J4FJungfraubahn Holding AG
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CHF · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,56 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₣996,39 Mn | ₣945,68 Mn | ₣891,88 Mn | ₣843,01 Mn | ₣818,81 Mn | ₣818,68 Mn | ₣768,84 Mn | ₣714,32 Mn | ₣656,76 Mn | ₣625,30 Mn | ₣598,13 Mn | ₣569,46 Mn | ₣552,06 Mn | ₣530,25 Mn | ₣506,96 Mn | ₣487,18 Mn | ₣474,52 Mn | ₣468,31 Mn | ₣482,92 Mn | ₣468,43 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₣94,07 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₣214,27 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₣782,12 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₣120,68 Mn | ₣121,65 Mn | ₣0,00 | ₣6,10 Mn | ₣45,00 Mn | ₣45,00 Mn | ₣0,00 | ₣0,00 | ₣0,00 | ₣33,74 Mn | ₣28,97 Mn | ₣23,76 Mn | ₣21,26 Mn | ₣24,29 Mn | ₣27,53 Mn | ₣30,77 Mn | ₣40,21 Mn | ₣49,45 Mn | ₣51,91 Mn | ₣57,77 Mn |
| Net Borç† | -₣55,39 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₣259,36 Mn | ₣249,61 Mn | ₣235,38 Mn | ₣169,03 Mn | ₣97,04 Mn | ₣94,90 Mn | ₣186,32 Mn | ₣166,98 Mn | ₣151,84 Mn | ₣125,98 Mn | ₣133,97 Mn | ₣121,50 Mn | ₣121,55 Mn | ₣115,13 Mn | ₣110,23 Mn | ₣104,20 Mn | ₣102,17 Mn | ₣103,35 Mn | ₣101,00 Mn | ₣93,68 Mn |
| Brüt Kâr | ₣116,41 Mn | ₣112,37 Mn | ₣112,33 Mn | ₣54,31 Mn | -₣2,83 Mn | ₣1,53 Mn | ₣82,48 Mn | ₣66,56 Mn | ₣56,38 Mn | ₣33,20 Mn | ₣43,17 Mn | ₣35,85 Mn | ₣36,14 Mn | ₣32,89 Mn | ₣33,29 Mn | ₣31,98 Mn | ₣29,82 Mn | ₣30,43 Mn | ₣32,41 Mn | ₣27,50 Mn |
| FAVÖK | ₣93,77 Mn | ₣90,14 Mn | ₣97,74 Mn | ₣49,81 Mn | -₣3,66 Mn | -₣5,91 Mn | ₣75,06 Mn | ₣57,96 Mn | ₣53,41 Mn | ₣38,23 Mn | ₣44,20 Mn | ₣33,29 Mn | ₣24,74 Mn | ₣18,94 Mn | ₣21,15 Mn | ₣18,83 Mn | ₣20,22 Mn | ₣19,95 Mn | ₣17,32 Mn | ₣12,63 Mn |
| Net Kâr | ₣78,16 Mn | ₣75,69 Mn | ₣79,15 Mn | ₣43,57 Mn | -₣462.000 | -₣9,23 Mn | ₣52,98 Mn | ₣47,91 Mn | ₣41,29 Mn | ₣30,90 Mn | ₣36,21 Mn | ₣30,35 Mn | ₣30,16 Mn | ₣26,00 Mn | ₣25,43 Mn | ₣22,65 Mn | ₣22,14 Mn | ₣20,98 Mn | ₣21,51 Mn | ₣19,12 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 13,60 | 13,38 | 13,61 | 7,49 | -0,08 | -1,58 | 9,11 | 8,22 | 7,09 | 5,31 | 6,23 | 5,22 | 5,19 | — | — | — | — | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₣76,47 Mn | ₣69,69 Mn | ₣59,50 Mn | ₣58,36 Mn | -₣23,86 Mn | -₣86,32 Mn | -₣17,74 Mn | ₣16,89 Mn | ₣32,40 Mn | ₣23,91 Mn | ₣8,07 Mn | -₣285.000 | ₣35,67 Mn | ₣19,43 Mn | ₣10,93 Mn | ₣22,64 Mn | ₣25,23 Mn | ₣30,24 Mn | ₣13,46 Mn | ₣19,08 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₣34,44 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 12,1% | 12,9% | 0,0% | 0,7% | 5,5% | 5,5% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 5,4% | 4,8% | 4,2% | 3,9% | 4,6% | 5,4% | 6,3% | 8,5% | 10,6% | 10,7% | 12,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,26 | 0,26 | 0,26 | 0,20 | 0,12 | 0,12 | 0,24 | 0,23 | 0,23 | 0,20 | 0,22 | 0,21 | 0,22 | 0,22 | 0,22 | 0,21 | 0,22 | 0,22 | 0,21 | 0,20 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,33 | 0,32 | 0,30 | 0,22 | 0,12 | 0,12 | 0,24 | 0,21 | 0,19 | 0,16 | 0,17 | 0,16 | 0,16 | 0,15 | 0,14 | 0,13 | 0,13 | 0,13 | 0,13 | 0,12 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 44,9% | 45,0% | 47,7% | 32,1% | -2,9% | 1,6% | 44,3% | 39,9% | 37,1% | 26,4% | 32,2% | 29,5% | 29,7% | 28,6% | 30,2% | 30,7% | 29,2% | 29,4% | 32,1% | 29,4% |
| FAVÖK Marjı | 36,2% | 36,1% | 41,5% | 29,5% | -3,8% | -6,2% | 40,3% | 34,7% | 35,2% | 30,3% | 33,0% | 27,4% | 20,4% | 16,5% | 19,2% | 18,1% | 19,8% | 19,3% | 17,2% | 13,5% |
| Net Kâr Marjı | 30,1% | 30,3% | 33,6% | 25,8% | -0,5% | -9,7% | 28,4% | 28,7% | 27,2% | 24,5% | 27,0% | 25,0% | 24,8% | 22,6% | 23,1% | 21,7% | 21,7% | 20,3% | 21,3% | 20,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 29,5% | 27,9% | 25,3% | 34,5% | -24,6% | -91,0% | -9,5% | 10,1% | 21,3% | 19,0% | 6,0% | -0,2% | 29,3% | 16,9% | 9,9% | 21,7% | 24,7% | 29,3% | 13,3% | 20,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.