CHIAConstructii Hidrotehnice SA Iasi
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar RON · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,62 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar RON · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||
| Toplam Varlıklar | RON 80,23 Mn | RON 71,54 Mn | RON 62,89 Mn | RON 44,32 Mn | RON 46,09 Mn | RON 75,06 Mn | RON 79,70 Mn | RON 78,70 Mn | RON 71,66 Mn | RON 69,81 Mn | RON 72,42 Mn | RON 74,54 Mn | RON 77,54 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | RON 1,12 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | RON 38,63 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | RON 41,59 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | RON 11,07 Mn | RON 280.382 | RON 286.600 | RON 0,00 | RON 0,00 | RON 1,72 Mn | RON 5,83 Mn | RON 8,46 Mn | RON 6,99 Mn | RON 5,97 Mn | RON 3,23 Mn | RON 3,02 Mn | RON 0,00 |
| Net Borç† | RON 9,95 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar RON · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||
| Ciro | RON 46,25 Mn | RON 53,26 Mn | RON 31,77 Mn | RON 5,43 Mn | RON 2,28 Mn | RON 7,50 Mn | RON 12,09 Mn | RON 15,09 Mn | RON 13,02 Mn | RON 26,02 Mn | RON 20,92 Mn | RON 24,87 Mn | RON 20,22 Mn |
| Brüt Kâr | RON 1,59 Mn | RON 1,41 Mn | RON 1,08 Mn | -RON 2,63 Mn | -RON 7,12 Mn | RON 1,40 Mn | -RON 377.502 | -RON 1,05 Mn | -RON 6,30 Mn | -RON 2,29 Mn | -RON 2,68 Mn | -RON 3,91 Mn | -RON 17.553 |
| FAVÖK | RON 6,66 Mn | RON 4,47 Mn | RON 2,18 Mn | RON 228.260 | RON 2,60 Mn | RON 3,43 Mn | RON 2,61 Mn | RON 2,84 Mn | RON 2,64 Mn | RON 2,90 Mn | RON 4,45 Mn | RON 5,61 Mn | RON 6,99 Mn |
| Net Kâr | RON 1,16 Mn | RON 762.623 | RON 484.326 | -RON 298.725 | RON 1,22 Mn | -RON 44.367 | RON 222.981 | RON 317.006 | RON 401.948 | RON 785.084 | RON 514.785 | RON 649.245 | RON 913.980 |
| Hisse Başı Kâr | 2,22 | 1,46 | 0,93 | -0,57 | 2,35 | -0,09 | 0,43 | 0,61 | 0,77 | 1,51 | 0,99 | 1,25 | 1,75 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar RON · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -RON 1,46 Mn | RON 183.810 | -RON 5,58 Mn | -RON 3,38 Mn | -RON 11,64 Mn | — | — | -RON 4,77 Mn | -RON 9,06 Mn | -RON 989.830 | -RON 1,46 Mn | -RON 947.260 | RON 239.530 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -RON 1,78 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar RON · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar RON · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||
| Borç / Aktif | 13,8% | 0,4% | 0,5% | 0,0% | 0,0% | 2,3% | 7,3% | 10,8% | 9,8% | 8,6% | 4,5% | 4,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar RON · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,58 | 0,74 | 0,51 | 0,12 | 0,05 | 0,10 | 0,15 | 0,19 | 0,18 | 0,37 | 0,29 | 0,33 | 0,26 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,11 | 1,28 | 0,76 | 0,13 | 0,05 | 0,18 | 0,29 | 0,36 | 0,31 | 0,63 | 0,50 | 0,60 | 0,49 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar RON · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 3,4% | 2,6% | 3,4% | -48,3% | -311,8% | 18,6% | -3,1% | -7,0% | -48,3% | -8,8% | -12,8% | -15,7% | -0,1% |
| FAVÖK Marjı | 14,4% | 8,4% | 6,9% | 4,2% | 113,9% | 45,7% | 21,6% | 18,8% | 20,3% | 11,2% | 21,2% | 22,6% | 34,6% |
| Net Kâr Marjı | 2,5% | 1,4% | 1,5% | -5,5% | 53,6% | -0,6% | 1,8% | 2,1% | 3,1% | 3,0% | 2,5% | 2,6% | 4,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -3,2% | 0,3% | -17,6% | -62,2% | -509,6% | — | — | -31,6% | -69,5% | -3,8% | -7,0% | -3,8% | 1,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| S.P.E.E.H. Hidroelectrica S.A. | 172,40 | +%0,23 | |
| OMV Petrom SA | 1,24 | %0,00 | |
| Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. | 18,06 | +%1,92 | |
| Banca Transilvania SA | 35,44 | -%0,17 | |
BR BRD | BRD Groupe Societe Generale SA (Romania) | 30,80 | +%2,84 |
EL EL | Societatea Energetica Electrica S.A. | 50,00 | -%0,40 |
SN SNN | S.N. Nuclearelectrica S.A. | 57,20 | +%0,88 |