FERREYC1Ferreycorp SAA
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar PEN · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,26 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar PEN · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | PEN 6,83 Mr | PEN 6,87 Mr | PEN 6,52 Mr | PEN 6,25 Mr | PEN 5,99 Mr | PEN 5,64 Mr | PEN 5,73 Mr | PEN 5,42 Mr | PEN 4,85 Mr | PEN 4,77 Mr | PEN 4,74 Mr | PEN 4,52 Mr | PEN 4,43 Mr | PEN 4,16 Mr | PEN 3,36 Mr | PEN 2,54 Mr | PEN 1,81 Mr | PEN 2,20 Mr | PEN 1,53 Mr | PEN 1,12 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | PEN 280,22 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | PEN 3,84 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | PEN 2,99 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | PEN 2,21 Mr | PEN 2,40 Mr | PEN 2,36 Mr | PEN 2,24 Mr | PEN 2,01 Mr | PEN 1,85 Mr | PEN 2,28 Mr | PEN 2,00 Mr | PEN 1,55 Mr | PEN 1,69 Mr | PEN 2,00 Mr | PEN 1,91 Mr | PEN 2,03 Mr | PEN 1,69 Mr | PEN 1,42 Mr | PEN 1,15 Mr | PEN 812,61 Mn | PEN 1,30 Mr | PEN 676,33 Mn | PEN 451,71 Mn |
| Net Borç† | PEN 1,93 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar PEN · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | PEN 7,79 Mr | PEN 7,58 Mr | PEN 6,94 Mr | PEN 6,58 Mr | PEN 6,09 Mr | PEN 4,67 Mr | PEN 5,82 Mr | PEN 5,20 Mr | PEN 4,84 Mr | PEN 4,85 Mr | PEN 5,21 Mr | PEN 4,85 Mr | PEN 5,01 Mr | PEN 4,67 Mr | PEN 3,83 Mr | PEN 2,95 Mr | PEN 2,21 Mr | PEN 2,30 Mr | PEN 1,95 Mr | PEN 1,43 Mr |
| Brüt Kâr | PEN 1,67 Mr | PEN 1,87 Mr | PEN 1,70 Mr | PEN 1,59 Mr | PEN 1,54 Mr | PEN 1,10 Mr | PEN 1,28 Mr | PEN 1,18 Mr | PEN 1,10 Mr | PEN 1,12 Mr | PEN 1,22 Mr | PEN 1,05 Mr | PEN 1,04 Mr | PEN 872,89 Mn | PEN 756,80 Mn | PEN 570,86 Mn | PEN 447,13 Mn | PEN 491,37 Mn | PEN 242,48 Mn | PEN 198,72 Mn |
| FAVÖK | PEN 897,81 Mn | PEN 1,08 Mr | PEN 927,36 Mn | PEN 862,92 Mn | PEN 979,92 Mn | PEN 582,85 Mn | PEN 680,45 Mn | PEN 548,52 Mn | PEN 486,54 Mn | PEN 523,05 Mn | PEN 627,39 Mn | PEN 484,71 Mn | PEN 536,77 Mn | PEN 408,72 Mn | PEN 378,66 Mn | PEN 280,20 Mn | PEN 237,65 Mn | PEN 280,31 Mn | PEN 173,91 Mn | PEN 164,00 Mn |
| Net Kâr | PEN 480,50 Mn | PEN 488,80 Mn | PEN 433,85 Mn | PEN 418,88 Mn | PEN 376,05 Mn | PEN 143,95 Mn | PEN 246,44 Mn | PEN 225,03 Mn | PEN 267,01 Mn | PEN 230,44 Mn | PEN 161,77 Mn | PEN 91,98 Mn | PEN 100,03 Mn | PEN 220,42 Mn | PEN 195,03 Mn | PEN 138,95 Mn | PEN 100,01 Mn | PEN 80,95 Mn | PEN 126,29 Mn | PEN 97,55 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,51 | 0,52 | 0,46 | 0,45 | 0,40 | 0,15 | 0,25 | 0,23 | 0,27 | 0,23 | 0,16 | 0,09 | 0,10 | 0,22 | 0,21 | — | — | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar PEN · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | PEN 268,13 Mn | PEN 343,76 Mn | PEN 88,88 Mn | -PEN 131,27 Mn | PEN 258,45 Mn | PEN 1,11 Mr | PEN 230,83 Mn | -PEN 243,59 Mn | PEN 143,47 Mn | PEN 239,37 Mn | PEN 167,54 Mn | PEN 116,22 Mn | PEN 38,79 Mn | -PEN 79,47 Mn | -PEN 220,71 Mn | -PEN 48,64 Mn | PEN 513,63 Mn | -PEN 550,70 Mn | -PEN 173,86 Mn | -PEN 26,77 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -PEN 583,39 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar PEN · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar PEN · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 32,3% | 34,9% | 36,1% | 35,8% | 33,5% | 32,8% | 39,8% | 36,9% | 32,1% | 35,5% | 42,2% | 42,4% | 45,7% | 40,6% | 42,1% | 45,2% | 44,8% | 58,8% | 44,1% | 40,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar PEN · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,14 | 1,10 | 1,06 | 1,05 | 1,02 | 0,83 | 1,02 | 0,96 | 1,00 | 1,02 | 1,10 | 1,07 | 1,13 | 1,12 | 1,14 | 1,16 | 1,22 | 1,05 | 1,27 | 1,27 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,61 | 2,54 | 2,32 | 2,20 | 2,04 | 1,56 | 1,95 | 1,74 | 1,62 | 1,62 | 1,74 | 1,62 | 1,68 | 1,56 | 1,28 | 0,99 | 0,74 | 0,77 | 0,65 | 0,48 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar PEN · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 21,4% | 24,7% | 24,5% | 24,2% | 25,2% | 23,6% | 22,0% | 22,6% | 22,7% | 23,0% | 23,4% | 21,6% | 20,7% | 18,7% | 19,8% | 19,3% | 20,2% | 21,3% | 12,5% | 13,9% |
| FAVÖK Marjı | 11,5% | 14,2% | 13,4% | 13,1% | 16,1% | 12,5% | 11,7% | 10,5% | 10,1% | 10,8% | 12,0% | 10,0% | 10,7% | 8,7% | 9,9% | 9,5% | 10,7% | 12,2% | 8,9% | 11,5% |
| Net Kâr Marjı | 6,2% | 6,4% | 6,2% | 6,4% | 6,2% | 3,1% | 4,2% | 4,3% | 5,5% | 4,8% | 3,1% | 1,9% | 2,0% | 4,7% | 5,1% | 4,7% | 4,5% | 3,5% | 6,5% | 6,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 3,4% | 4,5% | 1,3% | -2,0% | 4,2% | 23,7% | 4,0% | -4,7% | 3,0% | 4,9% | 3,2% | 2,4% | 0,8% | -1,7% | -5,8% | -1,6% | 23,2% | -23,9% | -8,9% | -1,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Banco de Credito del Peru SA | 6,94 | -%1,01 | |
| Sociedad Minera Cerro Verde SAA | 68,02 | -%1,42 | |
| Union De Cervecerias Peruanas Backus & Johnston SAA Class A | 205,00 | -%19,61 | |
| Compania de Minas Buenaventura SAA | 105,25 | -%3,00 | |
| Banco BBVA Peru SA | 2,33 | +%1,04 | |
SC SCOTIAC1 | Scotiabank Peru SA | 19,82 | -%0,90 |
IN INTERBC1 | Banco Internacional del Peru SAA Interbank | 2,25 | +%1,81 |