CPHNCPH Group AG Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CHF · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $439,23 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₣368,86 Mn | ₣332,61 Mn | ₣598,19 Mn | ₣666,19 Mn | ₣560,40 Mn | ₣704,23 Mn | ₣702,66 Mn | ₣800,47 Mn | ₣697,55 Mn | ₣672,43 Mn | ₣623,96 Mn | ₣688,39 Mn | ₣681,79 Mn | ₣972,38 Mn | ₣992,13 Mn | ₣1,11 Mr | ₣994,62 Mn | ₣934,80 Mn | ₣951,28 Mn | ₣881,53 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₣27,04 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₣164,99 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₣203,87 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₣53,23 Mn | ₣18,94 Mn | ₣723.000 | ₣98,85 Mn | ₣109,82 Mn | ₣117,83 Mn | ₣122,66 Mn | ₣246,26 Mn | ₣153,28 Mn | ₣152,58 Mn | ₣133,37 Mn | ₣150,61 Mn | ₣140,88 Mn | ₣153,75 Mn | ₣180,58 Mn | ₣238,61 Mn | ₣130,31 Mn | ₣81,65 Mn | ₣94,61 Mn | ₣49,16 Mn |
| Net Borç† | ₣26,18 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₣334,06 Mn | ₣447,86 Mn | ₣623,98 Mn | ₣725,35 Mn | ₣496,69 Mn | ₣445,19 Mn | ₣524,66 Mn | ₣533,54 Mn | ₣469,77 Mn | ₣434,83 Mn | ₣420,05 Mn | ₣492,46 Mn | ₣481,30 Mn | ₣488,69 Mn | ₣520,93 Mn | ₣417,40 Mn | ₣481,67 Mn | ₣570,36 Mn | ₣593,52 Mn | ₣507,76 Mn |
| Brüt Kâr | ₣62,49 Mn | ₣57,34 Mn | ₣124,62 Mn | ₣125,21 Mn | -₣2,92 Mn | ₣43,77 Mn | ₣77,08 Mn | ₣73,06 Mn | ₣24,23 Mn | ₣24,67 Mn | -₣5,16 Mn | ₣28,04 Mn | -₣11,31 Mn | -₣5,44 Mn | -₣1,36 Mn | ₣42,31 Mn | ₣45,81 Mn | ₣72,79 Mn | ₣93,04 Mn | ₣91,45 Mn |
| FAVÖK | ₣50,27 Mn | ₣48,23 Mn | ₣102,00 Mn | ₣110,08 Mn | ₣1,57 Mn | ₣50,20 Mn | ₣83,14 Mn | ₣79,02 Mn | ₣30,36 Mn | ₣30,97 Mn | ₣7,90 Mn | ₣39,59 Mn | ₣19,68 Mn | ₣33,96 Mn | ₣46,34 Mn | ₣15,43 Mn | ₣62,21 Mn | ₣82,02 Mn | ₣98,24 Mn | ₣98,38 Mn |
| Net Kâr | ₣23,36 Mn | ₣4,65 Mn | ₣78,89 Mn | ₣100,95 Mn | -₣151,56 Mn | ₣46,90 Mn | ₣48,34 Mn | ₣42,29 Mn | ₣15,98 Mn | -₣7,91 Mn | -₣33,12 Mn | ₣10,50 Mn | -₣271,48 Mn | ₣8,06 Mn | -₣17,99 Mn | -₣20,01 Mn | ₣29,47 Mn | ₣30,60 Mn | ₣43,38 Mn | ₣49,46 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 3,90 | 0,78 | 13,15 | 16,83 | -25,26 | 7,82 | 8,06 | 7,05 | 2,66 | -1,32 | -5,52 | 1,75 | -45,25 | 1,35 | -3,00 | -3,35 | 4,85 | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₣15,20 Mn | ₣24,07 Mn | ₣76,09 Mn | ₣64,75 Mn | -₣7,13 Mn | ₣37,45 Mn | ₣39,14 Mn | ₣41,99 Mn | -₣125.000 | ₣1,16 Mn | ₣1,39 Mn | ₣649.000 | ₣13,21 Mn | ₣29,82 Mn | -₣38,21 Mn | -₣141,43 Mn | -₣84,15 Mn | ₣27,06 Mn | ₣14,59 Mn | ₣57,76 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₣21,25 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 14,4% | 5,7% | 0,1% | 14,8% | 19,6% | 16,7% | 17,5% | 30,8% | 22,0% | 22,7% | 21,4% | 21,9% | 20,7% | 15,8% | 18,2% | 21,6% | 13,1% | 8,7% | 9,9% | 5,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,91 | 1,35 | 1,04 | 1,09 | 0,89 | 0,63 | 0,75 | 0,67 | 0,67 | 0,65 | 0,67 | 0,72 | 0,71 | 0,50 | 0,53 | 0,38 | 0,48 | 0,61 | 0,62 | 0,58 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,64 | 2,20 | 3,06 | 3,56 | 2,44 | 2,18 | 2,57 | 2,62 | 2,30 | 2,13 | 2,06 | 2,42 | 2,36 | 2,40 | 2,56 | 2,05 | 2,36 | 2,80 | 2,91 | 2,49 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 18,7% | 12,8% | 20,0% | 17,3% | -0,6% | 9,8% | 14,7% | 13,7% | 5,2% | 5,7% | -1,2% | 5,7% | -2,4% | -1,1% | -0,3% | 10,1% | 9,5% | 12,8% | 15,7% | 18,0% |
| FAVÖK Marjı | 15,0% | 10,8% | 16,3% | 15,2% | 0,3% | 11,3% | 15,8% | 14,8% | 6,5% | 7,1% | 1,9% | 8,0% | 4,1% | 6,9% | 8,9% | 3,7% | 12,9% | 14,4% | 16,6% | 19,4% |
| Net Kâr Marjı | 7,0% | 1,0% | 12,6% | 13,9% | -30,5% | 10,5% | 9,2% | 7,9% | 3,4% | -1,8% | -7,9% | 2,1% | -56,4% | 1,6% | -3,5% | -4,8% | 6,1% | 5,4% | 7,3% | 9,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 4,5% | 5,4% | 12,2% | 8,9% | -1,4% | 8,4% | 7,5% | 7,9% | -0,0% | 0,3% | 0,3% | 0,1% | 2,7% | 6,1% | -7,3% | -33,9% | -17,5% | 4,7% | 2,5% | 11,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.