TGE1mobilezone holding AG
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CHF · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $650,82 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₣153,97 Mn | ₣354,59 Mn | ₣357,26 Mn | ₣377,41 Mn | ₣326,80 Mn | ₣353,79 Mn | ₣390,54 Mn | ₣367,07 Mn | ₣302,64 Mn | ₣192,89 Mn | ₣162,37 Mn | ₣100,05 Mn | ₣120,78 Mn | ₣110,18 Mn | ₣108,02 Mn | ₣115,27 Mn | ₣107,44 Mn | ₣103,71 Mn | ₣108,92 Mn | ₣87,09 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₣66,48 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₣59,63 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₣94,34 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₣0,00 | ₣180,47 Mn | ₣171,46 Mn | ₣149,30 Mn | ₣133,55 Mn | ₣183,00 Mn | ₣195,87 Mn | ₣168,55 Mn | ₣158,08 Mn | ₣93,19 Mn | ₣79,55 Mn | ₣24,00 Mn | ₣31,00 Mn | ₣8,18 Mn | ₣0,00 | ₣0,00 | ₣0,00 | ₣0,00 | ₣0,00 | ₣0,00 |
| Net Borç† | -₣66,48 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₣905,59 Mn | ₣1,00 Mr | ₣1,01 Mr | ₣1,00 Mr | ₣981,54 Mn | ₣1,24 Mr | ₣1,32 Mr | ₣1,20 Mr | ₣1,17 Mr | ₣1,09 Mr | ₣859,02 Mn | ₣388,56 Mn | ₣328,23 Mn | ₣325,89 Mn | ₣305,62 Mn | ₣299,95 Mn | ₣297,90 Mn | ₣318,03 Mn | ₣320,91 Mn | ₣274,10 Mn |
| Brüt Kâr | ₣99,47 Mn | ₣98,19 Mn | ₣115,17 Mn | ₣114,70 Mn | ₣115,27 Mn | ₣92,85 Mn | ₣96,37 Mn | ₣86,71 Mn | ₣84,11 Mn | ₣78,30 Mn | ₣66,09 Mn | ₣50,13 Mn | ₣47,47 Mn | ₣47,06 Mn | ₣43,87 Mn | ₣49,40 Mn | ₣46,30 Mn | ₣44,50 Mn | ₣35,99 Mn | ₣33,25 Mn |
| FAVÖK | ₣62,73 Mn | ₣59,29 Mn | ₣75,02 Mn | ₣77,51 Mn | ₣77,43 Mn | ₣74,17 Mn | ₣63,21 Mn | ₣58,30 Mn | ₣55,95 Mn | ₣54,14 Mn | ₣47,00 Mn | ₣37,10 Mn | ₣34,58 Mn | ₣29,84 Mn | ₣25,37 Mn | ₣28,27 Mn | ₣18,30 Mn | ₣18,04 Mn | ₣11,88 Mn | ₣8,09 Mn |
| Net Kâr | -₣26,66 Mn | ₣16,98 Mn | ₣48,09 Mn | ₣54,54 Mn | ₣50,66 Mn | ₣34,51 Mn | ₣44,41 Mn | ₣39,53 Mn | ₣35,23 Mn | ₣36,15 Mn | ₣30,82 Mn | ₣23,64 Mn | ₣22,00 Mn | ₣21,05 Mn | ₣20,66 Mn | ₣25,16 Mn | ₣23,27 Mn | ₣22,89 Mn | ₣18,80 Mn | ₣16,15 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,62 | 0,39 | 1,11 | 1,24 | 1,13 | 0,77 | 1,04 | 1,02 | 1,04 | 1,06 | 0,91 | 0,67 | 0,59 | 0,56 | 0,55 | 0,66 | 0,62 | 0,61 | 0,50 | 0,43 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₣26,43 Mn | ₣54,08 Mn | ₣22,21 Mn | ₣109,82 Mn | ₣73,48 Mn | ₣52,34 Mn | ₣45,47 Mn | -₣2,57 Mn | ₣39,40 Mn | ₣30,34 Mn | ₣13,67 Mn | ₣25,58 Mn | ₣32,14 Mn | ₣17,57 Mn | ₣31,14 Mn | ₣27,32 Mn | ₣21,44 Mn | ₣25,96 Mn | ₣27,59 Mn | ₣15,54 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₣14,82 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 50,9% | 48,0% | 39,6% | 40,9% | 51,7% | 50,2% | 45,9% | 52,2% | 48,3% | 49,0% | 24,0% | 25,7% | 7,4% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 5,88 | 2,83 | 2,82 | 2,66 | 3,00 | 3,50 | 3,39 | 3,26 | 3,87 | 5,64 | 5,29 | 3,88 | 2,72 | 2,96 | 2,83 | 2,60 | 2,77 | 3,07 | 2,95 | 3,15 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 9,60 | 10,65 | 10,69 | 10,63 | 10,40 | 13,12 | 14,03 | 12,67 | 12,42 | 11,53 | 9,11 | 4,12 | 3,48 | 3,45 | 3,24 | 3,18 | 3,16 | 3,37 | 3,40 | 2,91 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 11,0% | 9,8% | 11,4% | 11,4% | 11,7% | 7,5% | 7,3% | 7,3% | 7,2% | 7,2% | 7,7% | 12,9% | 14,5% | 14,4% | 14,4% | 16,5% | 15,5% | 14,0% | 11,2% | 12,1% |
| FAVÖK Marjı | 6,9% | 5,9% | 7,4% | 7,7% | 7,9% | 6,0% | 4,8% | 4,9% | 4,8% | 5,0% | 5,5% | 9,5% | 10,5% | 9,2% | 8,3% | 9,4% | 6,1% | 5,7% | 3,7% | 3,0% |
| Net Kâr Marjı | -2,9% | 1,7% | 4,8% | 5,4% | 5,2% | 2,8% | 3,4% | 3,3% | 3,0% | 3,3% | 3,6% | 6,1% | 6,7% | 6,5% | 6,8% | 8,4% | 7,8% | 7,2% | 5,9% | 5,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 2,9% | 5,4% | 2,2% | 11,0% | 7,5% | 4,2% | 3,4% | -0,2% | 3,4% | 2,8% | 1,6% | 6,6% | 9,8% | 5,4% | 10,2% | 9,1% | 7,2% | 8,2% | 8,6% | 5,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.