SANFELIPECompania Agricola San Felipe SA
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar COP · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $9,05 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar COP · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | COP 105,65 Mr | COP 93,23 Mr | COP 91,91 Mr | COP 91,27 Mr | COP 90,86 Mr | COP 81,61 Mr | COP 80,94 Mr | COP 79,47 Mr | COP 77,67 Mr | COP 65,65 Mr | COP 56,55 Mr | COP 34,18 Mr | COP 17,44 Mr | COP 18,28 Mr | COP 18,12 Mr | COP 15,50 Mr | COP 14,08 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | COP 3,83 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | COP 9,94 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | COP 95,70 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | COP 594,58 Mn | COP 153,87 Mn | COP 181,22 Mn | COP 0,00 | COP 0,00 | COP 0,00 | COP 0,00 | COP 0,00 | COP 2,02 Mn | COP 32,66 Mn | COP 113,11 Mn | COP 24,09 Mn | COP 33,38 Mn | COP 468,75 Mn | COP 807,92 Mn | COP 388,89 Mn | COP 591,77 Mn |
| Net Borç† | -COP 3,24 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar COP · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | COP 8,01 Mr | COP 8,98 Mr | COP 6,72 Mr | COP 8,24 Mr | COP 7,68 Mr | COP 5,31 Mr | COP 4,63 Mr | COP 2,83 Mr | COP 5,55 Mr | COP 11,30 Mr | COP 6,16 Mr | COP 2,57 Mr | COP 1,78 Mr | COP 2,19 Mr | COP 2,28 Mr | COP 2,85 Mr | COP 2,34 Mr |
| Brüt Kâr | COP 4,35 Mr | COP 5,71 Mr | COP 4,25 Mr | COP 5,82 Mr | COP 5,02 Mr | COP 2,46 Mr | COP 2,64 Mr | -COP 1,69 Mr | -COP 883,38 Mn | COP 4,74 Mr | COP 1,84 Mr | COP 1,36 Mr | COP 225,54 Mn | COP 717,24 Mn | COP 1,51 Mr | COP 2,09 Mr | COP 1,33 Mr |
| FAVÖK | COP 3,26 Mr | COP 4,59 Mr | COP 3,29 Mr | COP 4,75 Mr | COP 4,26 Mr | COP 1,77 Mr | COP 2,12 Mr | -COP 2,57 Mr | -COP 1,61 Mr | COP 4,18 Mr | COP 1,42 Mr | COP 989,36 Mn | -COP 181,25 Mn | COP 390,47 Mn | COP 1,17 Mr | COP 1,69 Mr | — |
| Net Kâr | COP 3,08 Mr | COP 4,01 Mr | COP 1,20 Mr | COP 4,69 Mr | COP 3,92 Mr | COP 2,07 Mr | COP 2,21 Mr | COP 3,69 Mr | COP 2,36 Mr | COP 3,60 Mr | COP 1,51 Mr | COP 688,85 Mn | -COP 182,16 Mn | COP 301,34 Mn | COP 767,59 Mn | COP 1,21 Mr | COP 740,83 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 51,26 | 66,84 | 19,99 | 78,16 | 65,28 | 34,48 | 36,85 | 61,56 | 39,39 | 60,07 | 25,18 | 11,48 | -3,04 | 5,02 | 12,79 | 20,20 | 12,35 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar COP · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -COP 6,24 Mr | COP 3,93 Mr | COP 907,17 Mn | COP 4,27 Mr | -COP 5,19 Mr | COP 2,40 Mr | COP 1,67 Mr | -COP 1,65 Mr | COP 3,35 Mr | COP 4,59 Mr | COP 359,98 Mn | COP 1,26 Mr | -COP 123,88 Mn | -COP 317,70 Mn | COP 1,23 Mr | — | — |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -COP 9,82 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar COP · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar COP · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,6% | 0,2% | 0,2% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,2% | 0,1% | 0,2% | 2,6% | 4,5% | 2,5% | 4,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar COP · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,08 | 0,10 | 0,07 | 0,09 | 0,08 | 0,07 | 0,06 | 0,04 | 0,07 | 0,17 | 0,11 | 0,08 | 0,10 | 0,12 | 0,13 | 0,18 | 0,17 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,08 | 0,09 | 0,07 | 0,09 | 0,08 | 0,06 | 0,05 | 0,03 | 0,06 | 0,12 | 0,06 | 0,03 | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,03 | 0,02 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar COP · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 54,2% | 63,5% | 63,3% | 70,6% | 65,4% | 46,4% | 57,2% | -59,8% | -15,9% | 42,0% | 29,9% | 52,9% | 12,7% | 32,8% | 66,2% | 73,3% | 56,7% |
| FAVÖK Marjı | 40,7% | 51,1% | 48,9% | 57,7% | 55,4% | 33,3% | 45,8% | -91,0% | -29,1% | 37,0% | 23,0% | 38,5% | -10,2% | 17,8% | 51,1% | 59,2% | — |
| Net Kâr Marjı | 38,4% | 44,6% | 17,9% | 56,9% | 51,0% | 39,0% | 47,8% | 130,7% | 42,6% | 31,9% | 24,5% | 26,8% | -10,2% | 13,8% | 33,7% | 42,6% | 31,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -77,9% | 43,7% | 13,5% | 51,8% | -67,6% | 45,2% | 36,1% | -58,5% | 60,4% | 40,6% | 5,8% | 48,9% | -7,0% | -14,5% | 54,0% | — | — |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Grupo Nutresa S.A. | 320000,00 | +%0,08 | |
| Ecopetrol SA | 2780,00 | +%2,96 | |
| Grupo Cibest S.A. | 89500,00 | +%1,70 | |
| Interconexion Electrica SA ESP | 30100,00 | +%3,22 | |
| GRUPO ENERGIA BOGOTA S.A. E.S.P | 3020,00 | +%0,33 | |
| Davivienda Group SA Pfd Registered Shs | 40200,00 | -%1,03 | |
GR GRUPOSURA | Grupo de Inversiones Suramericana S.A. | 70960,00 | +%5,16 |