CORAREC1Corporacion Aceros Arequipa SA
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar PEN · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $629,85 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar PEN · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | PEN 6,25 Mr | PEN 6,26 Mr | PEN 6,32 Mr | PEN 6,80 Mr | PEN 6,34 Mr | PEN 4,56 Mr | PEN 4,16 Mr | PEN 3,84 Mr | PEN 3,12 Mr | PEN 3,00 Mr | PEN 2,93 Mr | PEN 3,15 Mr | PEN 3,31 Mr | PEN 2,81 Mr | PEN 2,62 Mr | PEN 2,12 Mr | PEN 1,88 Mr | PEN 2,31 Mr | PEN 1,43 Mr | PEN 1,23 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | PEN 645,14 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | PEN 3,19 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | PEN 3,06 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | PEN 2,14 Mr | PEN 2,50 Mr | PEN 2,63 Mr | PEN 3,04 Mr | PEN 2,49 Mr | PEN 1,22 Mr | PEN 1,30 Mr | PEN 1,09 Mr | PEN 660,42 Mn | PEN 663,98 Mn | PEN 719,17 Mn | PEN 1,01 Mr | PEN 1,27 Mr | PEN 1,02 Mr | PEN 920,37 Mn | PEN 762,09 Mn | PEN 725,38 Mn | PEN 1,05 Mr | PEN 443,69 Mn | PEN 381,73 Mn |
| Net Borç† | PEN 1,50 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar PEN · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | PEN 5,20 Mr | PEN 4,75 Mr | PEN 4,68 Mr | PEN 5,34 Mr | PEN 5,19 Mr | PEN 2,84 Mr | PEN 3,13 Mr | PEN 2,79 Mr | PEN 2,37 Mr | PEN 2,05 Mr | PEN 2,29 Mr | PEN 2,40 Mr | PEN 2,15 Mr | PEN 2,17 Mr | PEN 2,06 Mr | PEN 1,95 Mr | PEN 1,66 Mr | PEN 2,16 Mr | PEN 1,34 Mr | PEN 1,17 Mr |
| Brüt Kâr | PEN 904,25 Mn | PEN 742,65 Mn | PEN 467,73 Mn | PEN 751,91 Mn | PEN 1,27 Mr | PEN 516,46 Mn | PEN 465,79 Mn | PEN 438,73 Mn | PEN 333,70 Mn | PEN 331,69 Mn | PEN 461,88 Mn | PEN 414,87 Mn | PEN 391,86 Mn | PEN 273,50 Mn | PEN 460,77 Mn | PEN 401,00 Mn | PEN 85,25 Mn | PEN 613,67 Mn | PEN 290,76 Mn | PEN 310,84 Mn |
| FAVÖK | PEN 845,69 Mn | PEN 660,96 Mn | PEN 442,34 Mn | PEN 689,03 Mn | PEN 1,06 Mr | PEN 441,08 Mn | PEN 408,25 Mn | PEN 374,44 Mn | PEN 267,61 Mn | PEN 273,04 Mn | PEN 328,45 Mn | PEN 258,72 Mn | PEN 213,41 Mn | PEN 99,68 Mn | PEN 309,71 Mn | PEN 288,33 Mn | PEN 6,63 Mn | PEN 309,43 Mn | PEN 212,84 Mn | PEN 260,75 Mn |
| Net Kâr | PEN 296,12 Mn | PEN 200,23 Mn | PEN 67,28 Mn | PEN 242,36 Mn | PEN 712,37 Mn | PEN 184,02 Mn | PEN 198,99 Mn | PEN 211,75 Mn | PEN 127,90 Mn | PEN 98,42 Mn | PEN 85,74 Mn | PEN 68,23 Mn | PEN 23,36 Mn | PEN 59,09 Mn | PEN 199,29 Mn | PEN 149,49 Mn | -PEN 39,26 Mn | PEN 124,78 Mn | PEN 112,69 Mn | PEN 154,17 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,27 | 0,19 | 0,06 | 0,23 | 0,66 | 0,17 | 0,18 | 0,20 | 0,12 | 0,09 | 0,08 | 0,06 | 0,02 | 0,05 | 0,18 | 0,14 | -0,04 | 0,11 | 0,09 | 0,15 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar PEN · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | PEN 611,88 Mn | PEN 45,97 Mn | PEN 561,64 Mn | -PEN 322,14 Mn | -PEN 809,19 Mn | PEN 522,40 Mn | PEN 435,20 Mn | -PEN 192,71 Mn | PEN 137,73 Mn | PEN 145,46 Mn | PEN 380,82 Mn | PEN 313,03 Mn | -PEN 7,06 Mn | PEN 159,09 Mn | -PEN 3,09 Mn | PEN 29,14 Mn | PEN 373,67 Mn | -PEN 579,69 Mn | PEN 134,26 Mn | -PEN 95,99 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -PEN 230,10 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar PEN · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar PEN · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 34,3% | 39,8% | 41,6% | 44,7% | 39,3% | 26,7% | 31,3% | 28,3% | 21,1% | 22,1% | 24,5% | 31,9% | 38,3% | 36,3% | 35,1% | 35,9% | 38,5% | 45,3% | 31,0% | 31,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar PEN · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,83 | 0,76 | 0,74 | 0,79 | 0,82 | 0,62 | 0,75 | 0,73 | 0,76 | 0,68 | 0,78 | 0,76 | 0,65 | 0,77 | 0,79 | 0,92 | 0,88 | 0,94 | 0,93 | 0,95 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,70 | 1,55 | 1,53 | 1,75 | 1,70 | 0,93 | 1,02 | 0,91 | 0,77 | 0,67 | 0,75 | 0,79 | 0,70 | 0,71 | 0,68 | 0,64 | 0,54 | 0,71 | 0,44 | 0,38 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar PEN · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 17,4% | 15,6% | 10,0% | 14,1% | 24,5% | 18,2% | 14,9% | 15,7% | 14,1% | 16,1% | 20,2% | 17,3% | 18,2% | 12,6% | 22,3% | 20,6% | 5,1% | 28,4% | 21,8% | 26,6% |
| FAVÖK Marjı | 16,3% | 13,9% | 9,5% | 12,9% | 20,4% | 15,5% | 13,0% | 13,4% | 11,3% | 13,3% | 14,4% | 10,8% | 9,9% | 4,6% | 15,0% | 14,8% | 0,4% | 14,3% | 15,9% | 22,3% |
| Net Kâr Marjı | 5,7% | 4,2% | 1,4% | 4,5% | 13,7% | 6,5% | 6,4% | 7,6% | 5,4% | 4,8% | 3,7% | 2,8% | 1,1% | 2,7% | 9,7% | 7,7% | -2,4% | 5,8% | 8,4% | 13,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 11,8% | 1,0% | 12,0% | -6,0% | -15,6% | 18,4% | 13,9% | -6,9% | 5,8% | 7,1% | 16,6% | 13,0% | -0,3% | 7,3% | -0,1% | 1,5% | 22,5% | -26,8% | 10,0% | -8,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Banco de Credito del Peru SA | 7,01 | -%0,69 | |
| Sociedad Minera Cerro Verde SAA | 69,00 | -%0,58 | |
| Union De Cervecerias Peruanas Backus & Johnston SAA Class A | 205,00 | -%19,61 | |
| Compania de Minas Buenaventura SAA | 108,50 | -%8,44 | |
| Banco BBVA Peru SA | 2,31 | +%3,87 | |
SC SCOTIAC1 | Scotiabank Peru SA | 19,82 | -%0,90 |
IN INTERBC1 | Banco Internacional del Peru SAA Interbank | 2,25 | +%1,81 |