PREHPrefab SA
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar RON · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $38,95 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar RON · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | RON 209,89 Mn | RON 233,50 Mn | RON 257,44 Mn | RON 264,88 Mn | RON 271,28 Mn | RON 266,73 Mn | RON 270,89 Mn | RON 271,75 Mn | RON 267,12 Mn | RON 270,98 Mn | RON 274,27 Mn | RON 278,03 Mn | RON 279,51 Mn | RON 282,19 Mn | RON 262,13 Mn | RON 244,85 Mn | RON 244,70 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | RON 273.354 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | RON 62,17 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | RON 146,04 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | RON 34,20 Mn | RON 27,32 Mn | RON 27,45 Mn | RON 27,13 Mn | RON 21,32 Mn | RON 36,59 Mn | RON 43,52 Mn | RON 48,70 Mn | RON 44,88 Mn | RON 48,12 Mn | RON 48,98 Mn | RON 55,53 Mn | RON 59,48 Mn | RON 63,54 Mn | RON 54,98 Mn | RON 30,68 Mn | RON 30,09 Mn |
| Net Borç† | RON 33,93 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar RON · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | RON 68,70 Mn | RON 86,48 Mn | RON 110,24 Mn | RON 98,66 Mn | RON 104,40 Mn | RON 92,22 Mn | RON 69,26 Mn | RON 78,97 Mn | RON 75,69 Mn | RON 70,52 Mn | RON 76,90 Mn | RON 58,13 Mn | RON 68,52 Mn | RON 67,43 Mn | RON 64,76 Mn | RON 71,52 Mn | RON 84,08 Mn |
| Brüt Kâr | RON 9,28 Mn | RON 9,51 Mn | RON 10,02 Mn | RON 14,80 Mn | RON 21,91 Mn | RON 27,66 Mn | RON 9,00 Mn | RON 10,46 Mn | RON 8,43 Mn | RON 6,88 Mn | RON 9,57 Mn | RON 15,47 Mn | RON 6,66 Mn | RON 16,42 Mn | RON 10,25 Mn | RON 16,65 Mn | RON 23,14 Mn |
| FAVÖK | -RON 15,94 Mn | RON 10,17 Mn | RON 11,20 Mn | RON 15,59 Mn | RON 28,76 Mn | RON 30,80 Mn | RON 20,70 Mn | RON 18,49 Mn | RON 7,37 Mn | -RON 2,31 Mn | -RON 3,54 Mn | -RON 4,46 Mn | RON 10,61 Mn | RON 11,85 Mn | RON 5,99 Mn | RON 11,49 Mn | RON 13,27 Mn |
| Net Kâr | -RON 43,28 Mn | RON 921.551 | RON 906.388 | RON 7,77 Mn | RON 11,66 Mn | RON 6,34 Mn | RON 1,41 Mn | RON 2,21 Mn | RON 1,67 Mn | RON 1,13 Mn | RON 1,11 Mn | RON 2,49 Mn | RON 996.544 | RON 3,55 Mn | RON 917.740 | RON 3,36 Mn | RON 1,98 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -1,03 | 0,01 | 0,01 | 0,09 | 0,14 | 0,07 | 0,02 | 0,03 | 0,02 | 0,01 | 0,01 | 0,03 | 0,01 | 0,04 | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar RON · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -RON 7,01 Mn | RON 2,76 Mn | RON 2,27 Mn | -RON 844.460 | RON 19,51 Mn | RON 7,17 Mn | RON 5,95 Mn | -RON 3,36 Mn | RON 13,10 Mn | RON 6,57 Mn | RON 6,08 Mn | — | — | -RON 17,72 Mn | -RON 11,21 Mn | -RON 490.360 | -RON 5,17 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -RON 1,50 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar RON · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar RON · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 16,3% | 11,7% | 10,7% | 10,2% | 7,9% | 13,7% | 16,1% | 17,9% | 16,8% | 17,8% | 17,9% | 20,0% | 21,3% | 22,5% | 21,0% | 12,5% | 12,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar RON · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,33 | 0,37 | 0,43 | 0,37 | 0,38 | 0,35 | 0,26 | 0,29 | 0,28 | 0,26 | 0,28 | 0,21 | 0,25 | 0,24 | 0,25 | 0,29 | 0,34 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,47 | 0,59 | 0,75 | 0,68 | 0,71 | 0,63 | 0,47 | 0,54 | 0,52 | 0,48 | 0,53 | 0,40 | 0,47 | 0,46 | 0,44 | 0,49 | 0,58 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar RON · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 13,5% | 11,0% | 9,1% | 15,0% | 21,0% | 30,0% | 13,0% | 13,2% | 11,1% | 9,8% | 12,4% | 26,6% | 9,7% | 24,4% | 15,8% | 23,3% | 27,5% |
| FAVÖK Marjı | -23,2% | 11,8% | 10,2% | 15,8% | 27,6% | 33,4% | 29,9% | 23,4% | 9,7% | -3,3% | -4,6% | -7,7% | 15,5% | 17,6% | 9,3% | 16,1% | 15,8% |
| Net Kâr Marjı | -63,0% | 1,1% | 0,8% | 7,9% | 11,2% | 6,9% | 2,0% | 2,8% | 2,2% | 1,6% | 1,4% | 4,3% | 1,5% | 5,3% | 1,4% | 4,7% | 2,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -10,2% | 3,2% | 2,1% | -0,9% | 18,7% | 7,8% | 8,6% | -4,2% | 17,3% | 9,3% | 7,9% | — | — | -26,3% | -17,3% | -0,7% | -6,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| S.P.E.E.H. Hidroelectrica S.A. | 173,80 | +%1,05 | |
| OMV Petrom SA | 1,24 | +%0,32 | |
| Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. | 18,00 | +%1,58 | |
| Banca Transilvania SA | 35,50 | %0,00 | |
BR BRD | BRD Groupe Societe Generale SA (Romania) | 30,75 | +%2,67 |
EL EL | Societatea Energetica Electrica S.A. | 50,40 | +%0,40 |
SN SNN | S.N. Nuclearelectrica S.A. | 57,30 | +%1,06 |