8% | 12,5% | 8,1% | 7,3% | 6,3% | 8,4% | 4,9% | 6,1% | 9,1% | 8,0% | 8,8% | 11,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Grupo Mexico S.A.B. de C.V. Class B | 242,53 | +%0,40 | |
| America Movil SAB de CV Class B | 19,61 | +%0,05 | |
| Wal-Mart de Mexico SAB de CV | 47,70 | +%0,10 | |
| Grupo Financiero Banorte SAB de CV Class O | 192,90 | -%0,45 | |
| Fomento Economico Mexicano SAB de CV Units Cons. Of 5 ShsB | 166,00 | +%0,61 | |
| Industrias Penoles SAB de CV | 936,78 | +%1,36 | |
| Arca Continental SAB de CV | 205,04 | +%1,58 |