REHNRomande Energie Holding SA
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CHF · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,70 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₣2,83 Mr | ₣2,83 Mr | ₣2,66 Mr | ₣2,48 Mr | ₣2,29 Mr | ₣2,27 Mr | ₣2,22 Mr | ₣2,22 Mr | ₣2,20 Mr | ₣2,18 Mr | ₣2,14 Mr | ₣2,21 Mr | ₣2,42 Mr | ₣2,44 Mr | ₣2,76 Mr | ₣3,07 Mr | ₣2,96 Mr | ₣2,16 Mr | ₣2,23 Mr | ₣1,87 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₣125,67 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₣659,20 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₣2,17 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₣338,86 Mn | ₣344,75 Mn | ₣194,76 Mn | ₣210,47 Mn | ₣99,94 Mn | ₣85,79 Mn | ₣111,28 Mn | ₣113,17 Mn | ₣108,12 Mn | ₣104,77 Mn | ₣116,03 Mn | ₣116,29 Mn | ₣115,56 Mn | ₣115,82 Mn | ₣116,08 Mn | ₣141,29 Mn | ₣41,94 Mn | ₣39,46 Mn | ₣80,44 Mn | ₣133,90 Mn |
| Net Borç† | ₣197,40 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₣795,81 Mn | ₣834,50 Mn | ₣918,18 Mn | ₣738,02 Mn | ₣612,07 Mn | ₣562,02 Mn | ₣524,16 Mn | ₣597,31 Mn | ₣574,07 Mn | ₣579,00 Mn | ₣568,03 Mn | ₣562,74 Mn | ₣555,17 Mn | ₣560,73 Mn | ₣566,02 Mn | ₣560,22 Mn | ₣563,69 Mn | ₣555,33 Mn | ₣488,35 Mn | ₣466,07 Mn |
| Brüt Kâr | ₣121,30 Mn | ₣98,16 Mn | ₣176,23 Mn | ₣113,43 Mn | ₣116,18 Mn | ₣118,69 Mn | ₣131,97 Mn | ₣121,63 Mn | ₣119,45 Mn | ₣125,49 Mn | ₣124,73 Mn | ₣123,79 Mn | ₣92,49 Mn | ₣98,16 Mn | ₣93,79 Mn | ₣91,52 Mn | ₣76,55 Mn | ₣112,18 Mn | ₣112,69 Mn | ₣134,43 Mn |
| FAVÖK | ₣151,80 Mn | ₣121,12 Mn | ₣191,87 Mn | ₣122,41 Mn | ₣132,43 Mn | ₣130,57 Mn | ₣130,35 Mn | ₣131,35 Mn | ₣130,66 Mn | ₣125,84 Mn | ₣128,54 Mn | ₣129,69 Mn | ₣102,13 Mn | ₣98,84 Mn | ₣92,72 Mn | ₣86,72 Mn | ₣79,27 Mn | ₣110,89 Mn | ₣114,58 Mn | ₣138,38 Mn |
| Net Kâr | ₣79,45 Mn | ₣24,25 Mn | ₣147,87 Mn | ₣36,82 Mn | ₣32,82 Mn | ₣81,15 Mn | ₣32,75 Mn | ₣49,70 Mn | ₣110,55 Mn | ₣108,60 Mn | -₣5,72 Mn | -₣152,67 Mn | ₣64,30 Mn | -₣282,58 Mn | -₣225,91 Mn | ₣88,36 Mn | ₣715,41 Mn | ₣122,05 Mn | ₣171,56 Mn | ₣96,09 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 3,10 | 0,95 | 5,76 | 1,44 | 1,28 | 3,08 | 1,27 | 1,93 | 4,29 | 4,20 | -0,24 | -5,96 | 2,48 | -10,28 | -8,24 | 3,20 | 26,00 | 4,43 | 6,23 | 3,49 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₣2,52 Mn | -₣6,16 Mn | -₣49,86 Mn | -₣1,56 Mn | ₣36,10 Mn | ₣17,71 Mn | ₣30,19 Mn | ₣15,09 Mn | -₣9,57 Mn | ₣29,67 Mn | ₣26,44 Mn | ₣68,64 Mn | ₣83,54 Mn | ₣89,57 Mn | ₣55,69 Mn | ₣61,66 Mn | ₣105,18 Mn | ₣12,08 Mn | ₣19,09 Mn | ₣45,49 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₣167,49 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 12,0% | 12,2% | 7,3% | 8,5% | 4,4% | 3,8% | 5,0% | 5,1% | 4,9% | 4,8% | 5,4% | 5,3% | 4,8% | 4,8% | 4,2% | 4,6% | 1,4% | 1,8% | 3,6% | 7,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,28 | 0,29 | 0,34 | 0,30 | 0,27 | 0,25 | 0,24 | 0,27 | 0,26 | 0,27 | 0,27 | 0,25 | 0,23 | 0,23 | 0,20 | 0,18 | 0,19 | 0,26 | 0,22 | 0,25 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,37 | 0,38 | 0,42 | 0,34 | 0,28 | 0,26 | 0,24 | 0,27 | 0,26 | 0,27 | 0,26 | 0,26 | 0,26 | 0,26 | 0,26 | 0,26 | 0,26 | 0,26 | 0,22 | 0,21 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 15,2% | 11,8% | 19,2% | 15,4% | 19,0% | 21,1% | 25,2% | 20,4% | 20,8% | 21,7% | 22,0% | 22,0% | 16,7% | 17,5% | 16,6% | 16,3% | 13,6% | 20,2% | 23,1% | 28,8% |
| FAVÖK Marjı | 19,1% | 14,5% | 20,9% | 16,6% | 21,6% | 23,2% | 24,9% | 22,0% | 22,8% | 21,7% | 22,6% | 23,0% | 18,4% | 17,6% | 16,4% | 15,5% | 14,1% | 20,0% | 23,5% | 29,7% |
| Net Kâr Marjı | 10,0% | 2,9% | 16,1% | 5,0% | 5,4% | 14,4% | 6,2% | 8,3% | 19,3% | 18,8% | -1,0% | -27,1% | 11,6% | -50,4% | -39,9% | 15,8% | 126,9% | 22,0% | 35,1% | 20,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 0,3% | -0,7% | -5,4% | -0,2% | 5,9% | 3,2% | 5,8% | 2,5% | -1,7% | 5,1% | 4,7% | 12,2% | 15,0% | 16,0% | 9,8% | 11,0% | 18,7% | 2,2% | 3,9% | 9,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.