INTPEBC1Integratel Peru S.A.A Class B
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar PEN · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $635,95 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar PEN · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | PEN 9,05 Mr | PEN 9,40 Mr | PEN 11,36 Mr | PEN 12,30 Mr | PEN 12,82 Mr | PEN 13,67 Mr | PEN 15,41 Mr | PEN 13,79 Mr | PEN 13,69 Mr | PEN 13,89 Mr | PEN 12,88 Mr | PEN 11,86 Mr | PEN 11,61 Mr | PEN 10,86 Mr | PEN 11,06 Mr | PEN 11,48 Mr | PEN 11,58 Mr | PEN 11,49 Mr | PEN 11,46 Mr | PEN 8,20 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | PEN 1,34 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | PEN 9,72 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | -PEN 675,95 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | PEN 1,52 Mr | PEN 3,35 Mr | PEN 3,72 Mr | PEN 4,09 Mr | PEN 4,38 Mr | PEN 4,18 Mr | PEN 4,55 Mr | PEN 2,13 Mr | PEN 1,88 Mr | PEN 1,82 Mr | PEN 1,72 Mr | PEN 1,92 Mr | PEN 2,50 Mr | PEN 2,74 Mr | PEN 3,68 Mr | PEN 4,17 Mr | PEN 4,25 Mr | PEN 4,26 Mr | PEN 4,16 Mr | PEN 2,59 Mr |
| Net Borç† | PEN 161,84 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar PEN · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | PEN 5,26 Mr | PEN 6,02 Mr | PEN 6,48 Mr | PEN 7,16 Mr | PEN 7,05 Mr | PEN 6,58 Mr | PEN 7,88 Mr | PEN 8,10 Mr | PEN 8,44 Mr | PEN 9,37 Mr | PEN 9,78 Mr | PEN 9,53 Mr | PEN 8,83 Mr | PEN 8,14 Mr | PEN 7,78 Mr | PEN 7,40 Mr | PEN 7,27 Mr | PEN 6,99 Mr | PEN 6,49 Mr | PEN 4,50 Mr |
| Brüt Kâr | PEN 2,35 Mr | PEN 2,75 Mr | PEN 3,50 Mr | PEN 4,09 Mr | PEN 3,83 Mr | PEN 3,54 Mr | PEN 4,30 Mr | PEN 5,31 Mr | PEN 5,46 Mr | PEN 8,04 Mr | PEN 8,42 Mr | PEN 8,29 Mr | PEN 7,65 Mr | PEN 6,85 Mr | PEN 4,62 Mr | PEN 1,79 Mr | — | PEN 1,45 Mr | — | PEN 2,51 Mr |
| FAVÖK | -PEN 314,09 Mn | PEN 450,59 Mn | PEN 1,03 Mr | PEN 1,34 Mr | PEN 1,07 Mr | PEN 1,02 Mr | PEN 1,32 Mr | PEN 1,21 Mr | PEN 1,71 Mr | PEN 2,74 Mr | PEN 3,14 Mr | PEN 2,97 Mr | PEN 2,92 Mr | PEN 2,76 Mr | PEN 2,65 Mr | PEN 2,71 Mr | PEN 2,90 Mr | PEN 2,52 Mr | PEN 2,02 Mr | PEN 1,95 Mr |
| Net Kâr | -PEN 1,73 Mr | -PEN 3,39 Mr | -PEN 613,49 Mn | -PEN 1,45 Mr | -PEN 1,63 Mr | -PEN 695,22 Mn | -PEN 1,14 Mr | -PEN 410,17 Mn | -PEN 359,80 Mn | PEN 911,44 Mn | -PEN 498,93 Mn | PEN 961,34 Mn | PEN 814,94 Mn | PEN 801,24 Mn | PEN 531,86 Mn | PEN 856,87 Mn | PEN 811,65 Mn | PEN 477,14 Mn | PEN 7,81 Mn | PEN 178,01 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,10 | -0,24 | -0,05 | -0,16 | -0,18 | -0,08 | -0,12 | -0,04 | -0,04 | 0,10 | -0,05 | 0,10 | 0,09 | 0,09 | 0,06 | 0,09 | 0,09 | 0,05 | 0,00 | 0,04 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar PEN · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -PEN 361,73 Mn | -PEN 1,50 Mr | -PEN 234,23 Mn | -PEN 3,68 Mn | PEN 6,35 Mn | PEN 223,46 Mn | -PEN 835,68 Mn | -PEN 617,23 Mn | -PEN 210,56 Mn | -PEN 609,65 Mn | PEN 979,01 Mn | PEN 897,45 Mn | PEN 441,25 Mn | PEN 657,70 Mn | PEN 806,45 Mn | PEN 828,11 Mn | PEN 1,07 Mr | -PEN 153,76 Mn | PEN 289,02 Mn | PEN 511,09 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -PEN 538,75 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar PEN · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar PEN · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 16,8% | 35,7% | 32,8% | 33,2% | 34,1% | 30,6% | 29,5% | 15,4% | 13,7% | 13,1% | 13,4% | 16,2% | 21,5% | 25,2% | 33,3% | 36,3% | 36,7% | 37,1% | 36,3% | 31,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar PEN · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,58 | 0,64 | 0,57 | 0,58 | 0,55 | 0,48 | 0,51 | 0,59 | 0,62 | 0,67 | 0,76 | 0,80 | 0,76 | 0,75 | 0,70 | 0,64 | 0,63 | 0,61 | 0,57 | 0,55 |
| Özkaynak Devir Hızı† | -7,78 | -8,91 | -9,58 | -10,59 | -10,43 | -9,73 | -11,66 | -11,99 | -12,49 | -13,87 | -14,47 | -14,10 | -13,06 | -12,04 | -11,51 | -10,94 | -10,76 | -10,34 | -9,61 | -6,66 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar PEN · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 44,7% | 45,7% | 54,0% | 57,1% | 54,4% | 53,9% | 54,6% | 65,6% | 64,7% | 85,8% | 86,1% | 86,9% | 86,7% | 84,1% | 59,3% | 24,2% | — | 20,8% | — | 55,8% |
| FAVÖK Marjı | -6,0% | 7,5% | 15,8% | 18,7% | 15,2% | 15,5% | 16,7% | 14,9% | 20,3% | 29,2% | 32,1% | 31,2% | 33,0% | 33,9% | 34,1% | 36,6% | 39,8% | 36,0% | 31,2% | 43,4% |
| Net Kâr Marjı | -32,9% | -56,3% | -9,5% | -20,3% | -23,1% | -10,6% | -14,4% | -5,1% | -4,3% | 9,7% | -5,1% | 10,1% | 9,2% | 9,8% | 6,8% | 11,6% | 11,2% | 6,8% | 0,1% | 4,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -6,9% | -24,9% | -3,6% | -0,1% | 0,1% | 3,4% | -10,6% | -7,6% | -2,5% | -6,5% | 10,0% | 9,4% | 5,0% | 8,1% | 10,4% | 11,2% | 14,7% | -2,2% | 4,5% | 11,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Banco de Credito del Peru SA | 7,01 | -%0,69 | |
| Sociedad Minera Cerro Verde SAA | 69,00 | -%0,58 | |
| Union De Cervecerias Peruanas Backus & Johnston SAA Class A | 205,00 | -%19,61 | |
| Compania de Minas Buenaventura SAA | 108,50 | -%8,44 | |
| Banco BBVA Peru SA | 2,31 | +%3,87 | |
SC SCOTIAC1 | Scotiabank Peru SA | 19,82 | -%0,90 |
IN INTERBC1 | Banco Internacional del Peru SAA Interbank | 2,25 | +%1,81 |