TEAK/CPOProteak Uno SAB de CV Cert Part Ord Cons of 1 sh T and 2 shs K
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar MXN · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,80 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar MXN · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | MX$ 4,96 Mr | MX$ 5,75 Mr | MX$ 5,81 Mr | MX$ 6,40 Mr | MX$ 6,85 Mr | MX$ 6,40 Mr | MX$ 6,16 Mr | MX$ 6,29 Mr | MX$ 6,34 Mr | MX$ 6,12 Mr | MX$ 5,24 Mr | MX$ 3,09 Mr | MX$ 2,37 Mr | MX$ 1,37 Mr | MX$ 1,28 Mr | MX$ 1,02 Mr | MX$ 157,33 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | MX$ 13,63 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | MX$ 3,08 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | MX$ 1,88 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | MX$ 2,34 Mr | MX$ 2,30 Mr | MX$ 1,99 Mr | MX$ 2,24 Mr | MX$ 2,22 Mr | MX$ 2,18 Mr | MX$ 1,94 Mr | MX$ 2,07 Mr | MX$ 2,25 Mr | MX$ 2,28 Mr | MX$ 1,36 Mr | MX$ 331,24 Mn | MX$ 228,87 Mn | MX$ 135,92 Mn | MX$ 51,70 Mn | MX$ 38,91 Mn | MX$ 0,00 |
| Net Borç† | MX$ 2,32 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar MXN · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | MX$ 689,57 Mn | MX$ 1,24 Mr | MX$ 1,34 Mr | MX$ 1,92 Mr | MX$ 1,94 Mr | MX$ 1,17 Mr | MX$ 1,33 Mr | MX$ 1,20 Mr | MX$ 895,27 Mn | MX$ 533,39 Mn | MX$ 237,38 Mn | MX$ 187,70 Mn | MX$ 153,72 Mn | MX$ 85,30 Mn | MX$ 19,50 Mn | MX$ 14,81 Mn | MX$ 3,28 Mn |
| Brüt Kâr | -MX$ 166,43 Mn | MX$ 66,96 Mn | -MX$ 6,45 Mn | MX$ 466,52 Mn | MX$ 512,12 Mn | MX$ 80,80 Mn | MX$ 200,07 Mn | MX$ 145,83 Mn | MX$ 59,40 Mn | -MX$ 43,32 Mn | MX$ 25,19 Mn | MX$ 22,36 Mn | -MX$ 17,85 Mn | MX$ 2,69 Mn | -MX$ 11,18 Mn | -MX$ 1,92 Mn | -MX$ 1,21 Mn |
| FAVÖK | -MX$ 151,78 Mn | MX$ 3,00 Mn | -MX$ 114,55 Mn | MX$ 303,10 Mn | MX$ 332,70 Mn | -MX$ 117,62 Mn | -MX$ 17,64 Mn | -MX$ 16,38 Mn | -MX$ 76,49 Mn | -MX$ 135,60 Mn | -MX$ 79,30 Mn | -MX$ 68,86 Mn | -MX$ 85,75 Mn | -MX$ 51,91 Mn | -MX$ 50,91 Mn | -MX$ 48,35 Mn | -MX$ 10,98 Mn |
| Net Kâr | -MX$ 481,12 Mn | -MX$ 626,51 Mn | -MX$ 279,56 Mn | -MX$ 305,77 Mn | MX$ 220,32 Mn | -MX$ 205,28 Mn | -MX$ 67,39 Mn | -MX$ 155,88 Mn | -MX$ 146,93 Mn | -MX$ 372,21 Mn | MX$ 60,99 Mn | MX$ 83,52 Mn | -MX$ 17,74 Mn | MX$ 38,24 Mn | -MX$ 18,68 Mn | -MX$ 13,55 Mn | -MX$ 36,77 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -1,42 | -1,85 | -0,82 | -0,82 | 0,69 | -0,64 | -0,21 | -0,52 | -0,52 | -1,40 | 0,23 | 0,35 | -0,10 | 0,24 | -0,12 | -0,12 | -0,33 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar MXN · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | MX$ 19,29 Mn | MX$ 45,05 Mn | -MX$ 61,57 Mn | -MX$ 87,49 Mn | MX$ 647.000 | MX$ 45,06 Mn | MX$ 18,33 Mn | -MX$ 245,61 Mn | -MX$ 287,99 Mn | -MX$ 327,09 Mn | -MX$ 1,44 Mr | -MX$ 639,41 Mn | -MX$ 108,56 Mn | -MX$ 145,01 Mn | -MX$ 649,38 Mn | -MX$ 181,34 Mn | -MX$ 60,51 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -MX$ 11,73 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar MXN · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar MXN · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 47,1% | 40,0% | 34,2% | 35,0% | 32,5% | 34,1% | 31,4% | 32,9% | 35,5% | 37,2% | 25,9% | 10,7% | 9,6% | 9,9% | 4,0% | 3,8% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar MXN · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,14 | 0,22 | 0,23 | 0,30 | 0,28 | 0,18 | 0,22 | 0,19 | 0,14 | 0,09 | 0,05 | 0,06 | 0,06 | 0,06 | 0,02 | 0,01 | 0,02 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,37 | 0,66 | 0,71 | 1,02 | 1,03 | 0,62 | 0,71 | 0,64 | 0,48 | 0,28 | 0,13 | 0,10 | 0,08 | 0,05 | 0,01 | 0,01 | 0,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar MXN · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -24,1% | 5,4% | -0,5% | 24,3% | 26,4% | 6,9% | 15,0% | 12,2% | 6,6% | -8,1% | 10,6% | 11,9% | -11,6% | 3,2% | -57,3% | -12,9% | -36,8% |
| FAVÖK Marjı | -22,0% | 0,2% | -8,6% | 15,8% | 17,2% | -10,1% | -1,3% | -1,4% | -8,5% | -25,4% | -33,4% | -36,7% | -55,8% | -60,9% | -261,0% | -326,5% | -335,0% |
| Net Kâr Marjı | -69,8% | -50,5% | -20,9% | -15,9% | 11,4% | -17,6% | -5,1% | -13,0% | -16,4% | -69,8% | 25,7% | 44,5% | -11,5% | 44,8% | -95,8% | -91,5% | -1.121,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 2,8% | 3,6% | -4,6% | -4,6% | 0,0% | 3,9% | 1,4% | -20,5% | -32,2% | -61,3% | -608,3% | -340,6% | -70,6% | -170,0% | -3.329,9% | -1.224,6% | -1.845,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Grupo Mexico S.A.B. de C.V. Class B | 244,94 | +%0,90 | |
| America Movil SAB de CV Class B | 19,90 | -%0,45 | |
| Wal-Mart de Mexico SAB de CV | 47,04 | -%2,41 | |
| Grupo Financiero Banorte SAB de CV Class O | 196,56 | +%2,08 | |
| Fomento Economico Mexicano SAB de CV Units Cons. Of 5 ShsB | 172,00 | +%3,61 | |
| Industrias Penoles SAB de CV | 896,51 | -%3,06 | |
| Arca Continental SAB de CV | 204,07 | -%1,54 |