IMPImpact Developer & Contractor SA
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar RON · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $93,03 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar RON · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | RON 1,35 Mr | RON 1,41 Mr | RON 1,47 Mr | RON 1,44 Mr | RON 1,21 Mr | RON 988,54 Mn | RON 902,63 Mn | RON 648,21 Mn | RON 626,98 Mn | RON 482,61 Mn | RON 465,87 Mn | RON 440,07 Mn | RON 371,73 Mn | RON 427,25 Mn | RON 532,64 Mn | RON 618,46 Mn | RON 815,57 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | RON 27.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | RON 302,63 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | RON 1,05 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | RON 175,82 Mn | RON 317,12 Mn | RON 413,63 Mn | RON 391,13 Mn | RON 338,43 Mn | RON 257,24 Mn | RON 197,63 Mn | RON 148,99 Mn | RON 133,40 Mn | RON 57,15 Mn | RON 45,77 Mn | RON 36,73 Mn | RON 59,51 Mn | RON 67,99 Mn | RON 64,85 Mn | RON 97,56 Mn | RON 74,84 Mn |
| Net Borç† | RON 135,42 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar RON · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | RON 343,96 Mn | RON 313,17 Mn | RON 166,14 Mn | RON 230,07 Mn | RON 140,95 Mn | RON 207,26 Mn | RON 161,22 Mn | RON 106,38 Mn | RON 117,77 Mn | RON 153,15 Mn | RON 118,00 Mn | RON 34,09 Mn | RON 39,42 Mn | RON 37,60 Mn | RON 19,41 Mn | RON 42,55 Mn | RON 77,96 Mn |
| Brüt Kâr | RON 91,20 Mn | RON 85,64 Mn | RON 46,38 Mn | RON 78,66 Mn | RON 52,05 Mn | RON 64,51 Mn | RON 76,39 Mn | RON 44,00 Mn | RON 23,64 Mn | RON 34,79 Mn | RON 15,03 Mn | -RON 9,44 Mn | -RON 13,62 Mn | -RON 7,27 Mn | RON 882.113 | RON 16,55 Mn | RON 62,13 Mn |
| FAVÖK | RON 60,30 Mn | RON 80,38 Mn | RON 13,09 Mn | RON 37,57 Mn | RON 13,33 Mn | RON 37,73 Mn | RON 45,63 Mn | RON 19,13 Mn | RON 14,97 Mn | RON 26,16 Mn | -RON 3,18 Mn | -RON 13,43 Mn | -RON 39,37 Mn | -RON 36,45 Mn | -RON 9,01 Mn | -RON 6,55 Mn | RON 18,52 Mn |
| Net Kâr | RON 74,75 Mn | RON 58,67 Mn | RON 16,32 Mn | RON 85,62 Mn | RON 78,80 Mn | RON 74,86 Mn | RON 154,48 Mn | RON 20,83 Mn | RON 51,10 Mn | RON 29,61 Mn | -RON 4,73 Mn | -RON 429.067 | -RON 43,08 Mn | -RON 75,53 Mn | -RON 48,60 Mn | -RON 99,59 Mn | -RON 160,48 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,63 | 0,50 | 0,14 | 0,73 | — | 0,68 | 1,37 | 0,18 | 0,43 | 0,26 | -0,04 | -0,00 | -0,52 | -0,91 | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar RON · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | RON 124,75 Mn | RON 118,82 Mn | -RON 22,64 Mn | -RON 109,27 Mn | -RON 67,54 Mn | -RON 30,60 Mn | -RON 14,06 Mn | -RON 2,34 Mn | -RON 64,78 Mn | -RON 12,40 Mn | RON 40.680 | -RON 65,00 Mn | -RON 3,28 Mn | RON 18,17 Mn | RON 2,63 Mn | -RON 32,16 Mn | -RON 9,59 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -RON 1,93 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar RON · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar RON · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 13,0% | 22,5% | 28,2% | 27,1% | 28,0% | 26,0% | 21,9% | 23,0% | 21,3% | 11,8% | 9,8% | 8,3% | 16,0% | 15,9% | 12,2% | 15,8% | 9,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar RON · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,26 | 0,22 | 0,11 | 0,16 | 0,12 | 0,21 | 0,18 | 0,16 | 0,19 | 0,32 | 0,25 | 0,08 | 0,11 | 0,09 | 0,04 | 0,07 | 0,10 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,33 | 0,30 | 0,16 | 0,22 | 0,13 | 0,20 | 0,15 | 0,10 | 0,11 | 0,15 | 0,11 | 0,03 | 0,04 | 0,04 | 0,02 | 0,04 | 0,07 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar RON · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 26,5% | 27,3% | 27,9% | 34,2% | 36,9% | 31,1% | 47,4% | 41,4% | 20,1% | 22,7% | 12,7% | -27,7% | -34,5% | -19,3% | 4,5% | 38,9% | 79,7% |
| FAVÖK Marjı | 17,5% | 25,7% | 7,9% | 16,3% | 9,5% | 18,2% | 28,3% | 18,0% | 12,7% | 17,1% | -2,7% | -39,4% | -99,9% | -96,9% | -46,4% | -15,4% | 23,8% |
| Net Kâr Marjı | 21,7% | 18,7% | 9,8% | 37,2% | 55,9% | 36,1% | 95,8% | 19,6% | 43,4% | 19,3% | -4,0% | -1,3% | -109,3% | -200,9% | -250,4% | -234,0% | -205,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 36,3% | 37,9% | -13,6% | -47,5% | -47,9% | -14,8% | -8,7% | -2,2% | -55,0% | -8,1% | 0,0% | -190,7% | -8,3% | 48,3% | 13,5% | -75,6% | -12,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| S.P.E.E.H. Hidroelectrica S.A. | 176,20 | +%2,44 | |
| OMV Petrom SA | 1,25 | +%0,73 | |
| Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. | 17,78 | +%0,34 | |
| Banca Transilvania SA | 35,54 | +%0,11 | |
BR BRD | BRD Groupe Societe Generale SA (Romania) | 30,25 | +%1,00 |
EL EL | Societatea Energetica Electrica S.A. | 50,30 | +%0,20 |
SN SNN | S.N. Nuclearelectrica S.A. | 56,90 | +%0,35 |