LAREDOC1Agroindustrial Laredo SAA
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar PEN · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $65,12 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar PEN · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | PEN 992,64 Mn | PEN 973,29 Mn | PEN 906,59 Mn | PEN 875,46 Mn | PEN 847,70 Mn | PEN 818,21 Mn | PEN 809,93 Mn | PEN 818,66 Mn | PEN 795,22 Mn | PEN 807,69 Mn | PEN 782,23 Mn | PEN 774,18 Mn | PEN 765,22 Mn | PEN 754,27 Mn | PEN 749,61 Mn | PEN 464,83 Mn | PEN 461,30 Mn | PEN 448,06 Mn | PEN 427,57 Mn | PEN 377,16 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | PEN 17,55 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | PEN 376,25 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | PEN 616,38 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | PEN 185,76 Mn | PEN 167,60 Mn | PEN 166,56 Mn | PEN 156,21 Mn | PEN 151,00 Mn | PEN 135,82 Mn | PEN 147,10 Mn | PEN 153,37 Mn | PEN 143,49 Mn | PEN 138,28 Mn | PEN 157,67 Mn | PEN 106,36 Mn | PEN 104,63 Mn | PEN 86,15 Mn | PEN 97,31 Mn | PEN 106,04 Mn | PEN 124,00 Mn | PEN 125,49 Mn | PEN 93,67 Mn | PEN 71,04 Mn |
| Net Borç† | PEN 168,21 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar PEN · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | PEN 384,79 Mn | PEN 438,93 Mn | PEN 426,13 Mn | PEN 433,55 Mn | PEN 340,38 Mn | PEN 292,93 Mn | PEN 250,68 Mn | PEN 264,26 Mn | PEN 295,67 Mn | PEN 330,82 Mn | PEN 254,19 Mn | PEN 283,09 Mn | PEN 257,91 Mn | PEN 288,01 Mn | PEN 268,24 Mn | PEN 211,33 Mn | PEN 171,73 Mn | PEN 153,44 Mn | PEN 177,56 Mn | PEN 192,15 Mn |
| Brüt Kâr | PEN 80,08 Mn | PEN 124,10 Mn | PEN 93,13 Mn | PEN 97,91 Mn | PEN 68,67 Mn | PEN 47,70 Mn | PEN 30,72 Mn | PEN 34,66 Mn | PEN 52,31 Mn | PEN 88,39 Mn | PEN 40,47 Mn | PEN 78,77 Mn | PEN 74,54 Mn | PEN 79,34 Mn | PEN 84,97 Mn | PEN 46,43 Mn | PEN 33,81 Mn | PEN 41,27 Mn | PEN 60,87 Mn | PEN 76,77 Mn |
| FAVÖK | PEN 81,16 Mn | PEN 124,89 Mn | PEN 90,27 Mn | PEN 97,68 Mn | PEN 71,12 Mn | PEN 52,55 Mn | PEN 35,48 Mn | PEN 36,59 Mn | PEN 53,32 Mn | PEN 70,69 Mn | PEN 31,26 Mn | PEN 66,25 Mn | PEN 62,67 Mn | PEN 64,63 Mn | PEN 77,54 Mn | PEN 47,85 Mn | PEN 46,04 Mn | PEN 48,78 Mn | PEN 62,94 Mn | PEN 77,66 Mn |
| Net Kâr | PEN 38,72 Mn | PEN 55,47 Mn | PEN 39,18 Mn | PEN 46,68 Mn | PEN 23,64 Mn | PEN 10,41 Mn | PEN 7,43 Mn | PEN 2,21 Mn | PEN 16,62 Mn | PEN 34,53 Mn | -PEN 1,18 Mn | PEN 46,79 Mn | PEN 36,59 Mn | PEN 55,29 Mn | PEN 58,75 Mn | PEN 31,54 Mn | PEN 29,44 Mn | PEN 14,04 Mn | PEN 49,76 Mn | PEN 55,48 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 3,35 | 4,80 | 3,39 | 4,04 | 2,04 | 0,90 | 0,64 | 0,19 | 1,44 | 2,99 | -0,10 | 4,05 | 3,16 | 4,78 | 5,08 | 2,73 | 2,55 | 1,21 | 4,30 | 4,80 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar PEN · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -PEN 2,23 Mn | PEN 56,24 Mn | PEN 17,03 Mn | PEN 19,71 Mn | PEN 21,60 Mn | PEN 29,59 Mn | PEN 10,40 Mn | PEN 4,55 Mn | PEN 22,06 Mn | PEN 33,72 Mn | -PEN 14,54 Mn | PEN 41,58 Mn | PEN 20,60 Mn | PEN 32,91 Mn | PEN 25,38 Mn | PEN 39,06 Mn | PEN 27,83 Mn | -PEN 16,06 Mn | -PEN 12,68 Mn | PEN 39,27 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -PEN 36,71 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar PEN · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar PEN · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 18,7% | 17,2% | 18,4% | 17,8% | 17,8% | 16,6% | 18,2% | 18,7% | 18,0% | 17,1% | 20,2% | 13,7% | 13,7% | 11,4% | 13,0% | 22,8% | 26,9% | 28,0% | 21,9% | 18,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar PEN · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,39 | 0,45 | 0,47 | 0,50 | 0,40 | 0,36 | 0,31 | 0,32 | 0,37 | 0,41 | 0,32 | 0,37 | 0,34 | 0,38 | 0,36 | 0,45 | 0,37 | 0,34 | 0,42 | 0,51 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,62 | 0,71 | 0,69 | 0,70 | 0,55 | 0,48 | 0,41 | 0,43 | 0,48 | 0,54 | 0,41 | 0,46 | 0,42 | 0,47 | 0,44 | 0,34 | 0,28 | 0,25 | 0,29 | 0,31 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar PEN · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 20,8% | 28,3% | 21,9% | 22,6% | 20,2% | 16,3% | 12,3% | 13,1% | 17,7% | 26,7% | 15,9% | 27,8% | 28,9% | 27,5% | 31,7% | 22,0% | 19,7% | 26,9% | 34,3% | 40,0% |
| FAVÖK Marjı | 21,1% | 28,5% | 21,2% | 22,5% | 20,9% | 17,9% | 14,2% | 13,8% | 18,0% | 21,4% | 12,3% | 23,4% | 24,3% | 22,4% | 28,9% | 22,6% | 26,8% | 31,8% | 35,4% | 40,4% |
| Net Kâr Marjı | 10,1% | 12,6% | 9,2% | 10,8% | 6,9% | 3,6% | 3,0% | 0,8% | 5,6% | 10,4% | -0,5% | 16,5% | 14,2% | 19,2% | 21,9% | 14,9% | 17,1% | 9,1% | 28,0% | 28,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -0,6% | 12,8% | 4,0% | 4,5% | 6,3% | 10,1% | 4,1% | 1,7% | 7,5% | 10,2% | -5,7% | 14,7% | 8,0% | 11,4% | 9,5% | 18,5% | 16,2% | -10,5% | -7,1% | 20,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Banco de Credito del Peru SA | 7,01 | -%0,69 | |
| Sociedad Minera Cerro Verde SAA | 69,00 | -%0,58 | |
| Union De Cervecerias Peruanas Backus & Johnston SAA Class A | 205,00 | -%19,61 | |
| Compania de Minas Buenaventura SAA | 108,50 | -%8,44 | |
| Banco BBVA Peru SA | 2,31 | +%3,87 | |
SC SCOTIAC1 | Scotiabank Peru SA | 19,82 | -%0,90 |
IN INTERBC1 | Banco Internacional del Peru SAA Interbank | 2,25 | +%1,81 |