STZSinteza SA
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar RON · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $3,77 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar RON · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | RON 33,97 Mn | RON 43,88 Mn | RON 43,53 Mn | RON 50,82 Mn | RON 56,45 Mn | RON 47,13 Mn | RON 51,51 Mn | RON 57,16 Mn | RON 62,91 Mn | RON 76,12 Mn | RON 94,43 Mn | RON 98,83 Mn | RON 108,66 Mn | RON 105,92 Mn | RON 179,13 Mn | RON 178,91 Mn | RON 171,06 Mn | RON 170,68 Mn | RON 175,50 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | RON 517.144 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | RON 11,07 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | RON 22,90 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | RON 0,00 | RON 3,84 Mn | RON 5,16 Mn | RON 4,54 Mn | RON 4,93 Mn | RON 5,94 Mn | RON 6,69 Mn | RON 7,33 Mn | RON 6,03 Mn | RON 4,00 Mn | RON 15,38 Mn | RON 18,11 Mn | RON 17,36 Mn | RON 11,49 Mn | RON 6,68 Mn | RON 7,20 Mn | RON 0,00 | RON 0,00 | RON 940.326 |
| Net Borç† | -RON 517.144 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar RON · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | RON 391.417 | RON 2,76 Mn | RON 14,60 Mn | RON 38,55 Mn | RON 42,67 Mn | RON 21,49 Mn | RON 21,76 Mn | RON 26,77 Mn | RON 25,57 Mn | RON 25,91 Mn | RON 26,73 Mn | RON 29,41 Mn | RON 28,55 Mn | RON 23,71 Mn | RON 14,23 Mn | RON 9,37 Mn | RON 12,23 Mn | RON 12,29 Mn | RON 13,75 Mn |
| Brüt Kâr | -RON 5,49 Mn | -RON 6,00 Mn | -RON 2,72 Mn | RON 7,90 Mn | RON 12,81 Mn | RON 1,31 Mn | RON 1,69 Mn | -RON 2,99 Mn | -RON 2,44 Mn | RON 4,46 Mn | RON 3,08 Mn | RON 2,29 Mn | RON 3,40 Mn | RON 3,17 Mn | RON 797.913 | RON 1,40 Mn | RON 2,03 Mn | RON 1,48 Mn | RON 1,04 Mn |
| FAVÖK | RON 385.780 | -RON 5,68 Mn | -RON 7,93 Mn | RON 928.580 | RON 3,86 Mn | -RON 3,29 Mn | -RON 3,13 Mn | -RON 3,30 Mn | -RON 3,52 Mn | RON 23,78 Mn | RON 683.530 | -RON 216.470 | RON 1,19 Mn | RON 1,55 Mn | -RON 987.940 | RON 332.230 | RON 1,03 Mn | RON 752.020 | RON 363.420 |
| Net Kâr | -RON 3,38 Mn | -RON 8,78 Mn | -RON 10,72 Mn | -RON 2,10 Mn | RON 1,26 Mn | -RON 5,23 Mn | -RON 4,11 Mn | -RON 5,28 Mn | -RON 6,02 Mn | RON 1,89 Mn | -RON 183.921 | RON 280.760 | RON 76.805 | RON 1,10 Mn | -RON 1,33 Mn | RON 15.329 | RON 479.528 | RON 52.474 | RON 495.437 |
| Hisse Başı Kâr | -0,05 | -0,13 | -0,16 | -0,03 | 0,02 | -0,08 | -0,06 | -0,08 | -0,09 | 0,03 | -0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,02 | — | — | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar RON · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | RON 119.920 | RON 173.190 | -RON 2,83 Mn | -RON 20,41 Mn | -RON 18,92 Mn | RON 781.610 | -RON 2,26 Mn | -RON 4,03 Mn | -RON 18,45 Mn | -RON 34,66 Mn | -RON 36,12 Mn | -RON 1,04 Mn | -RON 38,90 Mn | -RON 16,28 Mn | RON 1,17 Mn | -RON 1,66 Mn | — | RON 2,59 Mn | RON 1,01 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | RON 0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar RON · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar RON · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 8,7% | 11,9% | 8,9% | 8,7% | 12,6% | 13,0% | 12,8% | 9,6% | 5,3% | 16,3% | 18,3% | 16,0% | 10,8% | 3,7% | 4,0% | 0,0% | 0,0% | 0,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar RON · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,01 | 0,06 | 0,34 | 0,76 | 0,76 | 0,46 | 0,42 | 0,47 | 0,41 | 0,34 | 0,28 | 0,30 | 0,26 | 0,22 | 0,08 | 0,05 | 0,07 | 0,07 | 0,08 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,02 | 0,12 | 0,64 | 1,68 | 1,86 | 0,94 | 0,95 | 1,17 | 1,12 | 1,13 | 1,17 | 1,28 | 1,25 | 1,04 | 0,62 | 0,41 | 0,53 | 0,54 | 0,60 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar RON · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -1.403,1% | -217,5% | -18,6% | 20,5% | 30,0% | 6,1% | 7,8% | -11,2% | -9,6% | 17,2% | 11,5% | 7,8% | 11,9% | 13,4% | 5,6% | 15,0% | 16,6% | 12,0% | 7,6% |
| FAVÖK Marjı | 98,6% | -206,1% | -54,3% | 2,4% | 9,0% | -15,3% | -14,4% | -12,3% | -13,8% | 91,8% | 2,6% | -0,7% | 4,2% | 6,5% | -6,9% | 3,5% | 8,4% | 6,1% | 2,6% |
| Net Kâr Marjı | -863,3% | -318,5% | -73,5% | -5,4% | 2,9% | -24,3% | -18,9% | -19,7% | -23,5% | 7,3% | -0,7% | 1,0% | 0,3% | 4,6% | -9,3% | 0,2% | 3,9% | 0,4% | 3,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 30,6% | 6,3% | -19,4% | -52,9% | -44,3% | 3,6% | -10,4% | -15,1% | -72,2% | -133,8% | -135,1% | -3,5% | -136,3% | -68,7% | 8,3% | -17,7% | — | 21,1% | 7,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| S.P.E.E.H. Hidroelectrica S.A. | 173,80 | +%1,05 | |
| OMV Petrom SA | 1,24 | +%0,32 | |
| Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. | 18,00 | +%1,58 | |
| Banca Transilvania SA | 35,50 | %0,00 | |
BR BRD | BRD Groupe Societe Generale SA (Romania) | 30,75 | +%2,67 |
EL EL | Societatea Energetica Electrica S.A. | 50,40 | +%0,40 |
SN SNN | S.N. Nuclearelectrica S.A. | 57,30 | +%1,06 |