PEDUPerrot Duval Holding SA
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CHF · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $15,78 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₣10,66 Mn | ₣14,38 Mn | ₣18,21 Mn | ₣21,64 Mn | ₣24,05 Mn | ₣23,11 Mn | ₣28,57 Mn | ₣40,38 Mn | ₣39,64 Mn | ₣33,46 Mn | ₣32,95 Mn | ₣30,35 Mn | ₣32,50 Mn | ₣34,38 Mn | ₣34,46 Mn | ₣37,86 Mn | ₣37,95 Mn | ₣44,28 Mn | ₣51,20 Mn | ₣53,16 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₣828.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₣4,31 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₣6,35 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₣0,00 | ₣0,00 | ₣426.000 | ₣823.000 | ₣1,09 Mn | ₣815.000 | ₣3,01 Mn | ₣6,91 Mn | ₣22,30 Mn | ₣17,84 Mn | ₣19,74 Mn | ₣18,88 Mn | ₣17,41 Mn | ₣19,01 Mn | ₣20,84 Mn | ₣24,34 Mn | ₣26,27 Mn | ₣26,26 Mn | ₣19,76 Mn | ₣21,30 Mn |
| Net Borç† | -₣828.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₣15,35 Mn | ₣13,89 Mn | ₣18,23 Mn | ₣16,65 Mn | ₣14,53 Mn | ₣7,04 Mn | ₣32,42 Mn | ₣48,27 Mn | ₣49,49 Mn | ₣46,45 Mn | ₣43,71 Mn | ₣44,09 Mn | ₣51,59 Mn | ₣50,26 Mn | ₣51,02 Mn | ₣55,41 Mn | ₣44,64 Mn | ₣60,73 Mn | ₣84,42 Mn | ₣78,72 Mn |
| Brüt Kâr | ₣1,29 Mn | -₣250.000 | ₣1,93 Mn | ₣1,08 Mn | ₣450.000 | -₣137.000 | ₣1,47 Mn | ₣6,03 Mn | ₣6,15 Mn | ₣10,78 Mn | ₣10,49 Mn | ₣9,59 Mn | ₣8,86 Mn | ₣9,35 Mn | ₣9,77 Mn | ₣11,96 Mn | ₣8,72 Mn | ₣6,67 Mn | ₣16,84 Mn | ₣15,34 Mn |
| FAVÖK | ₣448.000 | -₣1,09 Mn | ₣794.000 | ₣688.000 | -₣883.000 | -₣1,33 Mn | -₣481.000 | ₣3,45 Mn | ₣3,09 Mn | ₣2,52 Mn | ₣3,28 Mn | ₣2,32 Mn | ₣3,62 Mn | ₣3,78 Mn | ₣4,31 Mn | ₣6,08 Mn | ₣3,47 Mn | -₣3,32 Mn | ₣6,19 Mn | ₣5,87 Mn |
| Net Kâr | -₣3,95 Mn | -₣1,94 Mn | -₣286.000 | -₣1,79 Mn | -₣2,83 Mn | -₣1,90 Mn | ₣2,37 Mn | ₣954.000 | ₣700.000 | ₣1,51 Mn | ₣959.000 | ₣79.000 | ₣696.000 | ₣899.000 | ₣752.000 | ₣1,29 Mn | -₣546.000 | -₣8,47 Mn | ₣1,89 Mn | ₣3,61 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -29,36 | -14,41 | -2,13 | -13,28 | -21,33 | -14,27 | 17,82 | 7,18 | 5,27 | 11,37 | 7,22 | 0,74 | — | — | — | — | — | -78,13 | 22,56 | 32,78 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₣46.000 | -₣907.000 | -₣220.000 | -₣2,84 Mn | -₣329.000 | -₣2,19 Mn | ₣290.000 | ₣1,78 Mn | ₣979.000 | ₣2,79 Mn | ₣392.000 | ₣23.000 | ₣1,40 Mn | ₣2,38 Mn | ₣1,44 Mn | ₣1,69 Mn | -₣4,21 Mn | -₣352.000 | ₣2,79 Mn | ₣1,71 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₣810.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,0% | 2,3% | 3,8% | 4,5% | 3,5% | 10,5% | 17,1% | 56,2% | 53,3% | 59,9% | 62,2% | 53,6% | 55,3% | 60,5% | 64,3% | 69,2% | 59,3% | 38,6% | 40,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,44 | 0,97 | 1,00 | 0,77 | 0,60 | 0,30 | 1,13 | 1,20 | 1,25 | 1,39 | 1,33 | 1,45 | 1,59 | 1,46 | 1,48 | 1,46 | 1,18 | 1,37 | 1,65 | 1,48 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,42 | 2,19 | 2,87 | 2,62 | 2,29 | 1,11 | 5,10 | 7,60 | 7,79 | 7,31 | 6,88 | 6,94 | 8,12 | 7,91 | 8,03 | 8,72 | 7,03 | 9,56 | 13,29 | 12,39 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 8,4% | -1,8% | 10,6% | 6,5% | 3,1% | -1,9% | 4,5% | 12,5% | 12,4% | 23,2% | 24,0% | 21,8% | 17,2% | 18,6% | 19,1% | 21,6% | 19,5% | 11,0% | 20,0% | 19,5% |
| FAVÖK Marjı | 2,9% | -7,8% | 4,4% | 4,1% | -6,1% | -18,9% | -1,5% | 7,2% | 6,2% | 5,4% | 7,5% | 5,3% | 7,0% | 7,5% | 8,5% | 11,0% | 7,8% | -5,5% | 7,3% | 7,5% |
| Net Kâr Marjı | -25,7% | -14,0% | -1,6% | -10,7% | -19,5% | -27,0% | 7,3% | 2,0% | 1,4% | 3,3% | 2,2% | 0,2% | 1,3% | 1,8% | 1,5% | 2,3% | -1,2% | -14,0% | 2,2% | 4,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 0,3% | -6,5% | -1,2% | -17,1% | -2,3% | -31,1% | 0,9% | 3,7% | 2,0% | 6,0% | 0,9% | 0,1% | 2,7% | 4,7% | 2,8% | 3,0% | -9,4% | -0,6% | 3,3% | 2,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.