C7UACALIDA Holding AG
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CHF · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $127,83 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₣173,08 Mn | ₣177,35 Mn | ₣237,61 Mn | ₣338,59 Mn | ₣355,27 Mn | ₣323,90 Mn | ₣386,77 Mn | ₣328,07 Mn | ₣326,70 Mn | ₣294,62 Mn | ₣314,69 Mn | ₣340,54 Mn | ₣346,61 Mn | ₣177,26 Mn | ₣172,98 Mn | ₣147,08 Mn | ₣133,67 Mn | ₣194,93 Mn | ₣203,49 Mn | ₣189,39 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₣25,09 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₣77,21 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₣95,86 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₣29,41 Mn | ₣34,50 Mn | ₣53,69 Mn | ₣44,43 Mn | ₣43,91 Mn | ₣56,92 Mn | ₣91,13 Mn | ₣27,90 Mn | ₣10,52 Mn | ₣14,00 Mn | ₣24,16 Mn | ₣32,05 Mn | ₣40,47 Mn | ₣0,00 | ₣5,83 Mn | ₣0,00 | ₣0,00 | ₣20,10 Mn | ₣19,72 Mn | ₣24,56 Mn |
| Net Borç† | ₣4,32 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₣215,89 Mn | ₣231,04 Mn | ₣256,89 Mn | ₣319,07 Mn | ₣298,44 Mn | ₣248,95 Mn | ₣372,04 Mn | ₣409,48 Mn | ₣380,63 Mn | ₣370,88 Mn | ₣358,98 Mn | ₣412,38 Mn | ₣206,39 Mn | ₣198,89 Mn | ₣193,58 Mn | ₣201,60 Mn | ₣199,63 Mn | ₣214,03 Mn | ₣216,64 Mn | ₣206,35 Mn |
| Brüt Kâr | ₣64,54 Mn | ₣66,75 Mn | ₣73,45 Mn | ₣104,41 Mn | ₣94,90 Mn | ₣60,95 Mn | ₣94,84 Mn | ₣125,22 Mn | ₣114,20 Mn | ₣112,26 Mn | ₣106,50 Mn | ₣116,29 Mn | ₣70,23 Mn | ₣68,54 Mn | ₣61,76 Mn | ₣60,09 Mn | ₣47,31 Mn | ₣54,93 Mn | ₣57,28 Mn | ₣44,73 Mn |
| FAVÖK | ₣36,61 Mn | ₣35,49 Mn | ₣34,23 Mn | ₣58,45 Mn | ₣55,92 Mn | ₣37,95 Mn | ₣68,86 Mn | ₣58,55 Mn | ₣53,96 Mn | ₣25,75 Mn | ₣56,63 Mn | ₣70,65 Mn | ₣38,23 Mn | ₣27,88 Mn | ₣28,40 Mn | ₣28,29 Mn | ₣11,89 Mn | ₣19,07 Mn | ₣19,67 Mn | ₣8,43 Mn |
| Net Kâr | ₣6,93 Mn | -₣1,38 Mn | -₣68,13 Mn | ₣23,18 Mn | ₣20,26 Mn | -₣1,43 Mn | ₣15,67 Mn | ₣16,21 Mn | ₣15,33 Mn | ₣13,93 Mn | ₣15,92 Mn | ₣22,00 Mn | ₣10,86 Mn | ₣20,58 Mn | ₣22,92 Mn | ₣20,93 Mn | -₣38,95 Mn | ₣10,64 Mn | ₣15,35 Mn | ₣6,05 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,00 | -0,17 | -7,93 | 2,70 | 2,38 | -0,17 | 1,86 | 1,93 | 1,84 | 1,69 | 1,93 | 2,69 | 1,33 | 2,53 | 2,84 | 2,65 | -5,05 | 1,37 | 1,96 | 0,78 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₣16,62 Mn | ₣33,67 Mn | ₣3,52 Mn | -₣3,68 Mn | ₣45,81 Mn | ₣32,12 Mn | ₣55,40 Mn | ₣12,04 Mn | ₣24,12 Mn | ₣16,54 Mn | ₣10,14 Mn | ₣9,63 Mn | ₣15,11 Mn | ₣22,23 Mn | ₣5,98 Mn | ₣18,34 Mn | ₣29,33 Mn | ₣13,35 Mn | ₣7,42 Mn | ₣10,54 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₣4,36 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 17,0% | 19,5% | 22,6% | 13,1% | 12,4% | 17,6% | 23,6% | 8,5% | 3,2% | 4,8% | 7,7% | 9,4% | 11,7% | 0,0% | 3,4% | 0,0% | 0,0% | 10,3% | 9,7% | 13,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,25 | 1,30 | 1,08 | 0,94 | 0,84 | 0,77 | 0,96 | 1,25 | 1,17 | 1,26 | 1,14 | 1,21 | 0,60 | 1,12 | 1,12 | 1,37 | 1,49 | 1,10 | 1,06 | 1,09 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,25 | 2,41 | 2,68 | 3,33 | 3,11 | 2,60 | 3,88 | 4,27 | 3,97 | 3,87 | 3,74 | 4,30 | 2,15 | 2,07 | 2,02 | 2,10 | 2,08 | 2,23 | 2,26 | 2,15 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 29,9% | 28,9% | 28,6% | 32,7% | 31,8% | 24,5% | 25,5% | 30,6% | 30,0% | 30,3% | 29,7% | 28,2% | 34,0% | 34,5% | 31,9% | 29,8% | 23,7% | 25,7% | 26,4% | 21,7% |
| FAVÖK Marjı | 17,0% | 15,4% | 13,3% | 18,3% | 18,7% | 15,2% | 18,5% | 14,3% | 14,2% | 6,9% | 15,8% | 17,1% | 18,5% | 14,0% | 14,7% | 14,0% | 6,0% | 8,9% | 9,1% | 4,1% |
| Net Kâr Marjı | 3,2% | -0,6% | -26,5% | 7,3% | 6,8% | -0,6% | 4,2% | 4,0% | 4,0% | 3,8% | 4,4% | 5,3% | 5,3% | 10,3% | 11,8% | 10,4% | -19,5% | 5,0% | 7,1% | 2,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 7,7% | 14,6% | 1,4% | -1,2% | 15,3% | 12,9% | 14,9% | 2,9% | 6,3% | 4,5% | 2,8% | 2,3% | 7,3% | 11,2% | 3,1% | 9,1% | 14,7% | 6,2% | 3,4% | 5,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.