SU1NSwiss Prime Site AG
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CHF · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $12,27 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₣14,74 Mr | ₣13,89 Mr | ₣13,78 Mr | ₣13,77 Mr | ₣13,50 Mr | ₣12,73 Mr | ₣12,30 Mr | ₣11,71 Mr | ₣11,10 Mr | ₣10,56 Mr | ₣10,69 Mr | ₣10,60 Mr | ₣10,51 Mr | ₣9,24 Mr | ₣8,61 Mr | ₣8,32 Mr | ₣8,52 Mr | ₣3,83 Mr | ₣3,73 Mr | ₣3,51 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₣32,25 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₣7,68 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₣7,07 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₣5,85 Mr | ₣5,54 Mr | ₣5,68 Mr | ₣5,51 Mr | ₣5,43 Mr | ₣5,16 Mr | ₣5,38 Mr | ₣5,07 Mr | ₣4,85 Mr | ₣4,48 Mr | ₣4,26 Mr | ₣4,25 Mr | ₣3,97 Mr | ₣3,51 Mr | ₣3,63 Mr | ₣3,26 Mr | ₣3,50 Mr | ₣1,58 Mr | ₣2,20 Mr | ₣1,97 Mr |
| Net Borç† | ₣5,82 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₣553,39 Mn | ₣663,42 Mn | ₣658,58 Mn | ₣646,58 Mn | ₣749,50 Mn | ₣792,92 Mn | ₣1,28 Mr | ₣1,23 Mr | ₣1,16 Mr | ₣1,07 Mr | ₣1,03 Mr | ₣856,01 Mn | ₣779,94 Mn | ₣593,14 Mn | ₣646,84 Mn | ₣593,33 Mn | ₣293,54 Mn | ₣209,64 Mn | ₣204,90 Mn | ₣194,03 Mn |
| Brüt Kâr | ₣484,56 Mn | ₣520,78 Mn | ₣498,83 Mn | ₣442,36 Mn | ₣584,84 Mn | ₣601,76 Mn | ₣946,05 Mn | ₣914,69 Mn | ₣880,09 Mn | ₣818,96 Mn | ₣747,10 Mn | ₣392,02 Mn | ₣391,30 Mn | ₣368,93 Mn | ₣455,69 Mn | ₣395,49 Mn | ₣226,79 Mn | ₣175,13 Mn | ₣170,60 Mn | ₣162,65 Mn |
| FAVÖK | ₣410,63 Mn | ₣414,73 Mn | ₣394,81 Mn | ₣368,12 Mn | ₣387,24 Mn | ₣349,05 Mn | ₣448,94 Mn | ₣432,54 Mn | ₣419,55 Mn | ₣405,42 Mn | ₣446,99 Mn | ₣374,91 Mn | ₣370,58 Mn | ₣342,49 Mn | ₣428,08 Mn | ₣351,82 Mn | ₣171,34 Mn | ₣158,87 Mn | ₣150,25 Mn | ₣146,60 Mn |
| Net Kâr | ₣382,47 Mn | ₣360,25 Mn | ₣90,33 Mn | ₣404,43 Mn | ₣498,89 Mn | ₣610,51 Mn | ₣607,59 Mn | ₣310,32 Mn | ₣305,33 Mn | ₣312,09 Mn | ₣355,90 Mn | ₣285,76 Mn | ₣343,87 Mn | ₣311,30 Mn | ₣355,05 Mn | ₣235,04 Mn | ₣187,41 Mn | ₣116,38 Mn | ₣198,87 Mn | ₣101,02 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 4,79 | 4,50 | 1,12 | 4,93 | 6,17 | 7,55 | 7,51 | 4,02 | 4,13 | 4,20 | 5,14 | 4,31 | 5,24 | 5,16 | 5,90 | 4,02 | 5,62 | 4,46 | 7,24 | 3,59 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₣300,66 Mn | ₣341,74 Mn | ₣374,34 Mn | ₣319,70 Mn | ₣361,00 Mn | ₣227,91 Mn | ₣320,51 Mn | ₣247,93 Mn | ₣369,70 Mn | ₣172,74 Mn | ₣272,45 Mn | ₣615,08 Mn | -₣201,43 Mn | ₣92,59 Mn | ₣193,95 Mn | ₣105,91 Mn | ₣107,56 Mn | -₣30,85 Mn | ₣31,77 Mn | -₣74,16 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₣135.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 39,7% | 39,9% | 41,2% | 40,0% | 40,2% | 40,6% | 43,7% | 43,3% | 43,7% | 42,4% | 39,9% | 40,1% | 37,7% | 38,0% | 42,1% | 39,2% | 41,1% | 41,3% | 59,0% | 56,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,04 | 0,05 | 0,05 | 0,05 | 0,06 | 0,06 | 0,10 | 0,11 | 0,10 | 0,10 | 0,10 | 0,08 | 0,07 | 0,06 | 0,08 | 0,07 | 0,03 | 0,05 | 0,05 | 0,06 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,08 | 0,09 | 0,09 | 0,09 | 0,11 | 0,11 | 0,18 | 0,17 | 0,16 | 0,15 | 0,15 | 0,12 | 0,11 | 0,08 | 0,09 | 0,08 | 0,04 | 0,03 | 0,03 | 0,03 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 87,6% | 78,5% | 75,7% | 68,4% | 78,0% | 75,9% | 73,9% | 74,2% | 76,2% | 76,2% | 72,7% | 45,8% | 50,2% | 62,2% | 70,4% | 66,7% | 77,3% | 83,5% | 83,3% | 83,8% |
| FAVÖK Marjı | 74,2% | 62,5% | 59,9% | 56,9% | 51,7% | 44,0% | 35,1% | 35,1% | 36,3% | 37,7% | 43,5% | 43,8% | 47,5% | 57,7% | 66,2% | 59,3% | 58,4% | 75,8% | 73,3% | 75,6% |
| Net Kâr Marjı | 69,1% | 54,3% | 13,7% | 62,5% | 66,6% | 77,0% | 47,5% | 25,2% | 26,4% | 29,0% | 34,6% | 33,4% | 44,1% | 52,5% | 54,9% | 39,6% | 63,8% | 55,5% | 97,1% | 52,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 54,3% | 51,5% | 56,8% | 49,4% | 48,2% | 28,7% | 25,0% | 20,1% | 32,0% | 16,1% | 26,5% | 71,9% | -25,8% | 15,6% | 30,0% | 17,9% | 36,6% | -14,7% | 15,5% | -38,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.