IORBIOR SA
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar RON · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $43,65 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar RON · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | RON 282,91 Mn | RON 247,10 Mn | RON 191,30 Mn | RON 175,07 Mn | RON 172,36 Mn | RON 171,09 Mn | RON 165,99 Mn | RON 158,82 Mn | RON 151,47 Mn | RON 41,84 Mn | RON 40,55 Mn | RON 39,67 Mn | RON 38,52 Mn | RON 32,43 Mn | RON 29,77 Mn | RON 31,26 Mn | RON 27,41 Mn | RON 26,06 Mn | RON 27,49 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | RON 79,62 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | RON 102,04 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | RON 180,87 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | RON 16,09 Mn | RON 15,70 Mn | RON 15,70 Mn | RON 15,62 Mn | RON 19,80 Mn | RON 13,63 Mn | RON 11,95 Mn | RON 11,66 Mn | RON 11,65 Mn | — | RON 11,31 Mn | RON 11,49 Mn | RON 11,71 Mn | RON 10,67 Mn | RON 10,92 Mn | RON 10,78 Mn | RON 7,47 Mn | RON 6,27 Mn | RON 5,86 Mn |
| Net Borç† | -RON 63,53 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar RON · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | RON 42,54 Mn | RON 34,47 Mn | RON 17,16 Mn | RON 22,74 Mn | RON 17,48 Mn | RON 14,76 Mn | RON 15,70 Mn | RON 20,38 Mn | RON 16,80 Mn | RON 16,96 Mn | RON 16,14 Mn | RON 12,67 Mn | RON 13,87 Mn | RON 14,57 Mn | RON 17,32 Mn | RON 17,85 Mn | RON 17,98 Mn | RON 17,20 Mn | RON 17,89 Mn |
| Brüt Kâr | RON 15,12 Mn | RON 11,72 Mn | RON 2,39 Mn | RON 4,93 Mn | RON 5,88 Mn | RON 5,03 Mn | -RON 3,19 Mn | -RON 1,26 Mn | -RON 1,11 Mn | -RON 3,55 Mn | -RON 1,32 Mn | -RON 1,05 Mn | -RON 4,07 Mn | -RON 1,73 Mn | -RON 3,17 Mn | RON 4,12 Mn | RON 3,38 Mn | RON 1,83 Mn | RON 339.175 |
| FAVÖK | RON 7,08 Mn | RON 3,72 Mn | -RON 2,67 Mn | RON 778.610 | RON 1,72 Mn | RON 326.230 | -RON 2,70 Mn | -RON 3,35 Mn | -RON 22.200 | — | -RON 356.810 | RON 422.980 | -RON 4,82 Mn | -RON 2,75 Mn | -RON 8,51 Mn | RON 1,60 Mn | RON 683.740 | -RON 2,60 Mn | -RON 5,19 Mn |
| Net Kâr | RON 1,41 Mn | RON 913.160 | RON 659.271 | RON 600.189 | RON 225.933 | -RON 3,37 Mn | -RON 3,29 Mn | -RON 291.087 | -RON 998.371 | -RON 1,48 Mn | -RON 1,72 Mn | RON 7.160 | RON 30.662 | RON 3.388 | RON 39.205 | RON 6.790 | RON 17.494 | RON 120.292 | RON 2,12 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | -0,01 | -0,01 | -0,00 | -0,01 | — | -0,02 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | — | — | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar RON · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -RON 17,80 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | RON 2,72 Mn | RON 8,09 Mn | -RON 6,11 Mn | -RON 1,68 Mn | — | -RON 2,90 Mn | — | -RON 10,30 Mn | — |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -RON 2,22 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar RON · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar RON · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 5,7% | 6,4% | 8,2% | 8,9% | 11,5% | 8,0% | 7,2% | 7,3% | 7,7% | — | 27,9% | 29,0% | 30,4% | 32,9% | 36,7% | 34,5% | 27,3% | 24,1% | 21,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar RON · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,15 | 0,14 | 0,09 | 0,13 | 0,10 | 0,09 | 0,09 | 0,13 | 0,11 | 0,41 | 0,40 | 0,32 | 0,36 | 0,45 | 0,58 | 0,57 | 0,66 | 0,66 | 0,65 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,24 | 0,19 | 0,09 | 0,13 | 0,10 | 0,08 | 0,09 | 0,11 | 0,09 | 0,09 | 0,09 | 0,07 | 0,08 | 0,08 | 0,10 | 0,10 | 0,10 | 0,10 | 0,10 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar RON · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 35,5% | 34,0% | 14,0% | 21,7% | 33,7% | 34,0% | -20,3% | -6,2% | -6,6% | -21,0% | -8,2% | -8,3% | -29,4% | -11,9% | -18,3% | 23,1% | 18,8% | 10,7% | 1,9% |
| FAVÖK Marjı | 16,6% | 10,8% | -15,6% | 3,4% | 9,9% | 2,2% | -17,2% | -16,4% | -0,1% | — | -2,2% | 3,3% | -34,8% | -18,9% | -49,1% | 9,0% | 3,8% | -15,1% | -29,0% |
| Net Kâr Marjı | 3,3% | 2,6% | 3,8% | 2,6% | 1,3% | -22,8% | -21,0% | -1,4% | -5,9% | -8,7% | -10,7% | 0,1% | 0,2% | 0,0% | 0,2% | 0,0% | 0,1% | 0,7% | 11,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -41,8% | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 16,8% | 63,8% | -44,1% | -11,5% | — | -16,2% | — | -59,9% | — |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| S.P.E.E.H. Hidroelectrica S.A. | 172,40 | +%0,23 | |
| OMV Petrom SA | 1,24 | %0,00 | |
| Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. | 18,06 | +%1,92 | |
| Banca Transilvania SA | 35,44 | -%0,17 | |
BR BRD | BRD Groupe Societe Generale SA (Romania) | 30,80 | +%2,84 |
EL EL | Societatea Energetica Electrica S.A. | 50,00 | -%0,40 |
SN SNN | S.N. Nuclearelectrica S.A. | 57,20 | +%0,88 |