ABOABO-Group Environment NV
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $50,72 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €101,56 Mn | €99,61 Mn | €86,29 Mn | €70,76 Mn | €66,23 Mn | €57,00 Mn | €49,57 Mn | €42,93 Mn | €40,80 Mn | €37,33 Mn | €32,54 Mn | €30,68 Mn | €25,64 Mn | €5,24 Mn | €21,45 Mn | €59,44 Mn | €189,04 Mn | €217,97 Mn | €190,47 Mn | €29,35 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €13,46 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €72,65 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €28,91 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €35,67 Mn | €38,14 Mn | €30,19 Mn | €27,39 Mn | €25,91 Mn | €22,45 Mn | €18,18 Mn | €13,48 Mn | €11,42 Mn | €8,51 Mn | €6,63 Mn | €7,05 Mn | €7,54 Mn | €1,50 Mn | €4,06 Mn | €32,87 Mn | €110,73 Mn | €95,65 Mn | €44,83 Mn | €9,15 Mn |
| Net Borç† | €22,22 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €106,45 Mn | €95,86 Mn | €83,62 Mn | €69,87 Mn | €63,51 Mn | €49,35 Mn | €48,02 Mn | €44,39 Mn | €44,13 Mn | €36,78 Mn | €31,62 Mn | €29,02 Mn | €27,37 Mn | €853.000 | €2,10 Mn | €2,02 Mn | €35,71 Mn | €70,63 Mn | €20,73 Mn | €3,74 Mn |
| Brüt Kâr | €20,92 Mn | €20,52 Mn | €18,12 Mn | €15,26 Mn | €14,37 Mn | €11,21 Mn | €2,48 Mn | €965.000 | €2,24 Mn | €1,35 Mn | -€38.000 | -€39.000 | €757.000 | -€195.000 | -€1,13 Mn | -€2,69 Mn | €3,34 Mn | €5,02 Mn | €2,80 Mn | €618.000 |
| FAVÖK | €10,56 Mn | €10,81 Mn | €9,94 Mn | €8,95 Mn | €7,13 Mn | €6,75 Mn | €6,16 Mn | €3,13 Mn | €4,31 Mn | €2,60 Mn | €632.000 | €971.000 | €1,75 Mn | -€896.000 | -€2,04 Mn | -€4,56 Mn | €3,39 Mn | €4,44 Mn | €289.000 | €378.000 |
| Net Kâr | €664.000 | €1,90 Mn | €2,53 Mn | €2,23 Mn | €2,00 Mn | €2,13 Mn | €1,76 Mn | €545.000 | €1,03 Mn | €872.000 | €149.000 | €176.000 | €1,34 Mn | -€795.000 | -€12,32 Mn | -€33,87 Mn | -€41,81 Mn | -€62,84 Mn | €23.000 | -€284.000 |
| Hisse Başı Kâr | 0,06 | 0,18 | 0,24 | 0,21 | 0,19 | 0,20 | 0,17 | 0,05 | 0,10 | 0,08 | 0,01 | 0,02 | 10,00 | -7,50 | -107,50 | -390,00 | -517,50 | -907,50 | 0,00 | -17,50 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €6,71 Mn | €1,75 Mn | €2,88 Mn | €2,76 Mn | €1,80 Mn | €5,94 Mn | €3,97 Mn | €636.000 | €845.000 | €1,03 Mn | €876.000 | €571.000 | €182.000 | €814.000 | €527.000 | -€1,73 Mn | -€18,55 Mn | -€31,41 Mn | -€13,38 Mn | -€4,29 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€4,36 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 35,1% | 38,3% | 35,0% | 38,7% | 39,1% | 39,4% | 36,7% | 31,4% | 28,0% | 22,8% | 20,4% | 23,0% | 29,4% | 28,5% | 18,9% | 55,3% | 58,6% | 43,9% | 23,5% | 31,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,05 | 0,96 | 0,97 | 0,99 | 0,96 | 0,87 | 0,97 | 1,03 | 1,08 | 0,99 | 0,97 | 0,95 | 1,07 | 0,16 | 0,10 | 0,03 | 0,19 | 0,32 | 0,11 | 0,13 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 3,68 | 3,32 | 2,89 | 2,42 | 2,20 | 1,71 | 1,66 | 1,54 | 1,53 | 1,27 | 1,09 | 1,00 | 0,95 | 0,03 | 0,07 | 0,07 | 1,24 | 2,44 | 0,72 | 0,13 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 19,7% | 21,4% | 21,7% | 21,8% | 22,6% | 22,7% | 5,2% | 2,2% | 5,1% | 3,7% | -0,1% | -0,1% | 2,8% | -22,9% | -53,7% | -132,7% | 9,4% | 7,1% | 13,5% | 16,5% |
| FAVÖK Marjı | 9,9% | 11,3% | 11,9% | 12,8% | 11,2% | 13,7% | 12,8% | 7,0% | 9,8% | 7,1% | 2,0% | 3,3% | 6,4% | -105,0% | -97,1% | -225,0% | 9,5% | 6,3% | 1,4% | 10,1% |
| Net Kâr Marjı | 0,6% | 2,0% | 3,0% | 3,2% | 3,2% | 4,3% | 3,7% | 1,2% | 2,3% | 2,4% | 0,5% | 0,6% | 4,9% | -93,2% | -585,4% | -1.672,8% | -117,1% | -89,0% | 0,1% | -7,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 6,3% | 1,8% | 3,4% | 4,0% | 2,8% | 12,0% | 8,3% | 1,4% | 1,9% | 2,8% | 2,8% | 2,0% | 0,7% | 95,4% | 25,0% | -85,5% | -51,9% | -44,5% | -64,6% | -114,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.