ALCAFCAFOM SA
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $137,41 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €389,94 Mn | €402,69 Mn | €414,68 Mn | €417,34 Mn | €420,18 Mn | €452,26 Mn | €347,40 Mn | €348,09 Mn | €342,16 Mn | €315,29 Mn | €337,46 Mn | €316,20 Mn | €290,59 Mn | €300,19 Mn | €322,49 Mn | €187,51 Mn | €170,24 Mn | €166,96 Mn | €90,36 Mn | €93,13 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €41,92 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €223,96 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €165,99 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €108,46 Mn | €131,42 Mn | €166,94 Mn | €177,07 Mn | €188,70 Mn | €150,07 Mn | €78,55 Mn | €63,40 Mn | €67,76 Mn | €65,64 Mn | €75,43 Mn | €70,46 Mn | €71,16 Mn | €66,64 Mn | €78,74 Mn | €51,87 Mn | €45,19 Mn | €40,53 Mn | €10,78 Mn | €16,03 Mn |
| Net Borç† | €66,54 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €436,76 Mn | €417,79 Mn | €407,63 Mn | €397,63 Mn | €397,86 Mn | €316,66 Mn | €304,32 Mn | €299,35 Mn | €396,99 Mn | €390,55 Mn | €384,54 Mn | €371,34 Mn | €360,28 Mn | €365,50 Mn | €125,61 Mn | €232,93 Mn | €220,93 Mn | €198,71 Mn | €143,50 Mn | €140,60 Mn |
| Brüt Kâr | €137,20 Mn | €122,39 Mn | €114,27 Mn | €114,48 Mn | €134,37 Mn | €86,58 Mn | €90,60 Mn | €89,89 Mn | €125,31 Mn | €117,03 Mn | €121,74 Mn | €119,47 Mn | €105,44 Mn | €107,17 Mn | €32,46 Mn | €67,67 Mn | €53,44 Mn | €45,53 Mn | €10,14 Mn | €11,38 Mn |
| FAVÖK | €54,67 Mn | €52,93 Mn | €47,59 Mn | €45,12 Mn | €62,04 Mn | €36,95 Mn | €16,03 Mn | €21,17 Mn | €19,11 Mn | €17,08 Mn | €18,44 Mn | €17,57 Mn | €3,73 Mn | -€8,20 Mn | €1,25 Mn | €19,68 Mn | €7,41 Mn | €7,67 Mn | €9,00 Mn | €10,10 Mn |
| Net Kâr | €12,88 Mn | €14,96 Mn | €9,36 Mn | €10,67 Mn | €8,48 Mn | -€11,30 Mn | -€20,77 Mn | -€17,20 Mn | -€485.000 | -€2,68 Mn | -€1,67 Mn | -€126.000 | -€4,90 Mn | -€10,00 Mn | €29,90 Mn | €6,54 Mn | €1,22 Mn | €4,92 Mn | €6,14 Mn | €6,65 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,38 | 1,61 | 1,00 | 1,15 | 0,91 | -1,22 | -2,21 | -2,02 | -0,06 | -0,31 | -0,20 | -0,02 | -0,59 | -1,22 | 3,85 | 0,86 | 0,16 | 0,64 | 0,97 | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €44,42 Mn | €36,22 Mn | €48,22 Mn | €19,82 Mn | €18,86 Mn | €35,57 Mn | €2,86 Mn | €6,22 Mn | €4,07 Mn | -€5,44 Mn | -€3,83 Mn | -€7,64 Mn | -€13,04 Mn | -€12,71 Mn | -€12,04 Mn | €2,20 Mn | -€4,77 Mn | -€15,43 Mn | €5,71 Mn | -€1,60 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€11,38 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 27,8% | 32,6% | 40,3% | 42,4% | 44,9% | 33,2% | 22,6% | 18,2% | 19,8% | 20,8% | 22,4% | 22,3% | 24,5% | 22,2% | 24,4% | 27,7% | 26,5% | 24,3% | 11,9% | 17,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,12 | 1,04 | 0,98 | 0,95 | 0,95 | 0,70 | 0,88 | 0,86 | 1,16 | 1,24 | 1,14 | 1,17 | 1,24 | 1,22 | 0,39 | 1,24 | 1,30 | 1,19 | 1,59 | 1,51 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,63 | 2,52 | 2,46 | 2,40 | 2,40 | 1,91 | 1,83 | 1,80 | 2,39 | 2,35 | 2,32 | 2,24 | 2,17 | 2,20 | 0,76 | 1,40 | 1,33 | 1,20 | 0,86 | 0,85 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 31,4% | 29,3% | 28,0% | 28,8% | 33,8% | 27,3% | 29,8% | 30,0% | 31,6% | 30,0% | 31,7% | 32,2% | 29,3% | 29,3% | 25,8% | 29,1% | 24,2% | 22,9% | 7,1% | 8,1% |
| FAVÖK Marjı | 12,5% | 12,7% | 11,7% | 11,3% | 15,6% | 11,7% | 5,3% | 7,1% | 4,8% | 4,4% | 4,8% | 4,7% | 1,0% | -2,2% | 1,0% | 8,4% | 3,4% | 3,9% | 6,3% | 7,2% |
| Net Kâr Marjı | 2,9% | 3,6% | 2,3% | 2,7% | 2,1% | -3,6% | -6,8% | -5,7% | -0,1% | -0,7% | -0,4% | -0,0% | -1,4% | -2,7% | 23,8% | 2,8% | 0,6% | 2,5% | 4,3% | 4,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 10,2% | 8,7% | 11,8% | 5,0% | 4,7% | 11,2% | 0,9% | 2,1% | 1,0% | -1,4% | -1,0% | -2,1% | -3,6% | -3,5% | -9,6% | 0,9% | -2,2% | -7,8% | 4,0% | -1,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.