TSNDTusnad SA
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar RON · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $5,11 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar RON · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | RON 39,17 Mn | RON 39,51 Mn | RON 39,08 Mn | RON 31,02 Mn | RON 29,50 Mn | RON 29,02 Mn | RON 32,39 Mn | RON 32,69 Mn | RON 30,45 Mn | RON 31,00 Mn | RON 31,90 Mn | RON 34,03 Mn | RON 38,50 Mn | RON 39,93 Mn | RON 33,94 Mn | RON 33,68 Mn | RON 19,35 Mn | RON 20,54 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | RON 3,60 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | RON 2,86 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | RON 35,93 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | RON 0,00 | RON 0,00 | RON 0,00 | RON 0,00 | RON 0,00 | RON 0,00 | RON 0,00 | RON 912.667 | RON 1,30 Mn | RON 1,69 Mn | RON 2,08 Mn | RON 10,35 Mn | RON 10,34 Mn | RON 6,26 Mn | RON 1,95 Mn | RON 1,98 Mn | RON 0,00 | RON 0,00 |
| Net Borç† | -RON 3,60 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar RON · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | RON 25,57 Mn | RON 24,46 Mn | RON 20,80 Mn | RON 17,31 Mn | RON 11,47 Mn | RON 5,16 Mn | RON 13,63 Mn | RON 11,22 Mn | RON 9,50 Mn | RON 8,92 Mn | RON 7,42 Mn | RON 6,47 Mn | RON 5,00 Mn | RON 4,81 Mn | RON 3,74 Mn | RON 3,83 Mn | RON 4,48 Mn | RON 5,24 Mn |
| Brüt Kâr | RON 840.875 | RON 2,38 Mn | RON 1,65 Mn | RON 760.430 | -RON 513.645 | -RON 2,48 Mn | RON 1,70 Mn | RON 1,56 Mn | RON 876.107 | RON 951.562 | -RON 872.482 | -RON 1,63 Mn | -RON 2,49 Mn | -RON 745.125 | RON 700.168 | RON 908.183 | RON 737.913 | RON 1,40 Mn |
| FAVÖK | RON 2,53 Mn | RON 2,82 Mn | RON 2,26 Mn | RON 1,61 Mn | RON 406.170 | -RON 1,28 Mn | RON 2,53 Mn | RON 2,10 Mn | RON 1,62 Mn | RON 1,00 Mn | -RON 83.010 | -RON 645.680 | -RON 2,42 Mn | -RON 1,46 Mn | RON 401.460 | RON 205.860 | RON 170.280 | RON 532.520 |
| Net Kâr | -RON 310.308 | RON 368.301 | RON 341.175 | RON 660.824 | -RON 245.206 | -RON 2,84 Mn | RON 522.822 | RON 417.692 | RON 22.239 | -RON 660.882 | -RON 1,97 Mn | -RON 2,91 Mn | -RON 4,40 Mn | -RON 2,30 Mn | RON 517.200 | RON 63.949 | RON 749.982 | RON 714.583 |
| Hisse Başı Kâr | -0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | -0,00 | -0,01 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | -0,00 | -0,01 | -0,01 | -0,02 | -0,01 | — | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar RON · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | RON 960.400 | -RON 1,65 Mn | RON 323.310 | -RON 403.950 | RON 1,00 Mn | -RON 1,48 Mn | RON 2,25 Mn | RON 1,50 Mn | RON 1,01 Mn | RON 657.150 | RON 611.590 | -RON 145.060 | -RON 679.510 | RON 352.140 | — | -RON 9,35 Mn | -RON 301.580 | RON 53.700 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -RON 1,64 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar RON · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar RON · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 2,8% | 4,3% | 5,5% | 6,5% | 30,4% | 26,9% | 15,7% | 5,8% | 5,9% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar RON · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,65 | 0,62 | 0,53 | 0,56 | 0,39 | 0,18 | 0,42 | 0,34 | 0,31 | 0,29 | 0,23 | 0,19 | 0,13 | 0,12 | 0,11 | 0,11 | 0,23 | 0,26 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,71 | 0,68 | 0,58 | 0,48 | 0,32 | 0,14 | 0,38 | 0,31 | 0,26 | 0,25 | 0,21 | 0,18 | 0,14 | 0,13 | 0,10 | 0,11 | 0,12 | 0,15 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar RON · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 3,3% | 9,7% | 7,9% | 4,4% | -4,5% | -48,0% | 12,5% | 13,9% | 9,2% | 10,7% | -11,8% | -25,3% | -49,8% | -15,5% | 18,7% | 23,7% | 16,5% | 26,6% |
| FAVÖK Marjı | 9,9% | 11,5% | 10,8% | 9,3% | 3,5% | -24,7% | 18,6% | 18,7% | 17,1% | 11,2% | -1,1% | -10,0% | -48,3% | -30,4% | 10,7% | 5,4% | 3,8% | 10,2% |
| Net Kâr Marjı | -1,2% | 1,5% | 1,6% | 3,8% | -2,1% | -55,1% | 3,8% | 3,7% | 0,2% | -7,4% | -26,5% | -45,0% | -88,1% | -47,9% | 13,8% | 1,7% | 16,8% | 13,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 3,8% | -6,7% | 1,6% | -2,3% | 8,8% | -28,7% | 16,5% | 13,4% | 10,7% | 7,4% | 8,2% | -2,2% | -13,6% | 7,3% | — | -243,9% | -6,7% | 1,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| S.P.E.E.H. Hidroelectrica S.A. | 173,80 | +%1,05 | |
| OMV Petrom SA | 1,24 | +%0,32 | |
| Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. | 18,00 | +%1,58 | |
| Banca Transilvania SA | 35,50 | %0,00 | |
BR BRD | BRD Groupe Societe Generale SA (Romania) | 30,75 | +%2,67 |
EL EL | Societatea Energetica Electrica S.A. | 50,40 | +%0,40 |
SN SNN | S.N. Nuclearelectrica S.A. | 57,30 | +%1,06 |