7VGSKAN Group AG
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CHF · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,75 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₣481,08 Mn | ₣384,49 Mn | ₣373,45 Mn | ₣388,35 Mn | ₣331,92 Mn | ₣259,54 Mn | ₣112,57 Mn | ₣96,50 Mn | ₣87,35 Mn | ₣72,08 Mn | ₣77,01 Mn | ₣88,20 Mn | ₣83,65 Mn | ₣73,05 Mn | ₣70,74 Mn | ₣67,18 Mn | ₣68,52 Mn | ₣66,54 Mn | ₣63,48 Mn | ₣46,40 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₣94,08 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₣347,81 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₣127,59 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₣131,47 Mn | ₣10,61 Mn | ₣6,49 Mn | ₣23,61 Mn | ₣15,27 Mn | ₣7,45 Mn | ₣0,00 | ₣2,10 Mn | ₣0,00 | ₣0,00 | ₣0,00 | ₣1,00 Mn | ₣0,00 | ₣0,00 | ₣0,00 | ₣0,00 | ₣0,00 | ₣0,00 | ₣0,00 | ₣0,00 |
| Net Borç† | ₣37,39 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₣333,33 Mn | ₣361,30 Mn | ₣320,02 Mn | ₣276,95 Mn | ₣235,97 Mn | ₣191,69 Mn | ₣3,76 Mn | ₣2,85 Mn | ₣1,95 Mn | ₣15,40 Mn | ₣20,27 Mn | ₣882.290 | ₣1,40 Mn | ₣1,79 Mn | ₣2,94 Mn | ₣2,45 Mn | ₣2,40 Mn | ₣2,84 Mn | ₣2,23 Mn | -₣4,64 Mn |
| Brüt Kâr | ₣243,47 Mn | ₣253,40 Mn | ₣228,17 Mn | ₣189,80 Mn | ₣164,18 Mn | ₣127,22 Mn | ₣3,75 Mn | — | ₣1,24 Mn | ₣14,66 Mn | — | — | — | — | ₣2,32 Mn | ₣530.522 | ₣891.071 | ₣1,33 Mn | ₣853.901 | — |
| FAVÖK | ₣38,59 Mn | ₣56,96 Mn | ₣50,14 Mn | ₣40,15 Mn | ₣32,38 Mn | ₣16,48 Mn | ₣17,96 Mn | ₣5,61 Mn | ₣15,20 Mn | ₣16,14 Mn | ₣18,45 Mn | ₣4,48 Mn | ₣2,24 Mn | ₣3,54 Mn | ₣4,42 Mn | ₣218.620 | ₣2,69 Mn | ₣4,16 Mn | ₣6,52 Mn | -₣10,62 Mn |
| Net Kâr | ₣16,27 Mn | ₣38,80 Mn | ₣26,31 Mn | ₣18,99 Mn | ₣10,62 Mn | ₣4,53 Mn | ₣17,96 Mn | ₣5,76 Mn | ₣15,20 Mn | ₣15,97 Mn | ₣18,45 Mn | ₣4,48 Mn | ₣2,24 Mn | ₣3,52 Mn | ₣4,92 Mn | -₣302.186 | ₣2,69 Mn | ₣4,16 Mn | ₣6,45 Mn | -₣10,62 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,72 | 1,73 | 1,17 | 0,84 | 0,84 | 0,43 | 1,72 | 0,56 | 1,48 | 1,56 | 1,78 | 0,43 | 0,25 | 0,39 | 0,56 | -0,03 | 0,31 | 0,47 | 0,82 | -1,54 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₣21,01 Mn | -₣4,33 Mn | -₣24,93 Mn | ₣35,35 Mn | -₣28,70 Mn | ₣9,83 Mn | ₣2,22 Mn | ₣2,27 Mn | ₣983.900 | ₣1,33 Mn | -₣44.770 | ₣242.350 | ₣690.790 | ₣1,16 Mn | ₣2,42 Mn | -₣38.500 | ₣585.160 | ₣1,04 Mn | ₣238.880 | -₣1,60 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₣45,87 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 27,3% | 2,8% | 1,7% | 6,1% | 4,6% | 2,9% | 0,0% | 2,2% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 1,1% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,69 | 0,94 | 0,86 | 0,71 | 0,71 | 0,74 | 0,03 | 0,03 | 0,02 | 0,21 | 0,26 | 0,01 | 0,02 | 0,02 | 0,04 | 0,04 | 0,04 | 0,04 | 0,04 | -0,10 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,61 | 2,83 | 2,51 | 2,17 | 1,85 | 1,50 | 0,03 | 0,02 | 0,02 | 0,12 | 0,16 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,02 | -0,04 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 73,0% | 70,1% | 71,3% | 68,5% | 69,6% | 66,4% | 99,8% | — | 63,7% | 95,2% | — | — | — | — | 79,1% | 21,6% | 37,1% | 47,0% | 38,3% | — |
| FAVÖK Marjı | 11,6% | 15,8% | 15,7% | 14,5% | 13,7% | 8,6% | 478,0% | 196,6% | 780,6% | 104,8% | 91,1% | 507,4% | 160,1% | 197,8% | 150,5% | 8,9% | 112,1% | 146,7% | 292,7% | 229,1% |
| Net Kâr Marjı | 4,9% | 10,7% | 8,2% | 6,9% | 4,5% | 2,4% | 477,9% | 201,8% | 780,4% | 103,7% | 91,0% | 507,4% | 160,1% | 197,0% | 167,5% | -12,3% | 111,8% | 146,7% | 289,7% | 229,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 6,3% | -1,2% | -7,8% | 12,8% | -12,2% | 5,1% | 59,0% | 79,5% | 50,5% | 8,6% | -0,2% | 27,5% | 49,3% | 65,0% | 82,5% | -1,6% | 24,4% | 36,5% | 10,7% | 34,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.