INESAInversiones Equipos y Servicios SA
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar COP · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $13,16 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar COP · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | COP 174,42 Mr | COP 152,49 Mr | COP 151,36 Mr | COP 148,18 Mr | COP 144,94 Mr | COP 140,12 Mr | COP 141,28 Mr | COP 135,41 Mr | COP 142,05 Mr | COP 105,85 Mr | COP 85,02 Mr | COP 54,73 Mr | COP 31,04 Mr | COP 32,39 Mr | COP 32,99 Mr | COP 28,26 Mr | COP 28,38 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | COP 4,29 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | COP 19,84 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | COP 154,58 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | COP 1,43 Mr | COP 1,38 Mr | COP 1,81 Mr | COP 2,18 Mr | COP 0,00 | COP 0,00 | COP 0,00 | COP 0,00 | COP 60,43 Mn | COP 738,61 Mn | COP 303,85 Mn | COP 61,84 Mn | COP 75,59 Mn | COP 459,34 Mn | COP 858,38 Mn | COP 47,49 Mn | COP 110,57 Mn |
| Net Borç† | -COP 2,87 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar COP · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | COP 12,08 Mr | COP 13,98 Mr | COP 13,74 Mr | COP 14,21 Mr | COP 8,62 Mr | COP 6,34 Mr | COP 6,77 Mr | COP 5,70 Mr | COP 7,26 Mr | COP 7,23 Mr | COP 4,21 Mr | COP 3,75 Mr | COP 2,91 Mr | COP 3,08 Mr | COP 4,11 Mr | COP 3,25 Mr | COP 3,44 Mr |
| Brüt Kâr | COP 7,08 Mr | COP 9,44 Mr | COP 9,93 Mr | COP 10,68 Mr | COP 5,11 Mr | COP 3,08 Mr | COP 4,26 Mr | -COP 2,04 Mr | -COP 1,45 Mr | -COP 860,50 Mn | -COP 1,48 Mr | -COP 1,38 Mr | COP 548,73 Mn | COP 1,34 Mr | COP 2,88 Mr | COP 1,56 Mr | COP 2,08 Mr |
| FAVÖK | COP 6,50 Mr | COP 8,82 Mr | COP 8,94 Mr | COP 9,78 Mr | COP 4,45 Mr | COP 2,35 Mr | COP 3,54 Mr | -COP 2,97 Mr | -COP 2,40 Mr | -COP 1,72 Mr | -COP 2,21 Mr | -COP 2,16 Mr | -COP 218,31 Mn | COP 852,41 Mn | COP 2,21 Mr | COP 1,43 Mr | COP 1,32 Mr |
| Net Kâr | COP 5,96 Mr | COP 7,90 Mr | COP 8,12 Mr | COP 12,05 Mr | COP 7,41 Mr | COP 4,03 Mr | COP 5,98 Mr | COP 9,21 Mr | COP 5,13 Mr | COP 4,47 Mr | COP 2,36 Mr | COP 1,24 Mr | -COP 432,96 Mn | COP 1,04 Mr | COP 1,72 Mr | COP 1,22 Mr | COP 1,34 Mr |
| Hisse Başı Kâr | 59,61 | 78,99 | 81,24 | 120,52 | 74,09 | 40,28 | 59,78 | 92,13 | 51,32 | 44,73 | 23,61 | 12,44 | -4,33 | 10,42 | 17,22 | 12,17 | 13,41 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar COP · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -COP 6,76 Mr | -COP 1,40 Mr | COP 5,93 Mr | COP 10,49 Mr | COP 6,43 Mr | COP 1,79 Mr | — | COP 8,97 Mr | COP 4,89 Mr | COP 4,74 Mr | -COP 1,20 Mr | -COP 2,85 Mr | COP 1,78 Mr | COP 73,83 Mn | — | — | — |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -COP 10,93 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar COP · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar COP · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,8% | 0,9% | 1,2% | 1,5% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,7% | 0,4% | 0,1% | 0,2% | 1,4% | 2,6% | 0,2% | 0,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar COP · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,07 | 0,09 | 0,09 | 0,10 | 0,06 | 0,05 | 0,05 | 0,04 | 0,05 | 0,07 | 0,05 | 0,07 | 0,09 | 0,09 | 0,12 | 0,12 | 0,12 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,08 | 0,09 | 0,09 | 0,09 | 0,06 | 0,04 | 0,04 | 0,04 | 0,05 | 0,05 | 0,03 | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,03 | 0,02 | 0,02 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar COP · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 58,6% | 67,5% | 72,3% | 75,1% | 59,3% | 48,6% | 62,9% | -35,9% | -20,0% | -11,9% | -35,1% | -36,7% | 18,9% | 43,6% | 70,1% | 48,1% | 60,5% |
| FAVÖK Marjı | 53,8% | 63,1% | 65,1% | 68,8% | 51,6% | 37,0% | 52,2% | -52,1% | -33,1% | -23,8% | -52,5% | -57,6% | -7,5% | 27,7% | 53,8% | 43,9% | 38,2% |
| Net Kâr Marjı | 49,3% | 56,5% | 59,1% | 84,8% | 85,9% | 63,5% | 88,2% | 161,5% | 70,7% | 61,9% | 56,1% | 33,1% | -14,9% | 33,9% | 41,9% | 37,4% | 38,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -56,0% | -10,0% | 43,1% | 73,8% | 74,5% | 28,3% | — | 157,2% | 67,4% | 65,6% | -28,4% | -75,9% | 61,1% | 2,4% | — | — | — |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Grupo Nutresa S.A. | 319760,00 | -%0,37 | |
| Ecopetrol SA | 2700,00 | -%1,46 | |
| Grupo Cibest S.A. | 88000,00 | -%1,79 | |
| Interconexion Electrica SA ESP | 29160,00 | -%2,86 | |
| GRUPO ENERGIA BOGOTA S.A. E.S.P | 3010,00 | -%2,27 | |
| Davivienda Group SA Pfd Registered Shs | 40620,00 | +%3,62 | |
GR GRUPOSURA | Grupo de Inversiones Suramericana S.A. | 67480,00 | -%1,46 |