ALBFRSidetrade SA
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $295,05 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €112,99 Mn | €76,70 Mn | €64,99 Mn | €63,55 Mn | €55,89 Mn | €38,53 Mn | €30,10 Mn | €29,27 Mn | €25,35 Mn | €21,03 Mn | €14,65 Mn | €12,97 Mn | €14,51 Mn | €13,47 Mn | €12,23 Mn | €11,57 Mn | €10,12 Mn | €8,92 Mn | €8,18 Mn | €5,65 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €5,40 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €62,80 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €50,18 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €30,98 Mn | €7,90 Mn | €10,26 Mn | €11,97 Mn | €13,13 Mn | €242.417 | €319.299 | €393.884 | €439.646 | €304.897 | €3.828 | €3.976 | €3.512 | €3.444 | €48.695 | €85.221 | €552.607 | €912.809 | €1,60 Mn | €142.501 |
| Net Borç† | €14,65 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €61,42 Mn | €54,98 Mn | €43,74 Mn | €36,76 Mn | €32,58 Mn | €29,18 Mn | €25,70 Mn | €24,07 Mn | €21,63 Mn | €18,06 Mn | €16,00 Mn | €14,06 Mn | €13,59 Mn | €13,00 Mn | €12,58 Mn | €11,02 Mn | €9,43 Mn | €7,86 Mn | €6,22 Mn | €5,49 Mn |
| Brüt Kâr | €7,05 Mn | €5,24 Mn | €1,15 Mn | -€864.506 | €1,16 Mn | -€64.675 | -€2,17 Mn | -€1,58 Mn | -€1,02 Mn | €2,19 Mn | €107.299 | €476.331 | €1,76 Mn | €1,69 Mn | €1,35 Mn | €1,44 Mn | €1,19 Mn | -€254.322 | €116.766 | -€1,16 Mn |
| FAVÖK | €4,88 Mn | €6,75 Mn | €4,42 Mn | €1,63 Mn | €3,46 Mn | €2,28 Mn | €539.900 | €926.970 | €1,04 Mn | €341.150 | -€1,67 Mn | €1,12 Mn | -€5,88 Mn | €2,04 Mn | €1,61 Mn | €1,30 Mn | €808.530 | €213.040 | €223.040 | -€1,14 Mn |
| Net Kâr | €9,02 Mn | €7,90 Mn | €5,63 Mn | €3,37 Mn | €4,72 Mn | €3,41 Mn | €2,20 Mn | €2,18 Mn | €2,00 Mn | €1,77 Mn | €1,65 Mn | €1,68 Mn | €2,02 Mn | €1,98 Mn | €1,78 Mn | €1,76 Mn | €1,20 Mn | €945.222 | €419.565 | -€1,13 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 5,87 | 5,21 | 3,75 | 2,30 | 3,25 | 2,37 | 1,52 | 1,52 | 1,41 | 1,25 | 1,18 | 1,22 | 1,47 | 1,45 | — | — | 0,92 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -€13,76 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €4,22 Mn | €8,57 Mn | €5,30 Mn | €3,23 Mn | €5,95 Mn | €6,50 Mn | €1,76 Mn | -€119.000 | €805.000 | €3,59 Mn | €1,77 Mn | €2,10 Mn | €2,51 Mn | €1,57 Mn | €2,90 Mn | €1,85 Mn | €1,53 Mn | €764.380 | €1,14 Mn | -€1,20 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€1,02 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 27,4% | 10,3% | 15,8% | 18,8% | 23,5% | 0,6% | 1,1% | 1,3% | 1,7% | 1,5% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,4% | 0,7% | 5,5% | 10,2% | 19,6% | 2,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,54 | 0,72 | 0,67 | 0,58 | 0,58 | 0,76 | 0,85 | 0,82 | 0,85 | 0,86 | 1,09 | 1,08 | 0,94 | 0,97 | 1,03 | 0,95 | 0,93 | 0,88 | 0,76 | 0,97 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,22 | 1,10 | 0,87 | 0,73 | 0,65 | 0,58 | 0,51 | 0,48 | 0,43 | 0,36 | 0,32 | 0,28 | 0,27 | 0,26 | 0,25 | 0,22 | 0,19 | 0,16 | 0,12 | 0,11 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 11,5% | 9,5% | 2,6% | -2,4% | 3,6% | -0,2% | -8,5% | -6,5% | -4,7% | 12,1% | 0,7% | 3,4% | 13,0% | 13,0% | 10,7% | 13,1% | 12,6% | -3,2% | 1,9% | -21,1% |
| FAVÖK Marjı | 7,9% | 12,3% | 10,1% | 4,4% | 10,6% | 7,8% | 2,1% | 3,9% | 4,8% | 1,9% | -10,4% | 7,9% | -43,3% | 15,6% | 12,8% | 11,8% | 8,6% | 2,7% | 3,6% | -20,7% |
| Net Kâr Marjı | 14,7% | 14,4% | 12,9% | 9,2% | 14,5% | 11,7% | 8,5% | 9,0% | 9,3% | 9,8% | 10,3% | 12,0% | 14,9% | 15,2% | 14,2% | 16,0% | 12,7% | 12,0% | 6,7% | -20,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 6,9% | 15,6% | 12,1% | 8,8% | 18,3% | 22,3% | 6,9% | -0,5% | 3,7% | 19,9% | 11,1% | 14,9% | 18,5% | 12,1% | 23,1% | 16,8% | 16,2% | 9,7% | 18,3% | -21,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.