YTSNKuros Biosciences Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CHF · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $794,14 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₣107,21 Mn | ₣87,70 Mn | ₣75,91 Mn | ₣88,02 Mn | ₣96,32 Mn | ₣97,60 Mn | ₣89,89 Mn | ₣87,64 Mn | ₣87,42 Mn | ₣43,77 Mn | ₣16,19 Mn | ₣17,63 Mn | ₣40,50 Mn | ₣30,39 Mn | ₣30,81 Mn | ₣54,07 Mn | ₣68,70 Mn | ₣110,75 Mn | ₣123,56 Mn | ₣57,41 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₣15,66 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₣40,28 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₣66,93 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₣3,94 Mn | ₣4,92 Mn | ₣5,52 Mn | ₣7,72 Mn | ₣8,61 Mn | ₣2,34 Mn | ₣2,39 Mn | ₣0,00 | ₣0,00 | ₣0,00 | ₣3,69 Mn | ₣47,42 Mn | ₣37,30 Mn | ₣23,04 Mn | ₣41,76 Mn | ₣45,44 Mn | ₣59,51 Mn | ₣69,32 Mn | ₣66,83 Mn | ₣1,22 Mn |
| Net Borç† | -₣11,72 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₣121,30 Mn | ₣75,00 Mn | ₣33,56 Mn | ₣17,99 Mn | ₣13,81 Mn | ₣4,04 Mn | ₣2,56 Mn | ₣715.000 | ₣534.000 | ₣1,06 Mn | ₣144.000 | ₣1,00 Mn | ₣1,00 Mn | ₣1,10 Mn | ₣1,57 Mn | ₣22,35 Mn | ₣9,11 Mn | ₣19,73 Mn | ₣35,88 Mn | ₣724.000 |
| Brüt Kâr | ₣104,79 Mn | ₣65,92 Mn | ₣27,78 Mn | ₣13,85 Mn | ₣9,58 Mn | ₣784.000 | -₣635.000 | -₣1,33 Mn | — | — | — | — | ₣915.000 | ₣1,02 Mn | -₣157.000 | — | — | — | — | — |
| FAVÖK | ₣10,13 Mn | ₣2,61 Mn | -₣2,58 Mn | -₣7,37 Mn | -₣6,09 Mn | -₣9,01 Mn | -₣8,96 Mn | -₣13,25 Mn | -₣15,83 Mn | -₣19,95 Mn | -₣4,17 Mn | -₣21,84 Mn | -₣25,24 Mn | -₣15,06 Mn | -₣17,05 Mn | -₣2,64 Mn | -₣25,25 Mn | -₣21,66 Mn | -₣6,83 Mn | -₣32,80 Mn |
| Net Kâr | ₣2,12 Mn | -₣4,26 Mn | -₣13,73 Mn | -₣14,60 Mn | -₣7,54 Mn | -₣11,52 Mn | -₣11,25 Mn | -₣11,69 Mn | -₣16,48 Mn | -₣19,74 Mn | -₣5,78 Mn | -₣34,03 Mn | -₣30,83 Mn | -₣9,26 Mn | -₣18,78 Mn | -₣1,45 Mn | -₣24,83 Mn | -₣26,01 Mn | -₣6,88 Mn | -₣34,55 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,05 | -0,11 | -0,38 | -0,43 | -0,23 | -0,47 | -0,66 | -1,14 | -1,87 | -3,11 | -220,98 | -87,29 | -103,81 | -42,55 | -243,23 | -19,13 | -321,80 | -337,51 | -89,50 | -459,12 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -₣8,86 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₣2,40 Mn | ₣2,03 Mn | -₣9,16 Mn | -₣7,74 Mn | -₣5,76 Mn | -₣9,30 Mn | -₣10,93 Mn | -₣12,90 Mn | -₣11,21 Mn | -₣8,94 Mn | -₣2,61 Mn | -₣23,76 Mn | -₣19,24 Mn | -₣11,77 Mn | -₣10,04 Mn | -₣6,06 Mn | -₣17,09 Mn | -₣28,16 Mn | -₣4,57 Mn | -₣29,75 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₣2,03 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 3,7% | 5,6% | 7,3% | 8,8% | 8,9% | 2,4% | 2,7% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 22,8% | 269,0% | 92,1% | 75,8% | 135,5% | 84,0% | 86,6% | 62,6% | 54,1% | 2,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,13 | 0,86 | 0,44 | 0,20 | 0,14 | 0,04 | 0,03 | 0,01 | 0,01 | 0,02 | 0,01 | 0,06 | 0,02 | 0,04 | 0,05 | 0,41 | 0,13 | 0,18 | 0,29 | 0,01 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,81 | 1,12 | 0,50 | 0,27 | 0,21 | 0,06 | 0,04 | 0,01 | 0,01 | 0,02 | 0,00 | 0,01 | 0,01 | 0,02 | 0,02 | 0,33 | 0,14 | 0,29 | 0,54 | 0,01 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CHF · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 86,4% | 87,9% | 82,8% | 77,0% | 69,3% | 19,4% | -24,8% | -185,7% | — | — | — | — | 91,5% | 93,2% | -10,0% | — | — | — | — | — |
| FAVÖK Marjı | 8,3% | 3,5% | -7,7% | -41,0% | -44,1% | -223,2% | -349,8% | -1.853,1% | -2.965,2% | -1.880,4% | -2.894,4% | -2.183,8% | -2.523,9% | -1.369,1% | -1.085,5% | -11,8% | -277,2% | -109,8% | -19,0% | -4.530,5% |
| Net Kâr Marjı | 1,7% | -5,7% | -40,9% | -81,1% | -54,6% | -285,2% | -439,4% | -1.635,4% | -3.086,9% | -1.860,9% | -4.016,7% | -3.402,6% | -3.082,6% | -841,5% | -1.195,4% | -6,5% | -272,6% | -131,8% | -19,2% | -4.772,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -2,0% | 2,7% | -27,3% | -43,0% | -41,7% | -230,3% | -426,9% | -1.804,5% | -2.100,0% | -842,9% | -1.809,7% | -2.376,2% | -1.924,0% | -1.070,3% | -639,3% | -27,1% | -187,6% | -142,7% | -12,7% | -4.109,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.