TANFACINDTANFAC Industries Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $772,99 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹5,28 Mr | ₹4,26 Mr | ₹3,01 Mr | ₹2,52 Mr | ₹1,82 Mr | ₹1,20 Mr | ₹890,99 Mn | ₹1,07 Mr | ₹855,17 Mn | ₹771,24 Mn | ₹1,00 Mr | ₹1,04 Mr | ₹1,15 Mr | ₹1,31 Mr | ₹1,66 Mr | ₹1,39 Mr | ₹1,48 Mr | ₹1,87 Mr | ₹1,12 Mr | ₹913,30 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹292,11 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹1,55 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹3,73 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹928,15 Mn | ₹414,26 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹3,96 Mn | ₹117,98 Mn | ₹434,53 Mn | ₹538,98 Mn | ₹559,99 Mn | ₹642,67 Mn | ₹695,95 Mn | ₹788,50 Mn | ₹932,64 Mn | ₹637,03 Mn | ₹763,04 Mn | ₹939,97 Mn | ₹160,54 Mn | ₹264,74 Mn |
| Net Borç† | ₹466,13 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹7,10 Mr | ₹5,56 Mr | ₹3,78 Mr | ₹3,74 Mr | ₹3,19 Mr | ₹1,48 Mr | ₹1,63 Mr | ₹2,21 Mr | ₹1,62 Mr | ₹1,26 Mr | ₹1,29 Mr | ₹1,19 Mr | ₹1,17 Mr | ₹1,43 Mr | ₹1,46 Mr | ₹1,52 Mr | ₹1,48 Mr | ₹2,17 Mr | ₹1,64 Mr | ₹1,23 Mr |
| Brüt Kâr | ₹1,70 Mr | ₹1,57 Mr | ₹934,69 Mn | ₹920,13 Mn | ₹896,85 Mn | ₹319,18 Mn | ₹319,30 Mn | ₹550,02 Mn | ₹260,21 Mn | ₹172,10 Mn | ₹37,57 Mn | ₹58,60 Mn | ₹83,87 Mn | -₹55,65 Mn | ₹17,12 Mn | ₹143,20 Mn | ₹49,76 Mn | ₹259,63 Mn | ₹181,72 Mn | ₹104,41 Mn |
| FAVÖK | ₹1,19 Mr | ₹1,32 Mr | ₹732,50 Mn | ₹764,05 Mn | ₹755,42 Mn | ₹333,03 Mn | ₹266,05 Mn | ₹524,77 Mn | ₹210,32 Mn | ₹141,25 Mn | ₹44,45 Mn | ₹73,09 Mn | ₹105,53 Mn | -₹35,82 Mn | ₹19,18 Mn | ₹140,00 Mn | ₹28,50 Mn | ₹117,32 Mn | ₹195,78 Mn | ₹117,70 Mn |
| Net Kâr | ₹701,43 Mn | ₹881,47 Mn | ₹524,80 Mn | ₹561,30 Mn | ₹532,84 Mn | ₹174,74 Mn | ₹169,74 Mn | ₹359,68 Mn | ₹96,78 Mn | ₹32,93 Mn | ₹4,01 Mn | -₹52,90 Mn | -₹30,35 Mn | -₹113,48 Mn | -₹240,99 Mn | ₹29,88 Mn | -₹97,81 Mn | ₹7,99 Mn | ₹122,36 Mn | ₹67,07 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 35,16 | 44,18 | 26,31 | 28,14 | 26,71 | 8,76 | 8,51 | 18,03 | 4,85 | 1,65 | 0,20 | -2,65 | -1,52 | -5,69 | -12,08 | 1,50 | -4,91 | 0,40 | 6,14 | 3,36 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹428,96 Mn | -₹663,50 Mn | -₹22,38 Mn | ₹274,50 Mn | ₹289,05 Mn | ₹280,03 Mn | ₹105,90 Mn | ₹328,37 Mn | ₹112,48 Mn | ₹84,39 Mn | ₹76,36 Mn | -₹949.000 | ₹91,47 Mn | ₹141,15 Mn | -₹295,46 Mn | ₹122,25 Mn | ₹192,89 Mn | -₹792,46 Mn | ₹151,28 Mn | ₹67,89 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹824,49 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 17,6% | 9,7% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,4% | 11,0% | 50,8% | 69,9% | 55,8% | 61,7% | 60,5% | 60,2% | 56,2% | 45,8% | 51,4% | 50,3% | 14,3% | 29,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,35 | 1,30 | 1,26 | 1,49 | 1,75 | 1,23 | 1,83 | 2,06 | 1,89 | 1,63 | 1,28 | 1,14 | 1,01 | 1,10 | 0,88 | 1,10 | 1,00 | 1,16 | 1,47 | 1,35 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,90 | 1,49 | 1,01 | 1,00 | 0,86 | 0,40 | 0,44 | 0,59 | 0,43 | 0,34 | 0,35 | 0,32 | 0,31 | 0,38 | 0,39 | 0,41 | 0,40 | 0,58 | 0,44 | 0,33 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 24,0% | 28,2% | 24,7% | 24,6% | 28,1% | 21,6% | 19,5% | 24,8% | 16,1% | 13,7% | 2,9% | 4,9% | 7,2% | -3,9% | 1,2% | 9,4% | 3,4% | 12,0% | 11,0% | 8,5% |
| FAVÖK Marjı | 16,7% | 23,8% | 19,4% | 20,4% | 23,7% | 22,6% | 16,3% | 23,7% | 13,0% | 11,2% | 3,4% | 6,1% | 9,1% | -2,5% | 1,3% | 9,2% | 1,9% | 5,4% | 11,9% | 9,6% |
| Net Kâr Marjı | 9,9% | 15,9% | 13,9% | 15,0% | 16,7% | 11,8% | 10,4% | 16,2% | 6,0% | 2,6% | 0,3% | -4,4% | -2,6% | -7,9% | -16,5% | 2,0% | -6,6% | 0,4% | 7,4% | 5,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -6,0% | -11,9% | -0,6% | 7,3% | 9,1% | 19,0% | 6,5% | 14,8% | 7,0% | 6,7% | 5,9% | -0,1% | 7,8% | 9,8% | -20,2% | 8,0% | 13,0% | -36,6% | 9,2% | 5,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 734,20 | -%4,90 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6716,35 | -%4,11 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 71,98 | -%12,33 | |
EN ENERGYINF | Energy Infrastructure Trust | 74,00 | +%0,37 |