MMTXMindMaze Therapeutics Holding SA
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CHF · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $32,48 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₣51,53 Mn | ₣93.000 | ₣76,39 Mn | ₣188,80 Mn | ₣251,62 Mn | ₣78,05 Mn | ₣19,86 Mn | ₣35,58 Mn | ₣30,97 Mn | ₣31,42 Mn | ₣13.000 | ₣41,62 Mn | ₣46,77 Mn | ₣39,17 Mn | ₣3,28 Mn | ₣58,30 Mn | ₣65,22 Mn | ₣76,66 Mn | ₣79,13 Mn | ₣76,76 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₣9,47 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₣13,19 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₣38,34 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₣1,81 Mn | ₣0,00 | ₣4,31 Mn | ₣4,34 Mn | ₣4,26 Mn | ₣0,00 | ₣1,74 Mn | ₣1,05 Mn | ₣1,01 Mn | ₣878.000 | ₣0,00 | ₣3,90 Mn | ₣8,45 Mn | ₣7,59 Mn | ₣676.982 | ₣393.528 | ₣331.248 | ₣515.947 | ₣3,77 Mn | ₣392.618 |
| Net Borç† | -₣7,67 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₣642.000 | ₣0,00 | ₣6,03 Mn | ₣6,08 Mn | ₣3,32 Mn | ₣0,00 | ₣0,00 | ₣565.000 | ₣0,00 | ₣15.000 | ₣0,00 | ₣0,00 | ₣20,80 Mn | ₣34,87 Mn | ₣0,00 | ₣386.382 | ₣13,74 Mn | ₣14,55 Mn | ₣14,83 Mn | ₣2,48 Mn |
| Brüt Kâr | -₣1,05 Mn | ₣0,00 | -₣10,86 Mn | -₣12,03 Mn | -₣8,59 Mn | ₣0,00 | -₣1.000 | ₣147.000 | -₣3.000 | -₣930.000 | -₣74.000 | -₣7,31 Mn | -₣8,24 Mn | ₣2,62 Mn | -₣1,96 Mn | -₣6,83 Mn | ₣7,02 Mn | ₣10,90 Mn | ₣11,45 Mn | ₣2,05 Mn |
| FAVÖK | -₣8,88 Mn | -₣2.000 | -₣16,59 Mn | -₣32,69 Mn | -₣33,17 Mn | -₣19,30 Mn | -₣946.000 | -₣485.000 | -₣1,24 Mn | -₣1,11 Mn | -₣81.000 | -₣2,66 Mn | -₣9,54 Mn | ₣813.430 | -₣10,03 Mn | -₣15,13 Mn | -₣6,66 Mn | -₣5,52 Mn | ₣1,65 Mn | -₣5,71 Mn |
| Net Kâr | -₣9,91 Mn | -₣1.000 | -₣98,18 Mn | -₣50,79 Mn | -₣34,70 Mn | -₣7,83 Mn | -₣7,46 Mn | -₣436.000 | -₣2,89 Mn | -₣16,83 Mn | -₣81.000 | -₣12,40 Mn | -₣12,29 Mn | -₣1,30 Mn | -₣59,17 Mn | -₣19,40 Mn | -₣12,21 Mn | -₣9,40 Mn | -₣1,61 Mn | -₣7,22 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,48 | -0,00 | -8,35 | -4,80 | -3,86 | -1,30 | -1,42 | -0,08 | -0,40 | -5,20 | -0,06 | -10,20 | -28,55 | -7,71 | -345,60 | -115,36 | -73,21 | -56,34 | -9,62 | -43,30 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -₣5,29 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₣13,13 Mn | -₣3.000 | -₣17,96 Mn | -₣24,14 Mn | -₣35,71 Mn | -₣18,23 Mn | -₣748.000 | -₣618.000 | -₣1,17 Mn | -₣2,90 Mn | -₣6,58 Mn | -₣8,89 Mn | -₣8,85 Mn | ₣1,93 Mn | -₣10,33 Mn | -₣16,99 Mn | -₣9,18 Mn | -₣10,47 Mn | -₣3,68 Mn | ₣1,81 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₣6,24 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 3,5% | 0,0% | 5,6% | 2,3% | 1,7% | 0,0% | 8,8% | 3,0% | 3,3% | 2,8% | 0,0% | 9,4% | 18,1% | 19,4% | 20,7% | 0,7% | 0,5% | 0,7% | 4,8% | 0,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,01 | 0,00 | 0,08 | 0,03 | 0,01 | 0,00 | 0,00 | 0,02 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,44 | 0,89 | 0,00 | 0,01 | 0,21 | 0,19 | 0,19 | 0,03 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,02 | 0,00 | 0,16 | 0,16 | 0,09 | 0,00 | 0,00 | 0,01 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,54 | 0,91 | 0,00 | 0,01 | 0,36 | 0,38 | 0,39 | 0,06 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -163,1% | — | -180,0% | -197,8% | -258,5% | — | — | 26,0% | — | -6.200,0% | — | — | -39,6% | 7,5% | — | -1.766,5% | 51,1% | 74,9% | 77,2% | 82,7% |
| FAVÖK Marjı | -1.382,7% | — | -274,9% | -537,5% | -998,9% | — | — | -85,8% | — | -7.433,3% | — | — | -45,8% | 2,3% | — | -3.915,4% | -48,5% | -38,0% | 11,1% | -230,4% |
| Net Kâr Marjı | -1.543,0% | — | -1.627,4% | -835,2% | -1.045,0% | — | — | -77,2% | — | -112.226,7% | — | — | -59,1% | -3,7% | — | -5.020,2% | -88,9% | -64,6% | -10,8% | -291,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -2.045,8% | — | -297,8% | -397,0% | -1.075,3% | — | — | -109,4% | — | -19.326,7% | — | — | -42,5% | 5,5% | — | -4.397,3% | -66,8% | -72,0% | -24,8% | 73,0% |
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.