1BSL01AEBiotika a.s.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $18,78 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | — | €27,72 Mn | €30,72 Mn | €46,33 Mn | €48,18 Mn | €55,14 Mn | €47,91 Mn | €46,99 Mn | €42,80 Mn | €41,80 Mn | €38,58 Mn | €37,63 Mn | €36,94 Mn | €41,66 Mn | €47,45 Mn | €64,79 Mn | €64,60 Mn | €64,72 Mn | €65,94 Mn | €70,13 Mn |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Finansal Borç | — | €159.332 | €0,00 | €9,68 Mn | €5,24 Mn | €7,26 Mn | €3,37 Mn | €5,09 Mn | €6,64 Mn | €10,87 Mn | €4,28 Mn | €1,32 Mn | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €18,60 Mn | €19,61 Mn | €21,84 Mn | €24,95 Mn | €26,48 Mn |
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | — | €12,15 Mn | €16,18 Mn | €38,39 Mn | €35,03 Mn | €38,26 Mn | €38,95 Mn | €36,98 Mn | €37,51 Mn | €30,45 Mn | €36,42 Mn | €34,78 Mn | €35,56 Mn | €31,21 Mn | €30,40 Mn | €46,00 Mn | €56,15 Mn | €52,48 Mn | €45,90 Mn | €46,33 Mn |
| Brüt Kâr | — | -€2,53 Mn | €30.658 | €5,53 Mn | €3,12 Mn | €2,63 Mn | €5,43 Mn | €5,97 Mn | €5,34 Mn | -€16,47 Mn | €798.679 | -€415.920 | -€5,92 Mn | -€15,18 Mn | -€4,58 Mn | €3,12 Mn | €7,44 Mn | €5,43 Mn | €2,90 Mn | €304.787 |
| FAVÖK | — | -€1,83 Mn | €1,40 Mn | €7,93 Mn | €5,58 Mn | €4,52 Mn | €8,37 Mn | €8,52 Mn | €8,09 Mn | -€11,92 Mn | €2,72 Mn | -€1,68 Mn | -€7,70 Mn | -€14,30 Mn | -€4,96 Mn | €2,67 Mn | €7,31 Mn | €8,98 Mn | €6,64 Mn | €4,23 Mn |
| Net Kâr | — | -€2,39 Mn | €369.088 | €4,26 Mn | €3,44 Mn | €6,81 Mn | €4,18 Mn | €4,63 Mn | €4,98 Mn | €3,90 Mn | €2,47 Mn | -€896.203 | €2,36 Mn | -€2,67 Mn | -€8,04 Mn | €279.792 | €441.313 | €1,31 Mn | -€3,09 Mn | -€6,53 Mn |
| Hisse Başı Kâr | — | -3,41 | 0,53 | 6,09 | 3,82 | 6,93 | 4,25 | 4,71 | 5,06 | 3,97 | 2,51 | -0,91 | 2,41 | -2,72 | — | — | — | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | — | -€2,05 Mn | €649.790 | €1,73 Mn | — | €3,81 Mn | €1,21 Mn | €4,60 Mn | €598.240 | -€2,08 Mn | -€1,08 Mn | -€1,85 Mn | — | -€10,77 Mn | €9,61 Mn | €2,43 Mn | — | — | — | — |
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | — | 0,6% | 0,0% | 20,9% | 10,9% | 13,2% | 7,0% | 10,8% | 15,5% | 26,0% | 11,1% | 3,5% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 28,7% | 30,4% | 33,7% | 37,8% | 37,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | — | 0,44 | 0,53 | 0,83 | 0,73 | 0,69 | 0,81 | 0,79 | 0,88 | 0,73 | 0,94 | 0,92 | 0,96 | 0,75 | 0,64 | 0,71 | 0,87 | 0,81 | 0,70 | 0,66 |
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | — | -20,8% | 0,2% | 14,4% | 8,9% | 6,9% | 13,9% | 16,2% | 14,2% | -54,1% | 2,2% | -1,2% | -16,7% | -48,6% | -15,1% | 6,8% | 13,2% | 10,3% | 6,3% | 0,7% |
| FAVÖK Marjı | — | -15,1% | 8,6% | 20,7% | 15,9% | 11,8% | 21,5% | 23,0% | 21,6% | -39,1% | 7,5% | -4,8% | -21,6% | -45,8% | -16,3% | 5,8% | 13,0% | 17,1% | 14,5% | 9,1% |
| Net Kâr Marjı | — | -19,7% | 2,3% | 11,1% | 9,8% | 17,8% | 10,7% | 12,5% | 13,3% | 12,8% | 6,8% | -2,6% | 6,7% | -8,6% | -26,4% | 0,6% | 0,8% | 2,5% | -6,7% | -14,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | — | -16,9% | 4,0% | 4,5% | — | 10,0% | 3,1% | 12,4% | 1,6% | -6,8% | -3,0% | -5,3% | — | -34,5% | 31,6% | 5,3% | — | — | — | — |
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
1S 1SLP401E | Allianz-Slovenska poistovna a.s. | 330,00 | %0,00 |
1T 1TMR001E | Tatry mountain resorts as | 15,00 | -%3,85 |
1S 1SKF401E | Zentiva a.s. | 31,00 | — |
1V 1VIP01AE | VIPO as | 68,00 | — |
1T 1TSR01AE | SITNO AS | 1,00 | — |
1C 1CSB01AE | Cestne stavby a.s. | 13,00 | — |
1H 1HUS01AE | CTY Group, as | 2,00 | — |