B5HBurckhardt Compression Holding AG
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CHF · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,96 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₣1,18 Mr | ₣1,17 Mr | ₣1,06 Mr | ₣940,60 Mn | ₣837,80 Mn | ₣758,09 Mn | ₣883,00 Mn | ₣848,73 Mn | ₣797,58 Mn | ₣810,97 Mn | ₣709,63 Mn | ₣683,52 Mn | ₣645,94 Mn | ₣594,43 Mn | ₣530,70 Mn | ₣502,40 Mn | ₣469,98 Mn | ₣431,01 Mn | ₣357,74 Mn | ₣270,08 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₣263,04 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₣815,05 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₣361,56 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₣152,20 Mn | ₣153,30 Mn | ₣169,50 Mn | ₣136,21 Mn | ₣157,81 Mn | ₣157,80 Mn | ₣181,97 Mn | ₣132,41 Mn | ₣137,14 Mn | ₣142,13 Mn | ₣32,04 Mn | ₣27,16 Mn | ₣36,21 Mn | ₣39,16 Mn | ₣49,56 Mn | ₣54,16 Mn | ₣53,11 Mn | ₣7,55 Mn | ₣6,05 Mn | ₣2,51 Mn |
| Net Borç† | -₣110,84 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₣1,06 Mr | ₣1,10 Mr | ₣972,76 Mn | ₣829,70 Mn | ₣650,70 Mn | ₣658,58 Mn | ₣629,59 Mn | ₣599,28 Mn | ₣594,57 Mn | ₣557,73 Mn | ₣487,24 Mn | ₣473,64 Mn | ₣444,96 Mn | ₣366,68 Mn | ₣328,93 Mn | ₣355,65 Mn | ₣343,19 Mn | ₣424,51 Mn | ₣368,04 Mn | ₣266,68 Mn |
| Brüt Kâr | ₣304,93 Mn | ₣306,29 Mn | ₣254,96 Mn | ₣244,47 Mn | ₣190,84 Mn | ₣166,16 Mn | ₣149,78 Mn | ₣135,68 Mn | ₣125,06 Mn | ₣130,54 Mn | ₣151,68 Mn | ₣152,82 Mn | ₣139,24 Mn | ₣135,98 Mn | ₣122,34 Mn | ₣115,56 Mn | ₣126,86 Mn | ₣146,17 Mn | ₣136,56 Mn | ₣99,16 Mn |
| FAVÖK | ₣168,64 Mn | ₣168,95 Mn | ₣127,79 Mn | ₣125,32 Mn | ₣84,23 Mn | ₣78,85 Mn | ₣66,61 Mn | ₣62,26 Mn | ₣57,90 Mn | ₣64,87 Mn | ₣79,20 Mn | ₣87,17 Mn | ₣73,99 Mn | ₣73,62 Mn | ₣74,83 Mn | ₣70,09 Mn | ₣83,66 Mn | ₣102,10 Mn | ₣95,51 Mn | ₣59,96 Mn |
| Net Kâr | ₣110,11 Mn | ₣105,58 Mn | ₣84,41 Mn | ₣69,94 Mn | ₣50,24 Mn | ₣44,03 Mn | ₣32,39 Mn | ₣27,64 Mn | ₣28,84 Mn | ₣30,91 Mn | ₣55,51 Mn | ₣57,55 Mn | ₣53,93 Mn | ₣54,86 Mn | ₣50,53 Mn | ₣45,08 Mn | ₣55,96 Mn | ₣72,80 Mn | ₣67,99 Mn | ₣40,13 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 32,60 | 31,20 | 24,98 | 20,64 | 14,82 | 13,00 | 9,56 | 8,15 | 8,51 | 9,12 | 16,34 | 16,93 | 15,87 | 16,42 | 15,22 | 13,56 | 16,68 | 21,46 | 20,00 | 11,80 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -₣29,75 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₣127,75 Mn | ₣190,55 Mn | -₣1,30 Mn | ₣94,46 Mn | ₣117,10 Mn | ₣114,77 Mn | ₣21,26 Mn | ₣19,41 Mn | ₣35,63 Mn | ₣31,48 Mn | -₣567.000 | ₣29,39 Mn | ₣45,88 Mn | ₣19,81 Mn | ₣61,43 Mn | ₣49,44 Mn | -₣29,07 Mn | ₣67,64 Mn | ₣51,22 Mn | ₣40,71 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₣23,48 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 12,9% | 13,1% | 15,9% | 14,5% | 18,8% | 20,8% | 20,6% | 15,6% | 17,2% | 17,5% | 4,5% | 4,0% | 5,6% | 6,6% | 9,3% | 10,8% | 11,3% | 1,8% | 1,7% | 0,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,90 | 0,94 | 0,92 | 0,88 | 0,78 | 0,87 | 0,71 | 0,71 | 0,75 | 0,69 | 0,69 | 0,69 | 0,69 | 0,62 | 0,62 | 0,71 | 0,73 | 0,98 | 1,03 | 0,99 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,92 | 3,03 | 2,69 | 2,29 | 1,80 | 1,82 | 1,74 | 1,66 | 1,64 | 1,54 | 1,35 | 1,31 | 1,23 | 1,01 | 0,91 | 0,98 | 0,95 | 1,17 | 1,02 | 0,74 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 28,8% | 28,0% | 26,2% | 29,5% | 29,3% | 25,2% | 23,8% | 22,6% | 21,0% | 23,4% | 31,1% | 32,3% | 31,3% | 37,1% | 37,2% | 32,5% | 37,0% | 34,4% | 37,1% | 37,2% |
| FAVÖK Marjı | 16,0% | 15,4% | 13,1% | 15,1% | 12,9% | 12,0% | 10,6% | 10,4% | 9,7% | 11,6% | 16,3% | 18,4% | 16,6% | 20,1% | 22,7% | 19,7% | 24,4% | 24,1% | 26,0% | 22,5% |
| Net Kâr Marjı | 10,4% | 9,6% | 8,7% | 8,4% | 7,7% | 6,7% | 5,1% | 4,6% | 4,9% | 5,5% | 11,4% | 12,2% | 12,1% | 15,0% | 15,4% | 12,7% | 16,3% | 17,1% | 18,5% | 15,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 12,1% | 17,4% | -0,1% | 11,4% | 18,0% | 17,4% | 3,4% | 3,2% | 6,0% | 5,6% | -0,1% | 6,2% | 10,3% | 5,4% | 18,7% | 13,9% | -8,5% | 15,9% | 13,9% | 15,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.