EZP1COMET Holding AG
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CHF · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $3,17 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₣508,00 Mn | ₣538,70 Mn | ₣482,99 Mn | ₣569,94 Mn | ₣491,89 Mn | ₣441,15 Mn | ₣400,79 Mn | ₣389,19 Mn | ₣397,09 Mn | ₣347,90 Mn | ₣256,88 Mn | ₣248,32 Mn | ₣227,83 Mn | ₣200,78 Mn | ₣208,42 Mn | ₣214,81 Mn | ₣229,60 Mn | ₣249,07 Mn | ₣273,79 Mn | ₣137,08 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₣96,59 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₣199,23 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₣308,77 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₣91,30 Mn | ₣97,61 Mn | ₣95,51 Mn | ₣97,87 Mn | ₣79,41 Mn | ₣81,82 Mn | ₣85,28 Mn | ₣81,97 Mn | ₣67,86 Mn | ₣70,43 Mn | ₣22,04 Mn | ₣20,57 Mn | ₣31,90 Mn | ₣42,62 Mn | ₣52,14 Mn | ₣61,03 Mn | ₣78,76 Mn | ₣79,63 Mn | ₣87,68 Mn | ₣30,00 Mn |
| Net Borç† | -₣5,29 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₣457,04 Mn | ₣445,36 Mn | ₣397,45 Mn | ₣586,39 Mn | ₣513,72 Mn | ₣395,82 Mn | ₣371,61 Mn | ₣436,36 Mn | ₣443,37 Mn | ₣332,44 Mn | ₣282,32 Mn | ₣287,89 Mn | ₣249,63 Mn | ₣214,40 Mn | ₣216,97 Mn | ₣217,40 Mn | ₣150,75 Mn | ₣222,56 Mn | ₣171,12 Mn | ₣96,21 Mn |
| Brüt Kâr | ₣173,68 Mn | ₣190,73 Mn | ₣162,93 Mn | ₣261,63 Mn | ₣222,80 Mn | ₣157,57 Mn | ₣142,84 Mn | ₣173,28 Mn | ₣180,88 Mn | ₣135,01 Mn | ₣107,70 Mn | ₣111,40 Mn | ₣97,64 Mn | ₣83,04 Mn | ₣80,40 Mn | ₣82,01 Mn | ₣50,09 Mn | ₣77,95 Mn | ₣59,79 Mn | ₣37,60 Mn |
| FAVÖK | ₣39,49 Mn | ₣51,26 Mn | ₣37,15 Mn | ₣113,55 Mn | ₣99,07 Mn | ₣49,50 Mn | ₣34,92 Mn | ₣45,36 Mn | ₣59,11 Mn | ₣41,96 Mn | ₣30,18 Mn | ₣35,12 Mn | ₣31,31 Mn | ₣21,22 Mn | ₣24,32 Mn | ₣24,39 Mn | ₣2,20 Mn | ₣20,11 Mn | ₣22,33 Mn | ₣5,89 Mn |
| Net Kâr | ₣12,21 Mn | ₣32,78 Mn | ₣15,39 Mn | ₣78,11 Mn | ₣67,44 Mn | ₣27,66 Mn | ₣12,03 Mn | ₣12,35 Mn | ₣35,34 Mn | ₣27,34 Mn | ₣17,11 Mn | ₣26,28 Mn | ₣16,09 Mn | ₣5,68 Mn | ₣10,05 Mn | ₣7,49 Mn | -₣12,73 Mn | ₣8,27 Mn | ₣5,40 Mn | ₣2,45 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,57 | 4,22 | 1,98 | 10,05 | 8,68 | 3,56 | 1,55 | 1,59 | 4,56 | 3,53 | 2,21 | 3,41 | 2,13 | 0,75 | 1,32 | 0,99 | -1,69 | 1,10 | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -₣65,30 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₣6,78 Mn | ₣40,07 Mn | -₣2,85 Mn | ₣42,55 Mn | ₣59,02 Mn | ₣42,64 Mn | ₣30,48 Mn | ₣233.000 | -₣446.000 | ₣15,55 Mn | ₣23,56 Mn | ₣19,94 Mn | ₣10,92 Mn | ₣15,34 Mn | ₣19,28 Mn | ₣12,19 Mn | ₣5,43 Mn | ₣15,92 Mn | -₣7,32 Mn | -₣580.000 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₣42,56 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 18,0% | 18,1% | 19,8% | 17,2% | 16,1% | 18,5% | 21,3% | 21,1% | 17,1% | 20,2% | 8,6% | 8,3% | 14,0% | 21,2% | 25,0% | 28,4% | 34,3% | 32,0% | 32,0% | 21,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,90 | 0,83 | 0,82 | 1,03 | 1,04 | 0,90 | 0,93 | 1,12 | 1,12 | 0,96 | 1,10 | 1,16 | 1,10 | 1,07 | 1,04 | 1,01 | 0,66 | 0,89 | 0,63 | 0,70 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,48 | 1,44 | 1,29 | 1,90 | 1,66 | 1,28 | 1,20 | 1,41 | 1,44 | 1,08 | 0,91 | 0,93 | 0,81 | 0,69 | 0,70 | 0,70 | 0,49 | 0,72 | 0,55 | 0,31 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 38,0% | 42,8% | 41,0% | 44,6% | 43,4% | 39,8% | 38,4% | 39,7% | 40,8% | 40,6% | 38,1% | 38,7% | 39,1% | 38,7% | 37,1% | 37,7% | 33,2% | 35,0% | 34,9% | 39,1% |
| FAVÖK Marjı | 8,6% | 11,5% | 9,3% | 19,4% | 19,3% | 12,5% | 9,4% | 10,4% | 13,3% | 12,6% | 10,7% | 12,2% | 12,5% | 9,9% | 11,2% | 11,2% | 1,5% | 9,0% | 13,1% | 6,1% |
| Net Kâr Marjı | 2,7% | 7,4% | 3,9% | 13,3% | 13,1% | 7,0% | 3,2% | 2,8% | 8,0% | 8,2% | 6,1% | 9,1% | 6,4% | 2,6% | 4,6% | 3,4% | -8,4% | 3,7% | 3,2% | 2,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 1,5% | 9,0% | -0,7% | 7,3% | 11,5% | 10,8% | 8,2% | 0,1% | -0,1% | 4,7% | 8,3% | 6,9% | 4,4% | 7,2% | 8,9% | 5,6% | 3,6% | 7,2% | -4,3% | -0,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.