LIONLion Capital S.A.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar RON · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $502,97 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar RON · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | RON 5,99 Mr | RON 4,84 Mr | RON 4,33 Mr | RON 3,61 Mr | RON 2,89 Mr | RON 2,92 Mr | RON 2,43 Mr | RON 2,87 Mr | RON 2,11 Mr | RON 1,94 Mr | RON 1,64 Mr | RON 1,11 Mr | RON 959,06 Mn | RON 733,93 Mn | RON 655,96 Mn | RON 629,25 Mn | RON 553,33 Mn | RON 570,59 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | RON 722,03 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | RON 366,82 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | RON 5,62 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | RON 0,00 | RON 0,00 | RON 0,00 | RON 15,91 Mn | RON 15,58 Mn | RON 13,66 Mn | RON 3,43 Mn | RON 129,37 Mn | RON 0,00 | RON 0,00 | RON 0,00 | RON 0,00 | RON 0,00 | RON 0,00 | RON 0,00 | RON 0,00 | RON 0,00 | RON 0,00 |
| Net Borç† | -RON 753,90 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar RON · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | RON 368,57 Mn | RON 271,85 Mn | RON 266,81 Mn | RON 252,24 Mn | RON 50,88 Mn | RON 226,93 Mn | RON 134,39 Mn | RON 634,69 Mn | RON 109,24 Mn | RON 59,19 Mn | RON 172,14 Mn | RON 110,90 Mn | RON 138,74 Mn | RON 101,90 Mn | RON 68,02 Mn | RON 119,95 Mn | RON 95,98 Mn | RON 117,67 Mn |
| Brüt Kâr | RON 349,69 Mn | RON 255,74 Mn | RON 253,06 Mn | RON 237,82 Mn | RON 31,77 Mn | RON 216,49 Mn | — | RON 344,41 Mn | RON 93,89 Mn | RON 46,09 Mn | RON 159,78 Mn | RON 91,11 Mn | — | — | — | — | — | — |
| FAVÖK | RON 527,62 Mn | RON 171,05 Mn | RON 444,26 Mn | RON 431,82 Mn | RON 87,11 Mn | RON 178,92 Mn | RON 89,89 Mn | RON 150,29 Mn | RON 90,32 Mn | RON 44,13 Mn | RON 157,31 Mn | RON 92,93 Mn | RON 116,44 Mn | RON 92,67 Mn | RON 52,10 Mn | RON 104,71 Mn | RON 82,57 Mn | RON 100,20 Mn |
| Net Kâr | RON 488,12 Mn | RON 152,12 Mn | RON 432,82 Mn | RON 415,16 Mn | RON 88,86 Mn | RON 158,74 Mn | RON 84,76 Mn | RON 104,73 Mn | RON 81,36 Mn | RON 75,32 Mn | RON 139,01 Mn | RON 80,14 Mn | RON 100,51 Mn | RON 63,01 Mn | RON 63,00 Mn | RON 112,19 Mn | RON 95,44 Mn | RON 122,81 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,96 | 0,30 | 0,85 | 0,82 | 0,17 | 0,31 | 0,16 | 0,21 | 0,15 | 0,14 | 0,25 | 0,15 | 0,18 | 0,11 | 0,11 | 0,20 | 0,17 | 0,22 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar RON · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | RON 213,18 Mn | RON 182,21 Mn | RON 97,94 Mn | RON 80,79 Mn | RON 93,74 Mn | RON 24,60 Mn | RON 68,52 Mn | RON 32,43 Mn | RON 85,72 Mn | RON 17,26 Mn | -RON 27,23 Mn | RON 2,27 Mn | -RON 21,39 Mn | RON 20,06 Mn | RON 1,83 Mn | RON 65,13 Mn | RON 34,16 Mn | RON 22,98 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -RON 423.899 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar RON · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar RON · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,4% | 0,5% | 0,5% | 0,1% | 4,5% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar RON · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,06 | 0,06 | 0,06 | 0,07 | 0,02 | 0,08 | 0,06 | 0,22 | 0,05 | 0,03 | 0,11 | 0,10 | 0,14 | 0,14 | 0,10 | 0,19 | 0,17 | 0,21 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,07 | 0,05 | 0,05 | 0,04 | 0,01 | 0,04 | 0,02 | 0,11 | 0,02 | 0,01 | 0,03 | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,01 | 0,02 | 0,02 | 0,02 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar RON · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 94,9% | 94,1% | 94,8% | 94,3% | 62,4% | 95,4% | — | 54,3% | 85,9% | 77,9% | 92,8% | 82,2% | — | — | — | — | — | — |
| FAVÖK Marjı | 143,2% | 62,9% | 166,5% | 171,2% | 171,2% | 78,8% | 66,9% | 23,7% | 82,7% | 74,6% | 91,4% | 83,8% | 83,9% | 90,9% | 76,6% | 87,3% | 86,0% | 85,1% |
| Net Kâr Marjı | 132,4% | 56,0% | 162,2% | 164,6% | 174,6% | 70,0% | 63,1% | 16,5% | 74,5% | 127,3% | 80,8% | 72,3% | 72,4% | 61,8% | 92,6% | 93,5% | 99,4% | 104,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 57,8% | 67,0% | 36,7% | 32,0% | 184,2% | 10,8% | 51,0% | 5,1% | 78,5% | 29,2% | -15,8% | 2,1% | -15,4% | 19,7% | 2,7% | 54,3% | 35,6% | 19,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| S.P.E.E.H. Hidroelectrica S.A. | 176,20 | +%2,44 | |
| OMV Petrom SA | 1,25 | +%0,73 | |
| Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. | 17,78 | +%0,34 | |
| Banca Transilvania SA | 35,54 | +%0,11 | |
BR BRD | BRD Groupe Societe Generale SA (Romania) | 30,25 | +%1,00 |
EL EL | Societatea Energetica Electrica S.A. | 50,30 | +%0,20 |
SN SNN | S.N. Nuclearelectrica S.A. | 56,90 | +%0,35 |