ARMArmada Mercantile Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CAD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $7,43 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | C$ 1,73 Mn | C$ 1,65 Mn | C$ 6,35 Mn | C$ 6,38 Mn | C$ 5,64 Mn | C$ 5,56 Mn | C$ 22.096 | C$ 285.358 | C$ 306.652 | C$ 159.542 | C$ 639.154 | C$ 1,43 Mn | C$ 361.941 | C$ 187.190 | C$ 287.370 | C$ 14.627 | C$ 20.697 | C$ 11.431 | C$ 12.011 | C$ 319.094 |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | C$ 504.397 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | C$ 140.871 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | C$ 1,59 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | C$ 7.149 | C$ 7.149 | C$ 7.149 | C$ 7.149 | C$ 7.149 | C$ 8.699 | C$ 13.060 | C$ 14.413 | C$ 17.075 | C$ 17.951 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 18.170 | C$ 18.158 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 |
| Net Borç† | -C$ 913.582 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | C$ 156.422 | C$ 159.423 | C$ 206.575 | C$ 453.795 | C$ 314.327 | C$ 344.038 | C$ 133.811 | C$ 148.294 | C$ 228.039 | -C$ 325.264 | -C$ 634.503 | C$ 1,17 Mn | C$ 246.134 | -C$ 24.892 | C$ 261.732 | C$ 64.758 | C$ 98.839 | C$ 93.864 | C$ 19.377 | C$ 59.946 |
| Brüt Kâr | C$ 156.422 | — | — | C$ 453.795 | C$ 314.327 | C$ 344.038 | C$ 133.811 | C$ 148.294 | C$ 228.039 | -C$ 325.264 | -C$ 634.503 | — | C$ 216.134 | -C$ 54.892 | — | — | — | — | — | — |
| FAVÖK | C$ 42.560 | -C$ 5,03 Mn | -C$ 62.120 | C$ 268.950 | C$ 130.000 | C$ 5,60 Mn | -C$ 278.920 | -C$ 12.110 | C$ 90.800 | -C$ 469.690 | -C$ 761.370 | C$ 1,09 Mn | C$ 152.190 | -C$ 112.540 | C$ 256.120 | -C$ 46.620 | -C$ 10.890 | -C$ 72.660 | -C$ 133.960 | -C$ 371.470 |
| Net Kâr | C$ 8.791 | -C$ 5,03 Mn | -C$ 15.929 | C$ 242.451 | C$ 49.162 | C$ 5,53 Mn | -C$ 267.894 | -C$ 19.373 | C$ 63.692 | -C$ 481.531 | -C$ 427.090 | C$ 1,19 Mn | C$ 170.240 | -C$ 108.242 | C$ 252.397 | -C$ 59.688 | -C$ 30.446 | -C$ 53.063 | -C$ 414.147 | -C$ 343.913 |
| Hisse Başı Kâr | 0,00 | -0,24 | -0,00 | 0,01 | 0,00 | 0,31 | -0,02 | -0,00 | 0,00 | -0,03 | -0,02 | 0,07 | 0,01 | -0,01 | 0,01 | -0,00 | -0,00 | -0,00 | -0,02 | -0,02 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | C$ 76.820 | -C$ 53.650 | C$ 285.700 | C$ 671.760 | C$ 99.490 | C$ 93.880 | -C$ 53.540 | -C$ 59.640 | -C$ 84.680 | -C$ 88.160 | C$ 384.270 | C$ 1,14 Mn | C$ 34.270 | C$ 12.320 | C$ 165.600 | -C$ 51.080 | -C$ 29.130 | -C$ 24.450 | -C$ 71.440 | -C$ 53.780 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | C$ 0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,4% | 0,4% | 0,1% | 0,1% | 0,1% | 0,2% | 59,1% | 5,1% | 5,6% | 11,3% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 6,3% | 124,1% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,09 | 0,10 | 0,03 | 0,07 | 0,06 | 0,06 | 6,06 | 0,52 | 0,74 | -2,04 | -0,99 | 0,82 | 0,68 | -0,13 | 0,91 | 4,43 | 4,78 | 8,21 | 1,61 | 0,19 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,10 | 0,10 | 0,13 | 0,29 | 0,20 | 0,22 | 0,08 | 0,09 | 0,14 | -0,20 | -0,40 | 0,74 | 0,16 | -0,02 | 0,16 | 0,04 | 0,06 | 0,06 | 0,01 | 0,04 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 100,0% | — | — | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | — | 87,8% | 220,5% | — | — | — | — | — | — |
| FAVÖK Marjı | 27,2% | -3.157,6% | -30,1% | 59,3% | 41,4% | 1.628,6% | -208,4% | -8,2% | 39,8% | 144,4% | 120,0% | 92,8% | 61,8% | 452,1% | 97,9% | -72,0% | -11,0% | -77,4% | -691,3% | -619,7% |
| Net Kâr Marjı | 5,6% | -3.157,8% | -7,7% | 53,4% | 15,6% | 1.607,3% | -200,2% | -13,1% | 27,9% | 148,0% | 67,3% | 101,8% | 69,2% | 434,8% | 96,4% | -92,2% | -30,8% | -56,5% | -2.137,3% | -573,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 49,1% | -33,7% | 138,3% | 148,0% | 31,7% | 27,3% | -40,0% | -40,2% | -37,1% | 27,1% | -60,6% | 96,9% | 13,9% | -49,5% | 63,3% | -78,9% | -29,5% | -26,0% | -368,7% | -89,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.