VINTEVinte Viviendas Integrales SAB DE CV
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar MXN · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $467,33 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar MXN · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||
| Toplam Varlıklar | MX$ 29,89 Mr | MX$ 26,31 Mr | MX$ 11,99 Mr | MX$ 10,10 Mr | MX$ 9,73 Mr | MX$ 9,43 Mr | MX$ 8,07 Mr | MX$ 6,56 Mr | MX$ 5,12 Mr | MX$ 4,31 Mr | MX$ 3,36 Mr | MX$ 3,01 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | MX$ 1,97 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | MX$ 21,81 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | MX$ 8,08 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | MX$ 10,14 Mr | MX$ 9,26 Mr | MX$ 4,10 Mr | MX$ 2,86 Mr | MX$ 3,01 Mr | MX$ 3,19 Mr | MX$ 2,50 Mr | MX$ 2,04 Mr | MX$ 1,34 Mr | MX$ 989,52 Mn | MX$ 999,43 Mn | MX$ 917,67 Mn |
| Net Borç† | MX$ 8,17 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar MXN · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||
| Ciro | MX$ 15,72 Mr | MX$ 5,29 Mr | MX$ 4,82 Mr | MX$ 4,36 Mr | MX$ 4,16 Mr | MX$ 3,65 Mr | MX$ 3,74 Mr | MX$ 3,40 Mr | MX$ 3,12 Mr | MX$ 2,75 Mr | MX$ 2,57 Mr | MX$ 2,31 Mr |
| Brüt Kâr | MX$ 4,61 Mr | MX$ 1,40 Mr | MX$ 1,28 Mr | MX$ 1,16 Mr | MX$ 1,07 Mr | MX$ 962,03 Mn | MX$ 1,13 Mr | MX$ 1,08 Mr | MX$ 987,37 Mn | MX$ 874,70 Mn | MX$ 782,70 Mn | MX$ 684,91 Mn |
| FAVÖK | MX$ 2,39 Mr | MX$ 676,06 Mn | MX$ 618,91 Mn | MX$ 584,73 Mn | MX$ 557,77 Mn | MX$ 508,01 Mn | MX$ 699,65 Mn | MX$ 693,46 Mn | MX$ 634,21 Mn | MX$ 560,61 Mn | MX$ 501,15 Mn | MX$ 415,40 Mn |
| Net Kâr | MX$ 1,43 Mr | MX$ 401,93 Mn | MX$ 428,75 Mn | MX$ 401,48 Mn | MX$ 364,23 Mn | MX$ 330,52 Mn | MX$ 523,58 Mn | MX$ 508,15 Mn | MX$ 439,30 Mn | MX$ 368,57 Mn | MX$ 323,41 Mn | MX$ 277,01 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 5,13 | 1,77 | 1,96 | 1,84 | 1,67 | 1,62 | 2,61 | 2,66 | 2,29 | 2,16 | 7,95 | 6,74 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar MXN · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -MX$ 54,53 Mn | -MX$ 745,03 Mn | -MX$ 203,48 Mn | MX$ 144,91 Mn | -MX$ 56,94 Mn | MX$ 102,48 Mn | -MX$ 751,85 Mn | -MX$ 406,08 Mn | -MX$ 57,07 Mn | -MX$ 419,27 Mn | MX$ 101,54 Mn | MX$ 61,43 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -MX$ 58,64 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar MXN · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar MXN · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||
| Borç / Aktif | 33,9% | 35,2% | 34,2% | 28,3% | 31,0% | 33,8% | 31,0% | 31,1% | 26,2% | 23,0% | 29,8% | 30,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar MXN · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,53 | 0,20 | 0,40 | 0,43 | 0,43 | 0,39 | 0,46 | 0,52 | 0,61 | 0,64 | 0,77 | 0,77 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,95 | 0,65 | 0,60 | 0,54 | 0,52 | 0,45 | 0,46 | 0,42 | 0,39 | 0,34 | 0,32 | 0,29 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar MXN · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 29,3% | 26,6% | 26,5% | 26,6% | 25,7% | 26,4% | 30,2% | 31,9% | 31,6% | 31,8% | 30,5% | 29,7% |
| FAVÖK Marjı | 15,2% | 12,8% | 12,8% | 13,4% | 13,4% | 13,9% | 18,7% | 20,4% | 20,3% | 20,4% | 19,5% | 18,0% |
| Net Kâr Marjı | 9,1% | 7,6% | 8,9% | 9,2% | 8,8% | 9,1% | 14,0% | 14,9% | 14,1% | 13,4% | 12,6% | 12,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -0,3% | -14,1% | -4,2% | 3,3% | -1,4% | 2,8% | -20,1% | -11,9% | -1,8% | -15,2% | 4,0% | 2,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Grupo Mexico S.A.B. de C.V. Class B | 242,98 | +%0,09 | |
| America Movil SAB de CV Class B | 20,03 | +%0,20 | |
| Wal-Mart de Mexico SAB de CV | 48,48 | +%0,58 | |
| Grupo Financiero Banorte SAB de CV Class O | 192,72 | +%0,09 | |
| Fomento Economico Mexicano SAB de CV Units Cons. Of 5 ShsB | 166,00 | +%0,61 | |
| Industrias Penoles SAB de CV | 926,54 | +%0,18 | |
| Arca Continental SAB de CV | 207,37 | +%0,05 |