SNOSantierul Naval Orsova SA
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar RON · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $62,84 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar RON · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | RON 127,57 Mn | RON 112,64 Mn | RON 99,81 Mn | RON 105,92 Mn | RON 103,61 Mn | RON 109,06 Mn | RON 107,50 Mn | RON 109,66 Mn | RON 102,35 Mn | RON 100,96 Mn | RON 108,38 Mn | RON 91,09 Mn | RON 93,49 Mn | RON 100,91 Mn | RON 96,81 Mn | RON 95,30 Mn | RON 105,87 Mn | RON 146,05 Mn | RON 106,54 Mn | RON 95,75 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | RON 9,94 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | RON 32,90 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | RON 94,67 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | RON 2,52 Mn | RON 3,06 Mn | RON 60.040 | RON 555.829 | RON 1,05 Mn | RON 0,00 | RON 0,00 | RON 0,00 | RON 0,00 | RON 0,00 | RON 10,45 Mn | RON 0,00 | RON 3,05 Mn | RON 9,41 Mn | RON 0,00 | RON 0,00 | RON 4,67 Mn | RON 6,44 Mn | RON 0,00 | RON 0,00 |
| Net Borç† | -RON 27,53 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar RON · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | RON 117,27 Mn | RON 93,58 Mn | RON 96,63 Mn | RON 57,27 Mn | RON 73,33 Mn | RON 69,93 Mn | RON 61,65 Mn | RON 48,26 Mn | RON 46,41 Mn | RON 64,90 Mn | RON 28,52 Mn | RON 36,35 Mn | RON 52,63 Mn | RON 41,59 Mn | RON 55,80 Mn | RON 69,30 Mn | RON 99,89 Mn | RON 125,97 Mn | RON 87,38 Mn | RON 78,31 Mn |
| Brüt Kâr | RON 9,18 Mn | RON 5,54 Mn | RON 797.302 | -RON 1,62 Mn | RON 2,87 Mn | -RON 1,97 Mn | RON 2,63 Mn | RON 2,75 Mn | RON 675.474 | RON 918.665 | -RON 4,07 Mn | -RON 502.696 | -RON 2,27 Mn | -RON 1,80 Mn | RON 803.534 | -RON 2,28 Mn | RON 11,77 Mn | RON 30,83 Mn | RON 8,69 Mn | RON 8,71 Mn |
| FAVÖK | RON 8,63 Mn | RON 6,80 Mn | RON 6,30 Mn | -RON 963.490 | RON 3,44 Mn | RON 6,15 Mn | RON 2,82 Mn | RON 3,41 Mn | -RON 595.770 | -RON 714.690 | -RON 3,91 Mn | -RON 172.290 | RON 1,37 Mn | -RON 13,43 Mn | RON 4,13 Mn | RON 6,04 Mn | RON 13,00 Mn | RON 34,61 Mn | RON 11,75 Mn | RON 10,11 Mn |
| Net Kâr | RON 8,76 Mn | RON 5,94 Mn | RON 3,45 Mn | -RON 4,22 Mn | -RON 153.870 | RON 4,65 Mn | RON 3,21 Mn | RON 2,85 Mn | RON 2,72 Mn | RON 2,79 Mn | RON 396.807 | RON 4,64 Mn | -RON 2,86 Mn | -RON 7,81 Mn | RON 658.737 | RON 17.330 | RON 7,51 Mn | RON 15,40 Mn | RON 7,03 Mn | RON 6,73 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,77 | 0,52 | 0,30 | -0,37 | -0,01 | 0,41 | 0,28 | 0,25 | 0,24 | 0,24 | 0,03 | 0,41 | -0,25 | -0,68 | 0,06 | 0,00 | 0,66 | 1,35 | 0,81 | 0,78 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar RON · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | RON 12,07 Mn | -RON 951.380 | RON 6,82 Mn | RON 1,41 Mn | -RON 5,52 Mn | RON 16,74 Mn | RON 7,96 Mn | -RON 982.240 | -RON 1,32 Mn | RON 23,53 Mn | -RON 14,61 Mn | RON 10,78 Mn | — | -RON 20,38 Mn | — | RON 16,59 Mn | RON 5,25 Mn | -RON 4,52 Mn | RON 302.020 | RON 22,12 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -RON 3,17 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar RON · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar RON · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 2,0% | 2,7% | 0,1% | 0,5% | 1,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 9,6% | 0,0% | 3,3% | 9,3% | 0,0% | 0,0% | 4,4% | 4,4% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar RON · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,92 | 0,83 | 0,97 | 0,54 | 0,71 | 0,64 | 0,57 | 0,44 | 0,45 | 0,64 | 0,26 | 0,40 | 0,56 | 0,41 | 0,58 | 0,73 | 0,94 | 0,86 | 0,82 | 0,82 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,24 | 0,99 | 1,02 | 0,60 | 0,77 | 0,74 | 0,65 | 0,51 | 0,49 | 0,69 | 0,30 | 0,38 | 0,56 | 0,44 | 0,59 | 0,73 | 1,06 | 1,33 | 0,92 | 0,83 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar RON · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 7,8% | 5,9% | 0,8% | -2,8% | 3,9% | -2,8% | 4,3% | 5,7% | 1,5% | 1,4% | -14,3% | -1,4% | -4,3% | -4,3% | 1,4% | -3,3% | 11,8% | 24,5% | 9,9% | 11,1% |
| FAVÖK Marjı | 7,4% | 7,3% | 6,5% | -1,7% | 4,7% | 8,8% | 4,6% | 7,1% | -1,3% | -1,1% | -13,7% | -0,5% | 2,6% | -32,3% | 7,4% | 8,7% | 13,0% | 27,5% | 13,4% | 12,9% |
| Net Kâr Marjı | 7,5% | 6,3% | 3,6% | -7,4% | -0,2% | 6,7% | 5,2% | 5,9% | 5,9% | 4,3% | 1,4% | 12,8% | -5,4% | -18,8% | 1,2% | 0,0% | 7,5% | 12,2% | 8,0% | 8,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 10,3% | -1,0% | 7,1% | 2,5% | -7,5% | 23,9% | 12,9% | -2,0% | -2,9% | 36,3% | -51,2% | 29,7% | — | -49,0% | — | 23,9% | 5,3% | -3,6% | 0,3% | 28,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| S.P.E.E.H. Hidroelectrica S.A. | 173,80 | +%1,05 | |
| OMV Petrom SA | 1,24 | +%0,32 | |
| Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. | 18,00 | +%1,58 | |
| Banca Transilvania SA | 35,50 | %0,00 | |
BR BRD | BRD Groupe Societe Generale SA (Romania) | 30,75 | +%2,67 |
EL EL | Societatea Energetica Electrica S.A. | 50,40 | +%0,40 |
SN SNN | S.N. Nuclearelectrica S.A. | 57,30 | +%1,06 |