BBZABB Biotech AG
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CHF · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $3,47 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₣2,79 Mr | ₣2,41 Mr | ₣2,64 Mr | ₣3,05 Mr | ₣3,64 Mr | ₣3,96 Mr | ₣3,55 Mr | ₣3,09 Mr | ₣3,64 Mr | ₣3,23 Mr | ₣4,14 Mr | ₣3,53 Mr | ₣2,21 Mr | ₣1,37 Mr | ₣1,15 Mr | ₣1,38 Mr | ₣1,52 Mr | ₣1,62 Mr | ₣2,08 Mr | ₣2,55 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₣98,22 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₣6,97 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₣2,78 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₣0,00 | ₣117,50 Mn | ₣304,90 Mn | ₣363,00 Mn | ₣355,00 Mn | ₣63,00 Mn | ₣150,00 Mn | ₣185,00 Mn | ₣95,00 Mn | ₣205,00 Mn | ₣160,00 Mn | ₣30,00 Mn | ₣90,00 Mn | ₣135,00 Mn | ₣145,00 Mn | ₣140,00 Mn | ₣0,00 | ₣100,07 Mn | ₣294,34 Mn | ₣272,50 Mn |
| Net Borç† | -₣2,78 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₣76,81 Mn | ₣62,13 Mn | -₣17,26 Mn | -₣28,35 Mn | ₣307,66 Mn | ₣280,93 Mn | ₣240,87 Mn | ₣150,99 Mn | ₣270,32 Mn | ₣11,58 Mn | ₣292,00 Mn | ₣221,25 Mn | ₣184,76 Mn | ₣145,25 Mn | ₣47,28 Mn | -₣37,32 Mn | ₣58,12 Mn | ₣88,87 Mn | -₣139,35 Mn | -₣77,68 Mn |
| Brüt Kâr | ₣76,76 Mn | ₣57,16 Mn | -₣23,07 Mn | -₣30,08 Mn | ₣306,67 Mn | ₣280,05 Mn | ₣239,63 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| FAVÖK | ₣586,83 Mn | ₣76,44 Mn | -₣206,08 Mn | -₣357,24 Mn | -₣404,10 Mn | ₣693,66 Mn | ₣679,25 Mn | -₣467,05 Mn | ₣687,57 Mn | -₣802,57 Mn | ₣654,23 Mn | ₣1,47 Mr | ₣932,22 Mn | — | — | -₣143,34 Mn | ₣36,99 Mn | ₣48,80 Mn | -₣260,58 Mn | ₣298,23 Mn |
| Net Kâr | ₣578,13 Mn | ₣75,90 Mn | -₣206,61 Mn | -₣357,81 Mn | -₣404,81 Mn | ₣691,17 Mn | ₣677,43 Mn | -₣471,34 Mn | ₣687,50 Mn | -₣802,07 Mn | ₣652,82 Mn | ₣1,47 Mr | ₣931,83 Mn | ₣367,83 Mn | -₣65,14 Mn | -₣146,35 Mn | ₣36,63 Mn | ₣45,35 Mn | -₣265,41 Mn | ₣297,39 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 10,54 | 1,38 | -3,77 | -6,50 | -7,31 | 12,48 | 12,23 | -8,51 | 12,42 | -14,51 | 11,68 | 25,95 | 16,35 | 6,28 | -0,91 | -1,85 | 0,44 | 0,51 | -2,49 | 2,50 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₣309,09 Mn | ₣299,58 Mn | ₣212,47 Mn | ₣229,41 Mn | -₣95,77 Mn | ₣261,57 Mn | ₣213,78 Mn | ₣106,71 Mn | ₣262,93 Mn | ₣114,32 Mn | ₣52,40 Mn | ₣121,65 Mn | ₣117,07 Mn | ₣134,67 Mn | ₣169,52 Mn | -₣23,41 Mn | ₣161,10 Mn | ₣502,39 Mn | ₣201,02 Mn | -₣19,80 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | ₣0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 4,9% | 11,6% | 11,9% | 9,7% | 1,6% | 4,2% | 6,0% | 2,6% | 6,4% | 3,9% | 0,8% | 4,1% | 9,8% | 12,6% | 10,2% | 0,0% | 6,2% | 14,2% | 10,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,03 | 0,03 | -0,01 | -0,01 | 0,08 | 0,07 | 0,07 | 0,05 | 0,07 | 0,00 | 0,07 | 0,06 | 0,08 | 0,11 | 0,04 | -0,03 | 0,04 | 0,05 | -0,07 | -0,03 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,03 | 0,02 | -0,01 | -0,01 | 0,11 | 0,10 | 0,09 | 0,05 | 0,10 | 0,00 | 0,11 | 0,08 | 0,07 | 0,05 | 0,02 | -0,01 | 0,02 | 0,03 | -0,05 | -0,03 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 99,9% | 92,0% | 133,6% | 106,1% | 99,7% | 99,7% | 99,5% | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| FAVÖK Marjı | 764,0% | 123,0% | 1.193,7% | 1.260,1% | -131,3% | 246,9% | 282,0% | -309,3% | 254,4% | -6.928,9% | 224,1% | 664,1% | 504,6% | — | — | 384,1% | 63,6% | 54,9% | 187,0% | -383,9% |
| Net Kâr Marjı | 752,7% | 122,2% | 1.196,8% | 1.262,1% | -131,6% | 246,0% | 281,2% | -312,2% | 254,3% | -6.924,5% | 223,6% | 664,5% | 504,4% | 253,2% | -137,8% | 392,1% | 63,0% | 51,0% | 190,5% | -382,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 402,4% | 482,2% | -1.230,7% | -809,2% | -31,1% | 93,1% | 88,8% | 70,7% | 97,3% | 986,9% | 17,9% | 55,0% | 63,4% | 92,7% | 358,6% | 62,7% | 277,2% | 565,3% | -144,2% | 25,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.