ANGAArbonia AG
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CHF · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $397,19 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₣1,11 Mr | ₣1,72 Mr | ₣1,50 Mr | ₣1,54 Mr | ₣1,65 Mr | ₣1,54 Mr | ₣1,56 Mr | ₣1,53 Mr | ₣1,43 Mr | ₣1,54 Mr | ₣913,52 Mn | ₣979,44 Mn | ₣1,03 Mr | ₣1,12 Mr | ₣1,27 Mr | ₣1,39 Mr | ₣1,34 Mr | ₣1,40 Mr | ₣1,37 Mr | ₣1,06 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₣26,84 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₣372,13 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₣734,11 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₣179,56 Mn | ₣374,49 Mn | ₣217,58 Mn | ₣213,56 Mn | ₣160,65 Mn | ₣179,49 Mn | ₣238,95 Mn | ₣187,95 Mn | ₣132,46 Mn | ₣356,77 Mn | ₣228,75 Mn | ₣312,62 Mn | ₣341,86 Mn | ₣395,19 Mn | ₣420,56 Mn | ₣436,07 Mn | ₣364,69 Mn | ₣502,59 Mn | ₣438,52 Mn | ₣354,42 Mn |
| Net Borç† | ₣152,71 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₣624,52 Mn | ₣556,31 Mn | ₣504,61 Mn | ₣555,91 Mn | ₣1,19 Mr | ₣1,04 Mr | ₣1,06 Mr | ₣1,37 Mr | ₣1,25 Mr | ₣916,44 Mn | ₣941,42 Mn | ₣1,02 Mr | ₣1,00 Mr | ₣919,25 Mn | ₣1,26 Mr | ₣1,41 Mr | ₣1,38 Mr | ₣1,57 Mr | ₣1,47 Mr | ₣1,24 Mr |
| Brüt Kâr | ₣101,69 Mn | ₣85,86 Mn | ₣79,14 Mn | ₣92,38 Mn | ₣197,38 Mn | ₣186,44 Mn | ₣186,63 Mn | ₣222,81 Mn | ₣209,19 Mn | ₣145,07 Mn | ₣146,96 Mn | ₣184,16 Mn | ₣198,64 Mn | ₣171,24 Mn | ₣210,48 Mn | ₣269,90 Mn | ₣240,23 Mn | ₣301,34 Mn | ₣277,60 Mn | ₣240,59 Mn |
| FAVÖK | ₣47,01 Mn | ₣29,92 Mn | ₣23,55 Mn | ₣40,47 Mn | ₣124,77 Mn | ₣113,27 Mn | ₣103,89 Mn | ₣128,60 Mn | ₣119,53 Mn | ₣71,31 Mn | ₣31,66 Mn | ₣58,92 Mn | ₣83,80 Mn | ₣79,72 Mn | ₣82,97 Mn | ₣114,98 Mn | ₣88,10 Mn | ₣131,33 Mn | ₣132,72 Mn | ₣122,27 Mn |
| Net Kâr | -₣91,85 Mn | ₣8,28 Mn | -₣17,21 Mn | ₣19,13 Mn | ₣8,11 Mn | ₣44,91 Mn | ₣26,21 Mn | ₣38,82 Mn | ₣41,76 Mn | ₣7,60 Mn | -₣177,11 Mn | ₣8,84 Mn | -₣54,03 Mn | -₣74,81 Mn | -₣70,24 Mn | ₣14,14 Mn | -₣22,53 Mn | ₣48,03 Mn | ₣55,55 Mn | ₣66,19 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -1,32 | 0,12 | -0,25 | 0,28 | 0,12 | 0,65 | 0,38 | 0,57 | 0,61 | 0,16 | -6,05 | 0,37 | -2,25 | -3,12 | -2,94 | 0,59 | -1,34 | 3,42 | 4,08 | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -₣5,20 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₣31,09 Mn | -₣14,23 Mn | ₣23,42 Mn | -₣183,77 Mn | -₣52,33 Mn | ₣49,06 Mn | ₣2,25 Mn | -₣62,07 Mn | -₣32,79 Mn | -₣24,84 Mn | ₣35,48 Mn | -₣7,80 Mn | ₣22,52 Mn | -₣411.000 | -₣60.000 | ₣45,38 Mn | ₣109,32 Mn | -₣18,34 Mn | -₣13,68 Mn | ₣39,56 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₣45,56 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 16,2% | 21,8% | 14,5% | 13,9% | 9,8% | 11,7% | 15,3% | 12,3% | 9,3% | 23,1% | 25,0% | 31,9% | 33,2% | 35,1% | 33,1% | 31,4% | 27,2% | 36,0% | 32,0% | 33,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,56 | 0,32 | 0,34 | 0,36 | 0,72 | 0,67 | 0,68 | 0,90 | 0,87 | 0,59 | 1,03 | 1,04 | 0,97 | 0,82 | 1,00 | 1,02 | 1,03 | 1,12 | 1,08 | 1,17 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,85 | 0,76 | 0,69 | 0,76 | 1,62 | 1,41 | 1,44 | 1,87 | 1,70 | 1,25 | 1,28 | 1,39 | 1,37 | 1,25 | 1,72 | 1,93 | 1,89 | 2,14 | 2,00 | 1,69 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 16,3% | 15,4% | 15,7% | 16,6% | 16,6% | 18,0% | 17,6% | 16,2% | 16,8% | 15,8% | 15,6% | 18,1% | 19,8% | 18,6% | 16,6% | 19,1% | 17,4% | 19,2% | 18,9% | 19,4% |
| FAVÖK Marjı | 7,5% | 5,4% | 4,7% | 7,3% | 10,5% | 10,9% | 9,8% | 9,4% | 9,6% | 7,8% | 3,4% | 5,8% | 8,3% | 8,7% | 6,6% | 8,1% | 6,4% | 8,4% | 9,0% | 9,8% |
| Net Kâr Marjı | -14,7% | 1,5% | -3,4% | 3,4% | 0,7% | 4,3% | 2,5% | 2,8% | 3,4% | 0,8% | -18,8% | 0,9% | -5,4% | -8,1% | -5,6% | 1,0% | -1,6% | 3,1% | 3,8% | 5,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -5,0% | -2,6% | 4,6% | -33,1% | -4,4% | 4,7% | 0,2% | -4,5% | -2,6% | -2,7% | 3,8% | -0,8% | 2,2% | -0,0% | -0,0% | 3,2% | 7,9% | -1,2% | -0,9% | 3,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.