HIDRA2C1Empresa Regional de Servicio Publico de Electricidad Electronorte Medio SA
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar PEN · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $262,24 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar PEN · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | PEN 2,24 Mr | PEN 2,23 Mr | PEN 2,08 Mr | PEN 1,98 Mr | PEN 1,88 Mr | PEN 1,82 Mr | PEN 1,62 Mr | PEN 1,62 Mr | PEN 1,57 Mr | PEN 1,52 Mr | PEN 1,47 Mr | PEN 1,37 Mr | PEN 1,32 Mr | PEN 1,24 Mr | PEN 1,24 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | PEN 112,19 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | PEN 849,19 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | PEN 986,28 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | PEN 433,63 Mn | PEN 382,59 Mn | PEN 234,15 Mn | PEN 240,16 Mn | PEN 216,63 Mn | PEN 281,01 Mn | PEN 123,30 Mn | PEN 137,20 Mn | PEN 108,39 Mn | PEN 81,29 Mn | PEN 125,33 Mn | PEN 101,96 Mn | PEN 89,44 Mn | PEN 77,42 Mn | PEN 100,38 Mn |
| Net Borç† | PEN 321,44 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar PEN · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||
| Ciro | PEN 1,39 Mr | PEN 1,37 Mr | PEN 1,34 Mr | PEN 1,23 Mr | PEN 1,09 Mr | PEN 979,76 Mn | PEN 978,75 Mn | PEN 923,58 Mn | PEN 875,76 Mn | PEN 888,38 Mn | PEN 822,19 Mn | PEN 712,85 Mn | PEN 601,80 Mn | PEN 528,17 Mn | PEN 474,69 Mn |
| Brüt Kâr | PEN 137,80 Mn | PEN 202,03 Mn | PEN 266,90 Mn | PEN 221,38 Mn | PEN 200,28 Mn | PEN 197,51 Mn | PEN 224,47 Mn | PEN 206,23 Mn | PEN 179,28 Mn | PEN 209,14 Mn | PEN 195,24 Mn | PEN 133,13 Mn | PEN 99,38 Mn | PEN 105,41 Mn | PEN 111,08 Mn |
| FAVÖK | PEN 134,24 Mn | PEN 183,77 Mn | PEN 256,51 Mn | PEN 212,97 Mn | PEN 202,77 Mn | PEN 183,94 Mn | PEN 215,40 Mn | PEN 193,98 Mn | PEN 178,92 Mn | PEN 208,45 Mn | PEN 183,16 Mn | PEN 131,50 Mn | PEN 96,56 Mn | PEN 97,80 Mn | PEN 90,27 Mn |
| Net Kâr | PEN 39,24 Mn | PEN 84,78 Mn | PEN 140,50 Mn | PEN 136,69 Mn | PEN 114,97 Mn | PEN 110,57 Mn | PEN 127,40 Mn | PEN 107,31 Mn | PEN 98,33 Mn | PEN 111,77 Mn | PEN 91,87 Mn | PEN 65,80 Mn | PEN 34,74 Mn | PEN 35,15 Mn | PEN 37,79 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,05 | 0,11 | 0,18 | 0,17 | 0,15 | 0,14 | 0,16 | 0,14 | 0,13 | 0,15 | 0,09 | 0,07 | 0,04 | 0,04 | 0,04 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar PEN · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | PEN 40,08 Mn | PEN 15,30 Mn | PEN 137,07 Mn | PEN 89,39 Mn | PEN 154,52 Mn | -PEN 50,25 Mn | PEN 109,00 Mn | PEN 68,27 Mn | PEN 45,44 Mn | PEN 82,21 Mn | PEN 34,46 Mn | PEN 15,62 Mn | -PEN 9,45 Mn | PEN 48,63 Mn | PEN 33,54 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -PEN 130,16 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar PEN · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar PEN · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||
| Borç / Aktif | 19,4% | 17,2% | 11,2% | 12,1% | 11,5% | 15,4% | 7,6% | 8,4% | 6,9% | 5,3% | 8,5% | 7,4% | 6,8% | 6,3% | 8,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar PEN · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,62 | 0,62 | 0,64 | 0,62 | 0,58 | 0,54 | 0,61 | 0,57 | 0,56 | 0,58 | 0,56 | 0,52 | 0,46 | 0,43 | 0,38 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,41 | 1,39 | 1,36 | 1,24 | 1,11 | 0,99 | 0,99 | 0,94 | 0,89 | 0,90 | 0,83 | 0,72 | 0,61 | 0,54 | 0,48 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar PEN · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 9,9% | 14,7% | 19,9% | 18,0% | 18,3% | 20,2% | 22,9% | 22,3% | 20,5% | 23,5% | 23,7% | 18,7% | 16,5% | 20,0% | 23,4% |
| FAVÖK Marjı | 9,7% | 13,4% | 19,1% | 17,4% | 18,6% | 18,8% | 22,0% | 21,0% | 20,4% | 23,5% | 22,3% | 18,4% | 16,0% | 18,5% | 19,0% |
| Net Kâr Marjı | 2,8% | 6,2% | 10,5% | 11,1% | 10,5% | 11,3% | 13,0% | 11,6% | 11,2% | 12,6% | 11,2% | 9,2% | 5,8% | 6,7% | 8,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 2,9% | 1,1% | 10,2% | 7,3% | 14,1% | -5,1% | 11,1% | 7,4% | 5,2% | 9,3% | 4,2% | 2,2% | -1,6% | 9,2% | 7,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Banco de Credito del Peru SA | 6,93 | -%1,16 | |
| Sociedad Minera Cerro Verde SAA | 68,02 | -%1,42 | |
| Union De Cervecerias Peruanas Backus & Johnston SAA Class A | 205,00 | -%19,61 | |
| Compania de Minas Buenaventura SAA | 105,25 | -%3,00 | |
| Banco BBVA Peru SA | 2,30 | -%0,13 | |
SC SCOTIAC1 | Scotiabank Peru SA | 19,40 | -%2,12 |
IN INTERBC1 | Banco Internacional del Peru SAA Interbank | 2,25 | +%1,81 |