P2HPartners Group Holding AG
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CHF · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $19,31 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₣6,39 Mr | ₣5,68 Mr | ₣4,80 Mr | ₣4,58 Mr | ₣4,83 Mr | ₣4,03 Mr | ₣3,95 Mr | ₣2,95 Mr | ₣2,93 Mr | ₣1,93 Mr | ₣1,50 Mr | ₣1,25 Mr | ₣1,07 Mr | ₣865,55 Mn | ₣725,20 Mn | ₣738,17 Mn | ₣639,68 Mn | ₣521,26 Mn | ₣482,10 Mn | ₣385,83 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₣328,80 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₣4,20 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₣2,19 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₣2,49 Mr | ₣2,14 Mr | ₣1,48 Mr | ₣1,15 Mr | ₣859,90 Mn | ₣865,80 Mn | ₣866,20 Mn | ₣299,40 Mn | ₣299,18 Mn | ₣0,00 | ₣95,00 Mn | ₣0,00 | ₣60,00 Mn | ₣0,00 | ₣0,00 | ₣0,00 | ₣0,00 | ₣0,00 | ₣0,00 | ₣22.000 |
| Net Borç† | ₣2,16 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₣2,80 Mr | ₣2,38 Mr | ₣2,17 Mr | ₣2,10 Mr | ₣2,93 Mr | ₣1,60 Mr | ₣1,80 Mr | ₣1,50 Mr | ₣1,39 Mr | ₣1,09 Mr | ₣729,30 Mn | ₣672,67 Mn | ₣582,99 Mn | ₣548,32 Mn | ₣433,03 Mn | ₣471,17 Mn | ₣418,45 Mn | ₣323,23 Mn | ₣423,45 Mn | ₣274,22 Mn |
| Brüt Kâr | ₣2,49 Mr | ₣2,09 Mr | ₣1,90 Mr | ₣1,83 Mr | ₣2,59 Mr | ₣1,37 Mr | ₣1,58 Mr | ₣1,31 Mr | ₣1,23 Mr | ₣635,26 Mn | ₣405,74 Mn | ₣365,49 Mn | ₣312,87 Mn | ₣293,51 Mn | ₣252,02 Mn | — | — | — | — | ₣190,01 Mn |
| FAVÖK | ₣1,69 Mr | ₣1,47 Mr | ₣1,30 Mr | ₣1,19 Mr | ₣1,81 Mr | ₣975,50 Mn | ₣1,10 Mr | ₣920,10 Mn | ₣868,37 Mn | ₣639,03 Mn | ₣406,47 Mn | ₣437,71 Mn | ₣359,87 Mn | ₣296,86 Mn | ₣239,03 Mn | ₣288,62 Mn | ₣223,18 Mn | ₣175,75 Mn | ₣266,76 Mn | ₣166,96 Mn |
| Net Kâr | ₣1,26 Mr | ₣1,13 Mr | ₣1,00 Mr | ₣1,00 Mr | ₣1,46 Mr | ₣804,80 Mn | ₣899,90 Mn | ₣769,30 Mn | ₣752,33 Mn | ₣558,14 Mn | ₣395,93 Mn | ₣375,22 Mn | ₣317,00 Mn | ₣257,00 Mn | ₣202,09 Mn | ₣296,29 Mn | ₣204,84 Mn | ₣170,75 Mn | ₣255,04 Mn | ₣154,16 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 48,45 | 43,08 | 38,55 | 39,09 | 55,12 | 30,36 | 33,66 | 28,65 | 28,09 | 20,92 | 14,81 | 14,24 | 12,01 | 9,91 | 7,75 | 11,21 | 7,75 | 6,45 | 9,42 | 5,62 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₣1,46 Mr | ₣797,50 Mn | ₣537,10 Mn | ₣997,00 Mn | ₣661,60 Mn | ₣1,13 Mr | ₣847,00 Mn | ₣237,30 Mn | ₣769,65 Mn | ₣407,18 Mn | ₣273,86 Mn | ₣453,49 Mn | -₣30,18 Mn | ₣295,60 Mn | ₣123,50 Mn | ₣276,61 Mn | ₣123,05 Mn | ₣299,99 Mn | ₣230,56 Mn | ₣137,56 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₣20,80 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 38,9% | 37,7% | 30,7% | 25,1% | 17,8% | 21,5% | 21,9% | 10,2% | 10,2% | 0,0% | 6,3% | 0,0% | 5,6% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,44 | 0,42 | 0,45 | 0,46 | 0,61 | 0,40 | 0,46 | 0,51 | 0,48 | 0,57 | 0,49 | 0,54 | 0,55 | 0,63 | 0,60 | 0,64 | 0,65 | 0,62 | 0,88 | 0,71 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,28 | 1,09 | 0,99 | 0,96 | 1,34 | 0,73 | 0,82 | 0,68 | 0,64 | 0,50 | 0,33 | 0,31 | 0,27 | 0,25 | 0,20 | 0,22 | 0,19 | 0,15 | 0,19 | 0,13 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 88,9% | 87,8% | 87,7% | 87,3% | 88,5% | 85,7% | 87,6% | 87,4% | 88,3% | 58,3% | 55,6% | 54,3% | 53,7% | 53,5% | 58,2% | — | — | — | — | 69,3% |
| FAVÖK Marjı | 60,1% | 61,8% | 59,9% | 56,5% | 61,9% | 60,8% | 61,1% | 61,5% | 62,3% | 58,6% | 55,7% | 65,1% | 61,7% | 54,1% | 55,2% | 61,3% | 53,3% | 54,4% | 63,0% | 60,9% |
| Net Kâr Marjı | 45,0% | 47,5% | 46,2% | 47,9% | 50,0% | 50,2% | 50,0% | 51,4% | 54,0% | 51,2% | 54,3% | 55,8% | 54,4% | 46,9% | 46,7% | 62,9% | 49,0% | 52,8% | 60,2% | 56,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 52,1% | 33,6% | 24,7% | 47,5% | 22,6% | 70,4% | 47,1% | 15,9% | 55,2% | 37,3% | 37,6% | 67,4% | -5,2% | 53,9% | 28,5% | 58,7% | 29,4% | 92,8% | 54,4% | 50,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.