IFCNINFICON Holding AG
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CHF · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $4,98 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₣455,80 Mn | ₣478,49 Mn | ₣437,23 Mn | ₣397,29 Mn | ₣332,71 Mn | ₣269,77 Mn | ₣266,33 Mn | ₣267,34 Mn | ₣261,73 Mn | ₣216,92 Mn | ₣204,66 Mn | ₣215,13 Mn | ₣190,01 Mn | ₣197,31 Mn | ₣203,95 Mn | ₣201,65 Mn | ₣176,24 Mn | ₣192,96 Mn | ₣205,64 Mn | ₣237,34 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₣104,46 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₣117,97 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₣337,83 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₣40,09 Mn | ₣40,13 Mn | ₣47,20 Mn | ₣39,14 Mn | ₣9,02 Mn | ₣16,03 Mn | ₣5,98 Mn | ₣0,00 | ₣0,00 | ₣0,00 | ₣0,00 | ₣0,00 | ₣0,00 | ₣2,13 Mn | ₣16,33 Mn | ₣3,22 Mn | ₣2,49 Mn | ₣5,05 Mn | ₣4,83 Mn | ₣3,48 Mn |
| Net Borç† | -₣64,37 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₣559,51 Mn | ₣590,89 Mn | ₣605,43 Mn | ₣555,18 Mn | ₣471,56 Mn | ₣373,38 Mn | ₣379,29 Mn | ₣401,69 Mn | ₣367,70 Mn | ₣305,09 Mn | ₣268,34 Mn | ₣279,63 Mn | ₣271,61 Mn | ₣278,84 Mn | ₣276,69 Mn | ₣276,61 Mn | ₣197,25 Mn | ₣277,70 Mn | ₣283,86 Mn | ₣265,27 Mn |
| Brüt Kâr | ₣251,19 Mn | ₣278,53 Mn | ₣278,24 Mn | ₣254,69 Mn | ₣225,82 Mn | ₣176,47 Mn | ₣187,03 Mn | ₣200,50 Mn | ₣185,54 Mn | ₣153,84 Mn | ₣130,80 Mn | ₣142,39 Mn | ₣136,60 Mn | ₣137,91 Mn | ₣132,31 Mn | ₣130,37 Mn | ₣82,27 Mn | ₣125,25 Mn | ₣132,12 Mn | ₣122,75 Mn |
| FAVÖK | ₣110,43 Mn | ₣136,82 Mn | ₣136,68 Mn | ₣120,47 Mn | ₣103,18 Mn | ₣69,92 Mn | ₣75,01 Mn | ₣89,72 Mn | ₣81,79 Mn | ₣58,25 Mn | ₣45,54 Mn | ₣52,21 Mn | ₣49,38 Mn | ₣53,35 Mn | ₣53,11 Mn | ₣47,90 Mn | ₣13,73 Mn | ₣43,56 Mn | ₣46,85 Mn | ₣40,32 Mn |
| Net Kâr | ₣71,27 Mn | ₣99,30 Mn | ₣94,97 Mn | ₣84,55 Mn | ₣73,43 Mn | ₣46,27 Mn | ₣52,46 Mn | ₣62,80 Mn | ₣58,55 Mn | ₣39,72 Mn | ₣28,94 Mn | ₣34,14 Mn | ₣32,73 Mn | ₣37,46 Mn | ₣35,71 Mn | ₣28,21 Mn | ₣2,46 Mn | ₣26,32 Mn | ₣29,72 Mn | ₣27,63 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 2,92 | 4,06 | 3,89 | 3,46 | 3,00 | 1,89 | 2,15 | 2,58 | 2,42 | 1,67 | 1,22 | 1,46 | 1,41 | 1,68 | 1,62 | 1,30 | 0,12 | 1,22 | 1,28 | 1,17 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -₣45,99 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₣57,11 Mn | ₣78,28 Mn | ₣86,68 Mn | ₣12,86 Mn | ₣57,27 Mn | ₣34,68 Mn | ₣34,62 Mn | ₣31,36 Mn | ₣46,35 Mn | ₣47,49 Mn | ₣14,61 Mn | ₣38,02 Mn | ₣15,64 Mn | ₣39,54 Mn | ₣34,55 Mn | ₣48,71 Mn | ₣3,14 Mn | ₣27,32 Mn | ₣29,34 Mn | ₣17,59 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₣18,13 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 8,8% | 8,4% | 10,8% | 9,9% | 2,7% | 5,9% | 2,2% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 1,1% | 8,0% | 1,6% | 1,4% | 2,6% | 2,4% | 1,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,23 | 1,23 | 1,38 | 1,40 | 1,42 | 1,38 | 1,42 | 1,50 | 1,40 | 1,41 | 1,31 | 1,30 | 1,43 | 1,41 | 1,36 | 1,37 | 1,12 | 1,44 | 1,38 | 1,12 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,66 | 1,75 | 1,79 | 1,64 | 1,40 | 1,11 | 1,12 | 1,19 | 1,09 | 0,90 | 0,79 | 0,83 | 0,80 | 0,83 | 0,82 | 0,82 | 0,58 | 0,82 | 0,84 | 0,79 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 44,9% | 47,1% | 46,0% | 45,9% | 47,9% | 47,3% | 49,3% | 49,9% | 50,5% | 50,4% | 48,7% | 50,9% | 50,3% | 49,5% | 47,8% | 47,1% | 41,7% | 45,1% | 46,5% | 46,3% |
| FAVÖK Marjı | 19,7% | 23,2% | 22,6% | 21,7% | 21,9% | 18,7% | 19,8% | 22,3% | 22,2% | 19,1% | 17,0% | 18,7% | 18,2% | 19,1% | 19,2% | 17,3% | 7,0% | 15,7% | 16,5% | 15,2% |
| Net Kâr Marjı | 12,7% | 16,8% | 15,7% | 15,2% | 15,6% | 12,4% | 13,8% | 15,6% | 15,9% | 13,0% | 10,8% | 12,2% | 12,1% | 13,4% | 12,9% | 10,2% | 1,2% | 9,5% | 10,5% | 10,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 10,2% | 13,2% | 14,3% | 2,3% | 12,1% | 9,3% | 9,1% | 7,8% | 12,6% | 15,6% | 5,4% | 13,6% | 5,8% | 14,2% | 12,5% | 17,6% | 1,6% | 9,8% | 10,3% | 6,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.